5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Corneille - ongekend kopen? Bied vanaf 345!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ongekend
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Mark Brusse - 3 propositions 4 1 piece kopen? Bied vanaf 65!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans 3 propositions 4 1 piece
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Hannes Postma - Afrikaanse olifant 1958 nummer 1/12 kopen? Bied vanaf 35!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Afrikaanse olifant 1958 nummer 1/12
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 35
1 bieding
Roger Raveel - Een moeilijk gesprek kopen? Bied vanaf 795!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Een moeilijk gesprek
Techniek Offset
Afmetingen 72 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Jan Voss - LYRISCHE COMPOSITIE / KLEURLITHO / 50x65cm / SIG / 1978 / PRENT 190 kopen? Bied vanaf 25!
Jan Voss (1936) Duits Frans LYRISCHE COMPOSITIE / KLEURLITHO / 50x65cm / SIG / 1978 / PRENT 190
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Corneille - Kleurenzeefdruk NOORD HOLLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 245!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk NOORD HOLLAND Handgesigneerd
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Jan Cremer - l'Histoire des Coeurs kopen? Bied vanaf 295!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands l'Histoire des Coeurs
Afmetingen 75 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 65
Klaas Gubbels - Jazz icoon Billie Holiday kopen? Bied vanaf 345!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Jazz icoon Billie Holiday
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 345
Roger Raveel - Het niets, het licht en de dingen. kopen? Bied vanaf 375!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Het niets, het licht en de dingen.
Techniek Offset
Afmetingen 70 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Corneille - Mens, vogel, boot kopen? Bied vanaf 210!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Mens, vogel, boot
Afmetingen 92 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 210
Ans Wortel - met 't kind en de poes en 't hoofd dat "hogerop" wil.. kopen? Bied vanaf 200!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands met 't kind en de poes en 't hoofd dat "hogerop" wil..
Techniek Gouache
Afmetingen 41 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Herman Berserik - Wielrenners kopen? Bied vanaf 200!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Wielrenners
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Corneille - Corneille La Pieve Spumanti Gran Cuvee Corneille kopen? Bied vanaf 40!
Afmetingen 31 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 1 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 40
Roger Raveel - interieur en slagschaduw kopen? Bied vanaf 945!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch interieur en slagschaduw
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 945
Reinier Lucassen - De hoed kopen? Bied vanaf 275!
Reinier Lucassen (1939-2025) Nederlands De hoed
Techniek Litho
Afmetingen 88 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Pat Andrea - UNICA - aquarel - Julie - ingelijst - ophalen - 25815 kopen? Bied vanaf 650!
Pat Andrea (1942) Nederlands UNICA - aquarel - Julie - ingelijst - ophalen - 25815
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Jan Cremer - Kleurenzeefdruk WINTER TULIPS uit 1998 kopen? Bied vanaf 225!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Kleurenzeefdruk WINTER TULIPS uit 1998
Afmetingen 80 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Roger Raveel - Genesis kopen? Bied vanaf 895!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 895
Etienne Elias - De droom kopen? Bied vanaf 1695!
Etienne Elias (1936-2007) Belgisch De droom
Afmetingen 111 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.695
Sam Middleton - Zeefdruk: Blues manuscript - 1999 kopen? Bied vanaf 95!
Afmetingen 49 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 95
Corneille - Unique - zeefdruk - 1997 kopen? Bied vanaf 59!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Unique - zeefdruk - 1997
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
€ 59
Corneille - Unique - Proefdruk kopen? Bied vanaf 85!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Unique - Proefdruk
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
€ 85
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
€ 85
Herman Berserik - Zelfportret voor de ezel kopen? Bied vanaf 200!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Zelfportret voor de ezel
Techniek Ets
Afmetingen 49.3 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Klaas Gubbels - Jazz icoon Billie Holiday kopen? Bied vanaf 250!
Afmetingen 50 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Roger Chailloux - Grote en fraai gedetailleerde Ets "Vrije val" - voor Prent 190 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 37!
Roger Chailloux (1931-1977) Nederlands Frans Grote en fraai gedetailleerde Ets "Vrije val" - voor Prent 190 - gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 88 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 37
Ronald Abram - Geometrisch abstract, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!
Ronald Abram (1938-1999) Nederlands Geometrisch abstract, zeefdruk
Afmetingen 68 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Roger Raveel - Zelportret kopen? Bied vanaf 845!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Zelportret
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 845
Corneille - Three Compositions kopen? Bied vanaf 345!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Three Compositions
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Corneille - Unique - zeefdruk - 1997 kopen? Bied vanaf 50!
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Willem van Malsen - Jour de fête kopen? Bied vanaf 35!
Willem van Malsen (1940-2005) Nederlands Jour de fête
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Corneille - Unieke serie van 6 Corneille zeefdrukken (zelfde oplage en net ingelijst) kopen? Bied vanaf 800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Unieke serie van 6 Corneille zeefdrukken (zelfde oplage en net ingelijst)
Afmetingen 44 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Jörg Remé - Litho - 1973 - hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Litho - 1973 - hand gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Herman Berserik - Mesnil-le-Roi - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 90!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Mesnil-le-Roi - Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 20.5 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Hannes Postma - "Hors series" handgekleurde Ets -1966 - E.A. exemplaar "gekleed evenwicht" kopen? Bied vanaf 59!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands "Hors series" handgekleurde Ets -1966 - E.A. exemplaar "gekleed evenwicht"
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Roland Topor - Cinq lettres d'amour kopen? Bied vanaf 450!
Roland Topor (1936-1997) Frans Cinq lettres d'amour
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450