Klaas Gubbels (1934)
  5. Klaas Gubbels
Klaas Gubbels (1934)

Klaas Gubbels (1934)

Kunstschilder, Beeldhouwer, Graficus, Fotograaf

Klaas GUBBELS (Rotterdam 1934)

Biografie / Opleiding

Gubbels werd geboren in 1934 in Rotterdam en ging van 1949 tot 1951 naar de Rotterdamse Ambachtsschool, waar hij afstudeerde in de richting reclameschilderen. Vervolgens volgde hij een avondcursus aan de Academie voor Beeldende Kunsten, voor hij van 1952 tot 1958 aan de Arnhemse academie ‘Kunstschool’ ging studeren. Na zijn studie is hij in Arnhem blijven wonen. In de jaren tachtig had Gubbels een tijdelijk atelier in het Franse departement Ardèche.

Klaas Gubbels staat bekend om zijn stillevens van koffiekannen, tafels en stoelen, weergegeven in een simpele vormentaal. In verloop van tijd werd zijn werk steeds abstracter en ging het zich meer beperken wat betreft visuele thema’s (ook wel de kracht van zijn kunst). Hij gebruikt verschillende technieken, als litho, wandschildering, houtsnede, objet trouvé, glas, metaal en fotografie, aquarel en olieverf. Van 1965 tot 1992 heeft Gubbels gedoceerd aan de Willem de Kooning Academie in Rotterdam. Hij doceerde in de jaren zeventig ook korte tijd aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag en in de jaren tachtig aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Arnhem.

Exposities en prijzen

In 1971 ontving Gubbels van de Provincie Gelderland de Quarles van Uffordprijs. In 2004-2005 was ere en groot retrospectief van Gubbels’ werk in het Museum voor Moderne Kunst Arnhem. Veel Nederlandse musea en bedrijven hebben werk van Gubbels in hun collective. Ook zijn ere en aantal van zijn werken in de openbare ruimte te zien.

Aangeboden items
56
Verkochte items
1097
Nationaliteit
Links
Favoriet
FA. (551 x Favoriet)
56 aangeboden items van deze kunstenaar
Klaas Gubbels - Litho (kleine oplage, mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 295!
Klaas Gubbels - Litho (kleine oplage, mooi gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - VINCENT EN THEO (VAN GOGH) kopen? Bied vanaf 290!
Klaas Gubbels - VINCENT EN THEO (VAN GOGH)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunsthandelOlafWijman

Jaartal2015
Afmetingen50 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - grote houtsnede: kan kopen? Bied vanaf 495!
Klaas Gubbels - grote houtsnede: kan

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen67 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Blauwe kan’ - 2004 kopen? Bied vanaf 245!
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Blauwe kan’ - 2004

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2004
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen28.5 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Geitje' - 2007 kopen? Bied vanaf 145!
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Geitje' - 2007

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2007
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier ‘Appels’ - 2007 kopen? Bied vanaf 145!
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier ‘Appels’ - 2007

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2007
TechniekLitho
Afmetingen28 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - SCHOONHOVEN kopen? Bied vanaf 150!
Klaas Gubbels - SCHOONHOVEN

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen70.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - BOBBY FISCHER kopen? Bied vanaf 105!
Klaas Gubbels - BOBBY FISCHER

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1971
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - STOEL MET SCHAAKBORD kopen? Bied vanaf 75!
Klaas Gubbels - STOEL MET SCHAAKBORD

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1992
TechniekOffset
Afmetingen69.5 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Zonder titel ( De voortgang) kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels - Zonder titel ( De voortgang)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal2008
TechniekAcryl
Afmetingen29 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Natura morta kopen? Bied vanaf 439!
Klaas Gubbels - Natura morta

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDabra_art

Jaartal2015
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen33 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Gat in de heg' - 2007 kopen? Bied vanaf 145!
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Gat in de heg' - 2007

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2007
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Klaas Gubbels - Zeefdruk - 2010 kopen? Bied vanaf 295!
Klaas Gubbels - Zeefdruk - 2010

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Jaartal2010
Afmetingen40 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Billie Holiday kopen? Bied vanaf 375!
Klaas Gubbels - Billie Holiday

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1986
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Litho uit 1983 kopen? Bied vanaf 225!
Klaas Gubbels - Litho uit 1983

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJacobs

Jaartal1983
TechniekLitho
Afmetingen41 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier - 2007 kopen? Bied vanaf 145!
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier - 2007

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2007
TechniekLitho
Afmetingen28 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - (T)uiteinde kopen? Bied vanaf 345!
Klaas Gubbels - (T)uiteinde

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2016
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Absint’ - 2004 kopen? Bied vanaf 245!
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Absint’ - 2004

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2004
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen27 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - schuldige hond kopen? Bied vanaf 50!
Klaas Gubbels - schuldige hond

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstliefhebbe

Jaartal1998
TechniekOffset
Afmetingen42.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - Volksbond kopje kopen? Bied vanaf 365!
Klaas Gubbels - Volksbond kopje

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2003
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen23 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - stilleven met kopje en kan kopen? Bied vanaf 365!
Klaas Gubbels - stilleven met kopje en kan

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2004
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen25 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Blauwe kan kopen? Bied vanaf 650!
Klaas Gubbels - Blauwe kan

Beeld / Object

Geplaatst doorKarlijn

Jaartal1990
TechniekKeramiek
Afmetingen21 cm x 10 cm x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Chevrolet' - 2007 kopen? Bied vanaf 145!
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Chevrolet' - 2007

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2007
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Natura Morta ( stilleven) kopen? Bied vanaf 425!
Klaas Gubbels - Natura Morta ( stilleven)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2015
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - KAPITALE PRENT kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels - KAPITALE PRENT

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1983
Afmetingen50.5 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Natura Morta kopen? Bied vanaf 2999!
Klaas Gubbels - Natura Morta

Beeld / Object

Geplaatst doorMarcart

Jaartal1984
TechniekHout
Afmetingen93 cm x 40 cm x 42 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Klaas Gubbels - Weerstandzetel kopen? Bied vanaf 210!
Klaas Gubbels - Weerstandzetel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2004
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!
Klaas Gubbels - zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1981
Afmetingen38 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1981
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1981
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1981
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1981
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Absint kopen? Bied vanaf 210!
Klaas Gubbels - Absint

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2004
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Stilleve kopen? Bied vanaf 245!
Klaas Gubbels - Stilleve

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Litho: een koffiepot op een tafel - 1979 kopen? Bied vanaf 125!
Klaas Gubbels - Litho: een koffiepot op een tafel - 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1979
Afmetingen38 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - grote houtdruk - 2002 kopen? Bied vanaf 475!
Klaas Gubbels - grote houtdruk - 2002

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2002
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen65.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Maatschap Gubbels & Kerkhof - Zeefdruk: Paradise Last - 1986 kopen? Bied vanaf 175!
Klaas Gubbels - Maatschap Gubbels & Kerkhof - Zeefdruk: Paradise Last - 1986

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1986
Afmetingen61 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Stapelkannen kopen? Bied vanaf 425!
Klaas Gubbels - Stapelkannen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2015
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen37 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - "Verlegen schaduwen" - complete portfolio kopen? Bied vanaf 399!
Klaas Gubbels - "Verlegen schaduwen" - complete portfolio

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRvZ

Jaartal1981
Afmetingen39 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Tafel Met Vazen kopen? Bied vanaf 325!
Klaas Gubbels - Tafel Met Vazen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstveilingtesttest

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen81 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - Fruitschaal met peer kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels - Fruitschaal met peer

Beeld / Object

Geplaatst doorpeevanes

Jaartal1987
TechniekKeramiek
Afmetingen5 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Klaas Gubbels - grote houtdruk - 2007 kopen? Bied vanaf 475!
Klaas Gubbels - grote houtdruk - 2007

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2007
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen48.5 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Tafel, schaakbord en mandoline (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 495!
Klaas Gubbels - Tafel, schaakbord en mandoline (mooi gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen92 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - Vaandrager de hef kopen? Bied vanaf 325!
Klaas Gubbels - Vaandrager de hef

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDabra_art

Jaartal2018
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen50 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - De keukentafel kopen? Bied vanaf 425!
Klaas Gubbels - De keukentafel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDabra_art

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Zeefdruk: 1994 kopen? Bied vanaf 495!
Klaas Gubbels - Zeefdruk: 1994

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2001
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - grote zeefdruk: kan - 1994 kopen? Bied vanaf 495!
Klaas Gubbels - grote zeefdruk: kan - 1994

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1994
Afmetingen68 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Litho: Chevrolet(mooie houten lijst!) kopen? Bied vanaf 225!
Klaas Gubbels - Litho: Chevrolet(mooie houten lijst!)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2007
TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - grote zeefdruk - 2001 kopen? Bied vanaf 495!
Klaas Gubbels - grote zeefdruk - 2001

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2001
Afmetingen58.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - grote houtsnede: 1998 kopen? Bied vanaf 495!
Klaas Gubbels - grote houtsnede: 1998

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1998
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen48.5 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Kunst van Klaas Gubbels kopen

De ketels, kannen, stoelen en tafels van Klaas Gubbels, wie herkent zijn kunstwerken niet? Liefhebbers van de karakteristieke beeldtaal van Klaas Gubbels kopen via Kunstveiling eenvoudig de mooiste Klaas Gubbels schilderijen, aquarellen, etsen en houtdrukken via de online veiling. Bekijk het actuele aanbod kunstwerken van Klaas Gubbels te koop en bied mee!

Het omvangrijke oeuvre kunstwerken van Klaas Gubbels

Wilt u graag Klaas Gubbels kunstwerken kopen voor aan de muur? Klaas Gubbels is één van de belangrijkste hedendaagse kunstenaars in Nederland. Alhoewel het aantal onderwerpen dat Klaas Gubbels gebruikt in zijn kunst beperkt is, heeft hij een zeer omvangrijk oeuvre waarin de ketel of koffiekan, de stoel, de tafel of de fles steeds weer in andere kleuren of composities figureren. Door de wijze waarop hij deze gewone en alledaagse objecten in beeld brengt, maakt hij ze bijzonder. Veel museale collecties bezitten kunstwerken van Klaas Gubbels, zoals het Stedelijk Museum in Amsterdam en Museum Boijmans van Beuningen. Wilt u ook een eigen Klaas Gubbels kunstwerk bemachtigen? Voor uw eigen collectie of om iemand cadeau te doen? Bied dan mee op prachtige Klaas Gubbels kunstwerken te koop via Kunstveiling!

Haal een unieke blikvanger van Klaas Gubbels in huis

Koopt u een uniek schilderij van Klaas Gubbels via de online veiling, dan haalt u zonder twijfel een echte blikvanger in huis! Menig kunstliefhebber is gecharmeerd van de eenvoudige maar weloverwogen stijl van Klaas Gubbels, waarin de hoofdrol dikwijls is weggelegd voor een ogenschijnlijk eenvoudige ketel. Naast tweedimensionale werken zoals schilderijen en grafiek heeft Gubbels ook veel beelden vervaardigd, zoals levensgrote ketels van cortenstaal of driedimensionale stoelen van hout. Houd voor een origineel kunstwerk boven de bank óf een prachtig groot beeld om de ruimte mee te vullen het aanbod Klaas Gubbels kunstwerken in de gaten en breng een bod uit op dat ene mooie schilderij of beeld dat u raakt! Via Kunstveiling koopt u eenvoudig een Klaas Gubbels voor in huis.

Houtsneden en zeefdrukken van Klaas Gubbels kopen

Bij Kunstveiling treft u doorgaans een grote collectie grafiek van Klaas Gubbels. Echte grafische werken die in oplage zijn vervaardigd, dus geen Klaas Gubbels poster of prints. Via de veiling biedt u eenvoudig mee op de mooiste Klaas Gubbels zeefdrukken, houtsneden, etsen en litho’s tegen betaalbare veilingprijzen. Heeft u zelf een Klaas Gubbels zeefdruk te koop, of een ander kunstwerk? Aarzel dan niet om deze via Kunstveiling aan te bieden

Hoe werkt kunst van Klaas Gubbels kopen via Kunstveiling?

Kunstwerken van Klaas Gubbels kopen via Kunstveiling is erg eenvoudig. Om mee te kunnen bieden op de kunstwerken van Klaas Gubbels heeft u een persoonlijk Kunstveiling account nodig. Via de biedknop op de pagina van het kunstwerk dat u heeft gevonden plaatst u snel en gemakkelijk een bod. Tijdens het plaatsen van dit bod ziet u direct wat de totale kosten zijn. Wilt u meer kans maken om het kunstwerk te winnen? Dan kunt u ook een autobod instellen. Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! U heeft een echte Klaas Gubbels bemachtigd! De verkoper neemt contact met u op om uw aankoop af te handelen. Was een andere koper u net voor? Bekijk dan het overige aanbod kunst te koop van Klaas Gubbels of blijf per e-mail op de hoogte van nieuw aangeboden kunstwerken door Klaas Gubbels als favoriet in te stellen.

Bent u geïnteresseerd in andere moderne en hedendaagse kunstenaars? Bekijk ook eens het aanbod kunstwerken in de veiling van Herman Brood, Roger Raveel, Lucebert en Theo Wolvecamp.