5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Er worden 737 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Jan Cremer - ‘Hartentulp’ - grote zeefdruk uit 1992 kopen? Bied vanaf 175!
Jan Cremer - ‘Hartentulp’ - grote zeefdruk uit 1992

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1992
Afmetingen90 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957. kopen? Bied vanaf 100!
Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

Jaartal1957
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Vrouw met kreeft (1992) | zeefdruk (38/250) kopen? Bied vanaf 200!
Corneille - Vrouw met kreeft (1992) | zeefdruk (38/250)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doortakamine

Jaartal1992
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Reinier Lucassen - EEN GEZELLIG HOEKJE / KLEURLITHO / 78x57cm / SIG / 1968 kopen? Bied vanaf 125!
Reinier Lucassen - EEN GEZELLIG HOEKJE / KLEURLITHO / 78x57cm / SIG / 1968

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen78 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Reinier Lucassen - BOY & CAT / KLEURLITHO / 66x50cm / SIG / 1971 kopen? Bied vanaf 125!
Reinier Lucassen - BOY & CAT / KLEURLITHO / 66x50cm / SIG / 1971

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Victor Vasarely - Noir et Blanc kopen? Bied vanaf 465!
Victor Vasarely - Noir et Blanc

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorawubben

Jaartal1976
Afmetingen61.20 cm x 76.20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Aat Verhoog - De ruiters van de tijd kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog - De ruiters van de tijd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Martin Engelman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Martin Engelman - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Buytendijk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Anton Buytendijk - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekDroge Naald
Afmetingen56 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees van Bohemen - Bloemen kopen? Bied vanaf 65!
Kees van Bohemen - Bloemen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHarryWesterdok

Jaartal1976
Afmetingen85.5 cm x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Le Tigre Amoureux kopen? Bied vanaf 200!
Corneille - Le Tigre Amoureux

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen47 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - grote houtsnede: kan kopen? Bied vanaf 495!
Klaas Gubbels - grote houtsnede: kan

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen67 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Femme et oiseau (CoBrA) Artist proof (EP) 6/25 kopen? Bied vanaf 245!
Corneille - Femme et oiseau (CoBrA) Artist proof (EP) 6/25

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordepi

Jaartal1998
Afmetingen34 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Guillaume Corneille (1922 - 2010) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Guillaume Corneille (1922 - 2010)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordepi

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mark Brusse - litho ‘zonder titel’ - 1998 - oplage 90 kopen? Bied vanaf 75!
Mark Brusse - litho ‘zonder titel’ - 1998 - oplage 90

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstvanOtto

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen52 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mark Brusse - litho ‘zonder titel’ - 1998 - oplage XV kopen? Bied vanaf 75!
Mark Brusse - litho ‘zonder titel’ - 1998 - oplage XV

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstvanOtto

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

TechniekVaria
Afmetingen64 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998

Affiches

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1998
Afmetingen78 cm x 50 cm (h x b)
Roger Raveel - Portret burgemeester kopen? Bied vanaf 70!
Roger Raveel - Portret burgemeester

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorBertDC

Jaartal1996
TechniekVaria
Afmetingen59 cm x 68 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Mark Brusse - litho ‘zonder titel’ - 1997 - oplage X kopen? Bied vanaf 75!
Mark Brusse - litho ‘zonder titel’ - 1997 - oplage X

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstvanOtto

Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen50.5 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Alechinsky - Complete Set van 5 Kleurenoffset-litho,s uit de Flying Object Serie kopen? Bied vanaf 145!

Prenten & Uitgaves

Jaartal1978
TechniekOffset
Afmetingen78 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 600!
Karel Appel - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSanderhuisjes

Jaartal1969
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pierre Alechinsky - SET van DRIE Kleurenoffset-litho,s PARIS--GREAT en GALACTIC uit 1978 kopen? Bied vanaf 85!

Prenten & Uitgaves

Jaartal1978
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Jörg Remé - Twee werken DE VLAG + TULPEN Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 22!
Jörg Remé - Twee werken DE VLAG + TULPEN Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekOffset
Afmetingen15 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Corneille - Zeefdruk VARIATIONS sur le THEME PINOCCHIO Handgesigneerd--ZEER GROOT!! kopen? Bied vanaf 575!
Corneille - Zeefdruk VARIATIONS sur le THEME PINOCCHIO Handgesigneerd--ZEER GROOT!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1993
Afmetingen89 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Litho: Voorstraat - 1989 kopen? Bied vanaf 40!
Dirkje Kuik - Litho: Voorstraat - 1989

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Stropdas - 1996 (nieuw!) kopen? Bied vanaf 59!
Corneille - Stropdas - 1996 (nieuw!)

3D Multiples & Objecten

Jaartal1996
TechniekOverig
Afmetingen1.40 cm x 8 cm (h x b)
Bram van Velde - litho - 1975 kopen? Bied vanaf 75!
Bram van Velde - litho - 1975

Prenten & Uitgaves

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 55.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - Ets: dame - 1952 kopen? Bied vanaf 80!
Herman Berserik - Ets: dame - 1952

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1952
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bram van Velde - litho - 1975

Prenten & Uitgaves

Jaartal1975
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sierhuis - Giclée, Aan het strand kopen? Bied vanaf 60!
Jan Sierhuis - Giclée, Aan het strand

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekGiclée
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Zeefdruk: Ex Libris voor Wout Meulemans kopen? Bied vanaf 40!
Jan Montyn - Zeefdruk: Ex Libris voor Wout Meulemans

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen11 cm x 7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Karel Appel - Can we dance a landscape? (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 499!
Karel Appel - Can we dance a landscape? (mooi gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen52 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Frank Lodeizen - Ets: Vreugden en Verschikkingen... kopen? Bied vanaf 50!

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts
Afmetingen32.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Cobra figuren kopen? Bied vanaf 525!
Corneille - Cobra figuren

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiloenmilos

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Constant - Cobra bibliotheek - speciale uitgave kopen? Bied vanaf 100!
Constant - Cobra bibliotheek - speciale uitgave

Kunstboeken

Geplaatst doorMiloenmilos

Jaartal1948
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen17 cm x 12 cm (h x b)
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Blauwe kan’ - 2004 kopen? Bied vanaf 245!
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Blauwe kan’ - 2004

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2004
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen28.5 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Geitje' - 2007 kopen? Bied vanaf 145!
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Geitje' - 2007

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2007
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jef Diederen - zeldzame litho op Japans papier - 1958 - oplage 20 kopen? Bied vanaf 85!
Jef Diederen - zeldzame litho op Japans papier - 1958 - oplage 20

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1958
TechniekLitho
Afmetingen47 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Jef Diederen - kleurrijke litho - 1971 kopen? Bied vanaf 20!
Jef Diederen - kleurrijke litho - 1971

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen77 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier ‘Appels’ - 2007 kopen? Bied vanaf 145!
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier ‘Appels’ - 2007

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2007
TechniekLitho
Afmetingen28 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jef Diederen - Litho (zeer groot) kopen? Bied vanaf 65!
Jef Diederen - Litho (zeer groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jef Diederen - Litho (groot) kopen? Bied vanaf 65!
Jef Diederen - Litho (groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1993
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jef Diederen - Litho in kleur (groot) kopen? Bied vanaf 65!
Jef Diederen - Litho in kleur (groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1993
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - Abstracte litho kopen? Bied vanaf 69!
Ger Lataster - Abstracte litho

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jef Diederen - Litho (groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1993
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jef Diederen - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Jef Diederen - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Cremer - De tulpen als product van zijn perceptie: De Tulpenvlieger kopen? Bied vanaf 175!
Jan Cremer - De tulpen als product van zijn perceptie: De Tulpenvlieger

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunsthandelOlafWijman

Jaartal2002
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Geel Hoofd (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 245!
Karel Appel - Geel Hoofd (mooi gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst