5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Jan Sierhuis - Geen titel kopen? Bied vanaf 175!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Geen titel
TechniekLitho
Afmetingen23 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Corneille - litho - 1975 - oplage 100 kopen? Bied vanaf 245!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho - 1975 - oplage 100
TechniekLitho
Afmetingen23 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 245
Jan Cremer - Hollandse boerinnen kopen? Bied vanaf 325!
Jan Cremer (1940) Nederlands Hollandse boerinnen
Afmetingen90 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 325
1 bieding
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde zeefdruk ‘The Big Bang’ - oplage 85 ex kopen? Bied vanaf 175!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands zeldzame knoop - gesigneerde zeefdruk ‘The Big Bang’ - oplage 85 ex
Afmetingen55.5 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Corneille - Keramisch bord 'Vuurvogel' kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Keramisch bord 'Vuurvogel'
TechniekKeramiek
Afmetingen30 x 30 x 2.5 cm (h x b x d)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Corneille - Sterke watervrouwenbloemen kopen? Bied vanaf 249!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Sterke watervrouwenbloemen
TechniekEts
Afmetingen48 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 249
Dick Bruna - Nijntje kopen? Bied vanaf 75!
Dick Bruna (1927-2017) Nederlands Nijntje
TechniekKunsthars
Afmetingen30 x 17 x 11 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 75
Jan Cremer - Tulpen kopen? Bied vanaf 350!
Jan Cremer (1940) Nederlands Tulpen
Afmetingen71 x 91.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Co Westerik - Volkszeebad 1956 kopen? Bied vanaf 295!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Volkszeebad 1956
TechniekLitho
Afmetingen72.5 x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Co Westerik - De losgelaten vlieger kopen? Bied vanaf 245!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands De losgelaten vlieger
TechniekLitho
Afmetingen74 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 275
3 biedingen
Jef Diederen - Abstract kopen? Bied vanaf 115!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Abstract
Afmetingen52.5 x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 115
Constant - Constant - Zangles , Ets 1982 kopen? Bied vanaf 295!
Constant (1920-2005) Nederlands Constant - Zangles , Ets 1982
TechniekEts
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Dick Bruna - Printed Art 0/2 (twee zeefdrukken) kopen? Bied vanaf 300!
Dick Bruna (1927-2017) Nederlands Printed Art 0/2 (twee zeefdrukken)
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Herman Berserik - Ets van Herman Berserik 1976 kopen? Bied vanaf 75!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Ets van Herman Berserik 1976
TechniekEts
Afmetingen35 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 85
2 biedingen
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk: 2004 kopen? Bied vanaf 595!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Grote zeefdruk: 2004
Afmetingen60.5 x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
Corneille - Litho Nr. 39 - Le lapin et la lune - Geheel nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 210!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho Nr. 39 - Le lapin et la lune - Geheel nieuw ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen43 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 210
1 bieding
Klaas Gubbels - grote zeefdruk: 2001 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands grote zeefdruk: 2001
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Dirkje Kuik - ets - afgebrand huis kopen? Bied vanaf 50!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands ets - afgebrand huis
TechniekEts
Afmetingen53 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Lucio del Pezzo - Litho - Labirintus kopen? Bied vanaf 50!
Lucio del Pezzo (1933) Italiaans Litho - Labirintus
TechniekLitho
Afmetingen76 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jef Diederen - FIGURATIE / KLEURLITHO / 64x97cm / SIG / 1975 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 15!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands FIGURATIE / KLEURLITHO / 64x97cm / SIG / 1975 / PRENT190
TechniekLitho
Afmetingen64 x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15
Jan Voss - Litho - Compositie met abstracte figuren - 1978 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Voss (1936) Duits Frans Litho - Compositie met abstracte figuren - 1978
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Miguel Berrocal - Ets: Hommage to Trasso 1979 kopen? Bied vanaf 60!
Miguel Berrocal (1933-2006) Spaans Ets: Hommage to Trasso 1979
TechniekEts
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Reinier Lucassen - Kleuren litho - 1979 kopen? Bied vanaf 85!
Reinier Lucassen (1939) Nederlands Kleuren litho - 1979
TechniekLitho
Afmetingen65.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Anton Buytendijk - ABSTRACTIE / ZW-W ETS / 56x77cm / SIG / PRENT190 kopen? Bied vanaf 15!
Anton Buytendijk (1913-2002) Nederlands ABSTRACTIE / ZW-W ETS / 56x77cm / SIG / PRENT190
TechniekEts
Afmetingen56 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15
Jan Cremer - Zeefdruk: Inverno II- 2002 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Cremer (1940) Nederlands Zeefdruk: Inverno II- 2002
Afmetingen30 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Aat Verhoog - Spiegel aan de wand, kopen? Bied vanaf 605!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Spiegel aan de wand,
Afmetingen110 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 605
Corneille - NIET MEER BESCHIKBAAR kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch NIET MEER BESCHIKBAAR
TechniekLitho
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Gerard Verdijk - zeefdruk: Transformation - 1973 kopen? Bied vanaf 55!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands zeefdruk: Transformation - 1973
Afmetingen70 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Reinier Lucassen - Idol, ets kopen? Bied vanaf 95!
Reinier Lucassen (1939) Nederlands Idol, ets
TechniekEts
Afmetingen79 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Gerard Verdijk - zeefdruk: Analysing ... - 1972 -75 kopen? Bied vanaf 55!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands zeefdruk: Analysing ... - 1972 -75
Afmetingen51 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Frank Lodeizen - DE CRITICUS kopen? Bied vanaf 68!
Frank Lodeizen (1931-2013) Nederlands DE CRITICUS
Afmetingen56 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 68