5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Corneille - Promenade - ingelijst - 1991 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Promenade - ingelijst - 1991
Afmetingen 56 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Corneille - Beauté Peuhl - Ets- 1981 kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Beauté Peuhl - Ets- 1981
Techniek Ets
Afmetingen 74 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Corneille - 1975 Regard sur l'oiseau - Extreem Zeldzaam. Er zijn maar 50 gemaakt ! kopen? Bied vanaf 499!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1975 Regard sur l'oiseau - Extreem Zeldzaam. Er zijn maar 50 gemaakt !
Techniek Litho
Afmetingen 64.7 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Jan Sierhuis - Cobra litho kopen? Bied vanaf 55!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Cobra litho
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Pierre Alechinsky - Astres et Desastres - 1970 kopen? Bied vanaf 75!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Astres et Desastres - 1970
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 46 cm (h x b)
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Corneille - 1973 Visages de femmes à l’arc-en-ciel - Zeer mooie Lijst kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1973 Visages de femmes à l’arc-en-ciel - Zeer mooie Lijst
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Roger Raveel - Duimen voor abstract kopen? Bied vanaf 195!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Duimen voor abstract
Techniek Offset
Afmetingen 42 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 205
2 biedingen
Corneille - DEUX AMIS kopen? Bied vanaf 195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch DEUX AMIS
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Kees van Bohemen - Vrouw en vogel kopen? Bied vanaf 75!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Vrouw en vogel
Afmetingen 51 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Jean Messagier - Paysagesorbet kopen? Bied vanaf 75!
Jean Messagier (1920-1999) Frans Paysagesorbet
Techniek Gravure
Afmetingen 43 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Corneille - 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst! kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst!
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Corneille - Bord/schaal 'Vuurvogel' kopen? Bied vanaf 55!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord/schaal 'Vuurvogel'
Afmetingen 2.8 x 30 x 30 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 55
Jan Cremer - 'Kaukasus' kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands 'Kaukasus'
Afmetingen 81 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Lucio Fontana - Lucio Fontana graphics, multiples and more kopen? Bied vanaf 15!
Lucio Fontana (1899-1968) Argentijns Italiaans Lucio Fontana graphics, multiples and more
Techniek Hardcover
Afmetingen 25 x 17 cm (h x b)
€ 15
Roland Topor - ohne Titel kopen? Bied vanaf 200!
Roland Topor (1936-1997) Frans ongetiteld
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Reinier Lucassen - The Champion - Assemblage op paneel - 70 x 70 x 31 cm - incl. catalogus kopen? Bied vanaf 500!
Reinier Lucassen (1939) Nederlands The Champion - Assemblage op paneel - 70 x 70 x 31 cm - incl. catalogus
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 31 x 70 x 70 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Klaas Gubbels - Zeefdruk: kan met kopjes - 2005 (laatste exemplaar!) kopen? Bied vanaf 450!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Zeefdruk: kan met kopjes - 2005 (laatste exemplaar!)
Afmetingen 28.5 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Klaas Gubbels - zeefdruk: kan - 2004 (groot!) kopen? Bied vanaf 650!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands zeefdruk: kan - 2004 (groot!)
Afmetingen 60.5 x 63.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 650
Co Westerik - Ingelijste kleurenlitho - 2003 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ingelijste kleurenlitho - 2003 (nette lijst!)
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Co Westerik - Ingelijste kleurenlitho: "Am Waldrand" - 1995 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ingelijste kleurenlitho: "Am Waldrand" - 1995 (nette lijst!)
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Techniek Litho
Afmetingen 67.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Co Westerik - Ingelijste zeefdruk - 1996 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ingelijste zeefdruk - 1996 (nette lijst!)
Afmetingen 51 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Jan Montyn - Ets: Zonnebomen - 1984 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: Zonnebomen - 1984
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Corneille - Zeefdruk: Le chat qui danse - 1996 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: Le chat qui danse - 1996
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Jan Montyn - Ets - 1968 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets - 1968
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Corneille - Litho: 'Les fleurs du mal (Baudelaire)' (1973) kopen? Bied vanaf 230!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: 'Les fleurs du mal (Baudelaire)' (1973)
Techniek Litho
Afmetingen 41 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 230
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Corneille - zeefdruk: konijn op muziekpapier - 1990 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: konijn op muziekpapier - 1990
Afmetingen 39 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Corneille - zeefdruk: Le reveil- 1992 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: Le reveil- 1992
Afmetingen 38 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Corneille - Zeefdruk: tete pensive,soleil rouge - 2000 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: tete pensive,soleil rouge - 2000
Afmetingen 43 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Corneille - Zeefdruk: femme et oiseau- 2000 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: femme et oiseau- 2000
Afmetingen 40.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Dirkje Kuik - Map met 9 litho's: "Alkmaar, de oude stad" kopen? Bied vanaf 400!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Map met 9 litho's: "Alkmaar, de oude stad"
Techniek Litho
Afmetingen 41.5 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1998 kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste zeefdruk - 1998
Afmetingen 52.5 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295