Klaas Gubbels (1934)
  5. Kunstenaar
  6. >
  7. Klaas Gubbels
Klaas Gubbels (1934)

Klaas Gubbels (1934)

Kunstschilder, Beeldhouwer, Graficus, Fotograaf

Klaas GUBBELS (Rotterdam 1934)

Klaas Gubbels (geboren in 1934) is een prominente Nederlandse kunstenaar wiens werk bekend staat om zijn kenmerkende stijl en iconische thema's. Met een carrière die zich uitstrekt over meerdere decennia, heeft Gubbels een blijvende indruk gemaakt op de nationale en internationale kunstscene.

Gubbels staat vooral bekend om zijn stillevens van alledaagse objecten, zoals koffiekannen, tafels en stoelen. Zijn kunstwerken zijn doordrenkt met eenvoud en herkenbaarheid, terwijl ze tegelijkertijd een diepere betekenis en symboliek bevatten. Door zijn objecten te isoleren en te abstraheren, creëert Gubbels een unieke visuele taal die zijn kunstwerken onderscheidend maakt.

De kunst van Klaas Gubbels straalt een gevoel van rust en contemplatie uit, en nodigt het publiek uit om aandacht te schenken aan de schoonheid van alledaagse dingen. Zijn gebruik van strakke lijnen, gedurfde kleuren en herhalende vormen draagt bij aan de herkenbaarheid en universaliteit van zijn werk.

Met tentoonstellingen in gerenommeerde galeries en musea over de hele wereld heeft Gubbels een solide reputatie opgebouwd als een kunstenaar wiens werk zowel geliefd is bij kunstliefhebbers als verzamelaars. Zijn vermogen om eenvoudige objecten te transformeren in poëtische kunstwerken is een weerspiegeling van zijn diepgaande artistieke visie.

Of het nu gaat om zijn schilderijen, sculpturen of grafische werken, de kunst van Klaas Gubbels blijft relevant en betoverend. Zijn vermogen om schoonheid te vinden in het alledaagse en dit om te zetten in tijdloze kunst, maakt hem tot een onmiskenbaar figuur in de moderne kunstwereld.
Aangeboden items
57
Verkochte items
1621
Nationaliteit
Nederlands Nederlands
Links
Favoriet
Klaas Gubbels - Jazz icoon Billie Holiday kopen? Bied vanaf 250!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Jazz icoon Billie Holiday
Afmetingen 50 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Klaas Gubbels - zeefdruk ‘Verlegen schaduwen’ - 1981 kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands zeefdruk ‘Verlegen schaduwen’ - 1981
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Klaas Gubbels - zeefdruk ‘Verlegen schaduwen’ - 1981. kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands zeefdruk ‘Verlegen schaduwen’ - 1981.
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Klaas Gubbels - Jazz icoon Billie Holiday kopen? Bied vanaf 305!
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 305
Klaas Gubbels - (T) uiteinde kopen? Bied vanaf 260!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands (T) uiteinde
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 260
Klaas Gubbels - Gezin 1954 kopen? Bied vanaf 220!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Gezin 1954
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 220
Klaas Gubbels - 85 jaar kopen? Bied vanaf 45!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands 85 jaar
Techniek Offset
Afmetingen 59.5 x 42 cm (h x b)
€ 45
Klaas Gubbels - (T) uiteinde kopen? Bied vanaf 345!
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 345
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 27.5 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.599
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 28 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.499
Direct kopen
Klaas Gubbels - Pentekening - 1983 kopen? Bied vanaf 295!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Pentekening - 1983
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 19 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 295
Direct kopen
Afmetingen 24 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.299
Direct kopen
Klaas Gubbels - Zeefdruk met bijbehorend tekstblad - 1981 kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Zeefdruk met bijbehorend tekstblad - 1981
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 23.5 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.399
Direct kopen
Klaas Gubbels - Acryl verf op karton: Stilleven - 2011 kopen? Bied vanaf 1295!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Acryl verf op karton: Stilleven - 2011
Techniek Acryl
Afmetingen 23 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 1.295
Direct kopen
Klaas Gubbels - Teerdruk: Bruine kan - 2018 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Teerdruk: Bruine kan - 2018
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 34 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Klaas Gubbels - Litho: "Januskan" - 2004 (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 750!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Litho: "Januskan" - 2004 (zeer groot!)
Techniek Litho
Afmetingen 91 x 63.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk: kan - 2004 kopen? Bied vanaf 650!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Grote zeefdruk: kan - 2004
Afmetingen 60.5 x 63.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 650
Direct kopen
Klaas Gubbels - Zeefdruk: kan - 2004 (groot!) kopen? Bied vanaf 650!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Zeefdruk: kan - 2004 (groot!)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 650
Direct kopen
Klaas Gubbels - Ets - 1984 kopen? Bied vanaf 250!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ets - 1984
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Klaas Gubbels - Kunstenaarseditie; oplage 20 - Koffiekop met lepel kopen? Bied vanaf 535!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Kunstenaarseditie; oplage 20 - Koffiekop met lepel
Techniek Keramiek
Afmetingen 31 x 36.7 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht 1672 g
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 535
Direct kopen
Klaas Gubbels - 'De Hond' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands 'De Hond' (mooi gelijst)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 41.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Klaas Gubbels - zeefdruk + tekstblad - 1981 kopen? Bied vanaf 90!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands zeefdruk + tekstblad - 1981
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Klaas Gubbels - ets: tafel kopen? Bied vanaf 299!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands ets: tafel
Techniek Ets
Afmetingen 47.5 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Klaas Gubbels - (T) uiteinde kopen? Bied vanaf 225!
Techniek IJzer
Afmetingen 12.5 x 9.3 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Gemengde techniek op papier: rode kan (groot!)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 66 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.850
Direct kopen
Klaas Gubbels - RICARD ("aan Marty Six") kopen? Bied vanaf 595!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands RICARD ("aan Marty Six")
Afmetingen 46 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Direct kopen
Afmetingen 43 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.999
Direct kopen
Klaas Gubbels - Stilleven met ketel kopen? Bied vanaf 410!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleven met ketel
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 410
Direct kopen
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleven (handgekleurd door de kunstenaar)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Klaas Gubbels - Houtdruk/tekening: hartenman kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk/tekening: hartenman
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 46.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 429
Direct kopen
Klaas Gubbels - Zeefdruk: Stilleven - 1999 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Zeefdruk: Stilleven - 1999
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Klaas Gubbels - Keramieken vaas kopen? Bied vanaf 899!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Keramieken vaas
Techniek Keramiek
Afmetingen 29 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 900 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 899
Direct kopen
Klaas Gubbels - Stilleve kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleve
Afmetingen 45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Klaas Gubbels - Unieke handgekleurde lijnets | 'Alles Kan' kopen? Bied vanaf 600!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Unieke handgekleurde lijnets | 'Alles Kan'
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Klaas Gubbels - Stilleven rond de keukentafel (uit Verlegen schaduwen) kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleven rond de keukentafel (uit Verlegen schaduwen)
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Afmetingen 29 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.250
Direct kopen
Klaas Gubbels - zeefdruk + tekstblad - 1981 kopen? Bied vanaf 95!
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Klaas Gubbels - Sjabloondruk - 2006 kopen? Bied vanaf 450!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Sjabloondruk - 2006
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 38 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Klaas Gubbels - Ingelijste olieverf op doek - 2022 kopen? Bied vanaf 1395!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijste olieverf op doek - 2022
Afmetingen 21 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.395
Direct kopen
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Klaas Gubbels - Nieuwjaarstafel, litho (groot) kopen? Bied vanaf 150!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Nieuwjaarstafel, litho (groot)
Techniek Litho
Afmetingen 85 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Afmetingen 70 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen

Kunst van Klaas Gubbels kopen

De ketels, kannen, stoelen en tafels van Klaas Gubbels, wie herkent zijn kunstwerken niet? Liefhebbers van de karakteristieke beeldtaal van Klaas Gubbels kopen via Kunstveiling eenvoudig de mooiste Klaas Gubbels schilderijen, aquarellen, etsen en houtdrukken via de online veiling. Bekijk het actuele aanbod kunstwerken van Klaas Gubbels te koop en bied mee!

Het omvangrijke oeuvre kunstwerken van Klaas Gubbels

Wilt u graag Klaas Gubbels kunstwerken kopen voor aan de muur? Klaas Gubbels is één van de belangrijkste hedendaagse kunstenaars in Nederland. Alhoewel het aantal onderwerpen dat Klaas Gubbels gebruikt in zijn kunst beperkt is, heeft hij een zeer omvangrijk oeuvre waarin de ketel of koffiekan, de stoel, de tafel of de fles steeds weer in andere kleuren of composities figureren. Door de wijze waarop hij deze gewone en alledaagse objecten in beeld brengt, maakt hij ze bijzonder. Veel museale collecties bezitten kunstwerken van Klaas Gubbels, zoals het Stedelijk Museum in Amsterdam en Museum Boijmans van Beuningen. Wilt u ook een eigen Klaas Gubbels kunstwerk bemachtigen? Voor uw eigen collectie of om iemand cadeau te doen? Bied dan mee op prachtige Klaas Gubbels kunstwerken te koop via Kunstveiling!

Haal een unieke blikvanger van Klaas Gubbels in huis

Koopt u een uniek schilderij van Klaas Gubbels via de online veiling, dan haalt u zonder twijfel een echte blikvanger in huis! Menig kunstliefhebber is gecharmeerd van de eenvoudige maar weloverwogen stijl van Klaas Gubbels, waarin de hoofdrol dikwijls is weggelegd voor een ogenschijnlijk eenvoudige ketel. Naast tweedimensionale werken zoals schilderijen en grafiek heeft Gubbels ook veel beelden vervaardigd, zoals levensgrote ketels van cortenstaal of driedimensionale stoelen van hout. Houd voor een origineel kunstwerk boven de bank óf een prachtig groot beeld om de ruimte mee te vullen het aanbod Klaas Gubbels kunstwerken in de gaten en breng een bod uit op dat ene mooie schilderij of beeld dat u raakt! Via Kunstveiling koopt u eenvoudig een Klaas Gubbels voor in huis.

Houtsneden en zeefdrukken van Klaas Gubbels kopen

Bij Kunstveiling treft u doorgaans een grote collectie grafiek van Klaas Gubbels. Echte grafische werken die in oplage zijn vervaardigd, dus geen Klaas Gubbels poster of prints. Via de veiling biedt u eenvoudig mee op de mooiste Klaas Gubbels zeefdrukken, houtsneden, etsen en litho’s tegen betaalbare veilingprijzen. Heeft u zelf een Klaas Gubbels zeefdruk te koop, of een ander kunstwerk? Aarzel dan niet om deze via Kunstveiling aan te bieden

Hoe werkt kunst van Klaas Gubbels kopen via Kunstveiling?

Kunstwerken van Klaas Gubbels kopen via Kunstveiling is erg eenvoudig. Om mee te kunnen bieden op de kunstwerken van Klaas Gubbels heeft u een persoonlijk Kunstveiling account nodig. Via de biedknop op de pagina van het kunstwerk dat u heeft gevonden plaatst u snel en gemakkelijk een bod. Tijdens het plaatsen van dit bod ziet u direct wat de totale kosten zijn. Wilt u meer kans maken om het kunstwerk te winnen? Dan kunt u ook een autobod instellen. Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! U heeft een echte Klaas Gubbels bemachtigd! De verkoper neemt contact met u op om uw aankoop af te handelen. Was een andere koper u net voor? Bekijk dan het overige aanbod kunst te koop van Klaas Gubbels of blijf per e-mail op de hoogte van nieuw aangeboden kunstwerken door Klaas Gubbels als favoriet in te stellen.

Bent u geïnteresseerd in andere moderne en hedendaagse kunstenaars? Bekijk ook eens het aanbod kunstwerken in de veiling van Herman Brood, Roger Raveel, Lucebert en Theo Wolvecamp.