Karel Appel (1921-2006)
  5. Kunstenaar
  6. >
  7. Karel Appel
Karel Appel (1921-2006)

Karel Appel (1921-2006)

Kunstschilder, Beeldhouwer, Graficus, Keramist, Tekenaar

Karel APPEL (Amsterdam 1921 - Zürich 2006)

Karel Appel: De Kleurrijke Visionair van de Moderne Kunst

Karel Appel, geboren op 25 april 1921, was een befaamde Nederlandse schilder en beeldhouwer die de kunstwereld heeft verrijkt met zijn unieke visie en levendige creaties. Als medeoprichter van de invloedrijke Cobra-beweging, speelde Appel een cruciale rol in het vormgeven van de moderne kunstscene.
Appel's kunstwerken zijn een feest voor de zintuigen. Zijn schilderijen sprankelen met heldere kleuren en dynamische vormen die een gevoel van vreugde en spontaniteit oproepen. Zijn benadering wordt vaak gekenmerkt door een kinderlijke speelsheid en een gebrek aan beperkingen, waardoor hij zich vrij voelde om zijn emoties en verbeelding op doek uit te drukken.

In zijn creaties vloeien abstracte en figuratieve elementen naadloos samen. Zijn krachtige penseelstreken en expressieve lijnen brengen een gevoel van beweging en vitaliteit over. Appel's werk is een uitnodiging om de wereld te zien door de ogen van een kunstenaar die zich liet leiden door innerlijke impulsen en een verlangen om de ziel van het onderwerp vast te leggen.

Zijn artistieke reis strekte zich uit over verschillende decennia en omvatte schilderijen, beeldhouwwerken en grafische kunst. Zijn nalatenschap blijft voortleven in musea en galeries over de hele wereld, waar bewonderaars zijn vermogen om de grenzen van kunst te verleggen kunnen ervaren.
Karel Appel's creatieve erfenis is een viering van kleur, vrijheid en de rijke complexiteit van het menselijk bestaan. Zijn kunstwerken inspireren en blijven een uitnodiging aan iedereen om de wereld te benaderen met een gevoel van verwondering en spontaniteit.
Aangeboden items
49
Verkochte items
1406
Nationaliteit
Nederlands Nederlands
Links
Favoriet
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Techniek Litho
Afmetingen 79 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 225
Karel Appel - Litho: 1976 kopen? Bied vanaf 795!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Litho: 1976
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 795
Karel Appel - Nova Spectra kopen? Bied vanaf 30!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Nova Spectra
Techniek Litho
Afmetingen 18 x 23.5 cm (h x b)
€ 30
Karel Appel - 5 stuks Boeken kopen? Bied vanaf 49!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands 5 stuks Boeken
Techniek Softcover
Afmetingen 24.5 x 17.5 cm (h x b)
€ 49
Karel Appel - Affiche – Viagalerie / Nikonfotogalerie kopen? Bied vanaf 49!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Affiche – Viagalerie / Nikonfotogalerie
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
€ 49
Karel Appel - Christian Dotremont - Affiche - Viagalerie kopen? Bied vanaf 49!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Christian Dotremont - Affiche - Viagalerie
Afmetingen 75 x 55.5 cm (h x b)
€ 49
Karel Appel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 450!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Karel Appel - "A sunny day with a loving car" kopen? Bied vanaf 150!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands "A sunny day with a loving car"
Techniek Hardcover
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
€ 150
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Twee vogels - antiquarische druk uit de jaren 50 - mooi ingelijst
Techniek Offset
Afmetingen 56 x 84 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 29 cm (h x b)
€ 175
Karel Appel - De Tovenaar kopen? Bied vanaf 450!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands De Tovenaar
Afmetingen 76 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Karel Appel - Zeefdruk, Happy Cat - Ingelijst kopen? Bied vanaf 500!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Zeefdruk, Happy Cat - Ingelijst
Afmetingen 77 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Karel Appel - See me running again kopen? Bied vanaf 725!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands See me running again
Techniek Litho
Afmetingen 83 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 725
1 bieding
Karel Appel - Catalogus/vouwblad tentoonstelling Haags Gemeentemuseum 1990/1991 kopen? Bied vanaf 20!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Catalogus/vouwblad tentoonstelling Haags Gemeentemuseum 1990/1991
Techniek Softcover
Afmetingen 29 x 21 cm (h x b)
€ 20
Karel Appel - Happy Encounter kopen? Bied vanaf 875!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Happy Encounter
Techniek Litho
Afmetingen 87 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 875
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 18 cm (h x b)
€ 35
Direct kopen
Karel Appel - Pepie en Jaco, genummerd! kopen? Bied vanaf 150!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Pepie en Jaco, genummerd!
Techniek Hardcover
Afmetingen 34 x 27 cm (h x b)
€ 150
Direct kopen
Afmetingen 90.5 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Karel Appel - Aux pays noir kopen? Bied vanaf 625!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Aux pays noir
Afmetingen 72 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 625
Direct kopen
Karel Appel - Kikker kopen? Bied vanaf 600!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kikker
Afmetingen 41 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 600
Direct kopen
Techniek Potlood
Afmetingen 29 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.395
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 995
Direct kopen
Techniek Proefdruk
Afmetingen 63 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 300
Direct kopen
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Karel Appel - Circus Poster - LAAC kopen? Bied vanaf 60!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Circus Poster - LAAC
Techniek Offset
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Karel Appel - Karl Appel kopen? Bied vanaf 75!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Karl Appel
Techniek Hardcover
Afmetingen 34 x 25 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 3.200
Direct kopen
Karel Appel - Pepie en Jaco kopen? Bied vanaf 170!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Pepie en Jaco
Techniek Hardcover
Afmetingen 34 x 27 cm (h x b)
€ 170
Direct kopen
Techniek Tijdschrift
Afmetingen 28 x 20 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Karel Appel - Unteilbares Teil, litho kopen? Bied vanaf 550!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Unteilbares Teil, litho
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Direct kopen
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 68 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen

Kunst van Karel Appel kopen

Kunst van Karel Appel kopen was nog nooit zo bereikbaar! Via Kunstveiling biedt u eenvoudig mee op de mooiste kunstwerken van deze bekende CoBrA-kunstenaar. Dus bent u op zoek naar een kleurrijke Karel Appel zeefdruk of expressief Karel Appel schilderij? Bekijk dan snel het aanbod voor alle kunstwerken van Karel Appel te koop!

Koop CoBrA-kunst van Karel Appel via Kunstveiling

Karel Appel is een van de bekendste naoorlogse Nederlandse kunstenaars. Hij was medeoprichter en een van de hoofdfiguren van de revolutionaire CoBrA-beweging. De kunstenaars die zich bij CoBrA aansloten, braken met de traditionele schilderkunst en zochten naar nieuwe manieren om zich artistiek te uiten. Ze vonden inspiratie in de naïviteit van kindertekeningen en kunst van natuurvolkeren. Karel Appel schilderde onder andere expressieve fantasiewezens en fabeldieren in felle kleuren. Bij Kunstveiling worden regelmatig kleurrijke en karakteristieke CoBrA kunstwerken van Karel Appel geveild. Bent u geïnteresseerd in het kopen van echte CoBrA-kunst van Karel Appel? Hieronder leest u hoe u eenvoudig mee kunt bieden én waar u op moet letten als u een kunstwerk van Karel Appel wilt kopen.

Hoe koop ik een echte Karel Appel zeefdruk, schilderij, litho of tekening?

Kunstwerken kopen van Karel Appel via Kunstveiling is laagdrempelig en betrouwbaar. Via uw persoonlijke account kunt u eenvoudig een bod uitbrengen op alle Karel Appel kunstwerken die in de veiling staan. Bij alle items staat duidelijk aangegeven wat het openingsbod is en wanneer de veiling afloopt. Koopt u voor het eerst kunst via Kunstveiling? Lees dan eerst de veilingregels door.

Heeft u een Karel Appel schilderij, Karel Appel zeefdruk, Karel Appel litho of Karel Appel tekening op het oog? Via uw account kunt u het werk als favoriet instellen. Zo vindt u het Karel Appel schilderij eenvoudig terug én ontvangt u een e-mailnotificatie op de dag dat de veiling afloopt, wanneer een andere gebruiker een eerste bod uitbrengt of wanneer u bent overboden (indien via uw profiel ingesteld). Op die manier vergroot u de kans op een winnend bod op dat prachtige Karel Appel schilderij te koop via de online veiling!

Waar moet ik op letten bij het kopen van een Karel Appel kunstwerk?

Kunst van Karel Appel is onder verzamelaars en kunstliefhebbers erg populair. Met het kopen van een echt Karel Appel schilderij, zeefdruk of litho haalt u een kunstwerk van één van de belangrijkste moderne Nederlandse kunstenaars in huis! Karel Appel was een ontzettende productieve kunstenaar. Toch zijn er ook vervalsingen van het werk van Karel Appel in omloop. Via Kunstveiling mogen alleen kunstwerken van Karel Appel te koop worden aangeboden waarbij geen twijfel bestaat over de authenticiteit. Mocht u toch twijfels of vragen hebben over de echtheid van een te koop aangeboden Karel Appel kunstwerk, dan kunt u daar altijd melding van maken en zullen onze Veilingmeesters het werk beoordelen.

Bent u ook geïnteresseerd in kunst van andere CoBrA-kunstenaars? Bekijk ook eens het aanbod kunstwerken in de veiling van Corneille, Pierre Alechinsky of Eugène Brands.