5. Etienne Elias

Etienne Elias (1936-2007)

1 aangeboden items / 23 verkochte items

FA. (32 x Favoriet)

Etienne ELIAS (Oostende 1936 - Oostende 2007)

Kunstschilder

Opleiding: Etienne Elias studeerde aan de Koninklijke Academie in Gent. Hij woonde en werkte in Oostende

Etienne Elias is het pseudoniem van Etienne Michiels, op zijn twintigste sloot hij zich aan bij het Gentse Augustijnen klooster als broeder Elia, vandaar zijn pseudoniem. In deze periode leerde Elias non-figuratief schilderen en na vier jaar vertrok hij weer uit het klooster. De schilderstijl van Etienne Elias is heel expressief en vrij divers. Hoewel hij bleef experimenteren, is zijn expressieve kleurrijke figuratie altijd herkenbaar.

Exposities en prijzen:

Prijs voor de Jonge Belgische Schilderkunst, 1966Retrospectief, PMMK, Oostende, 2005De Deleu-prijs

Belgisch

Etienne Elias - 'Oostende' kopen? Bied vanaf 1495!

Etienne Elias - 'Oostende'

Geplaatst doortomverbeiren

Eindtijd28-07-2021 om 22:00

Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst