Karel Appel - Duo Pour Pinceau et Crayon - Au vieux vélo

Karel Appel - Duo Pour Pinceau et Crayon - Au vieux vélo kopen? Bied vanaf 300!
Karel Appel - Duo Pour Pinceau et Crayon - Au vieux vélo kopen? Bied vanaf 300!Karel Appel - Duo Pour Pinceau et Crayon - Au vieux vélo kopen? Bied vanaf 300!Karel Appel - Duo Pour Pinceau et Crayon - Au vieux vélo kopen? Bied vanaf 300!Karel Appel - Duo Pour Pinceau et Crayon - Au vieux vélo kopen? Bied vanaf 300!Karel Appel - Duo Pour Pinceau et Crayon - Au vieux vélo kopen? Bied vanaf 300!Karel Appel - Duo Pour Pinceau et Crayon - Au vieux vélo kopen? Bied vanaf 300!Karel Appel - Duo Pour Pinceau et Crayon - Au vieux vélo kopen? Bied vanaf 300!Karel Appel - Duo Pour Pinceau et Crayon - Au vieux vélo kopen? Bied vanaf 300!Karel Appel - Duo Pour Pinceau et Crayon - Au vieux vélo kopen? Bied vanaf 300!Karel Appel - Duo Pour Pinceau et Crayon - Au vieux vélo kopen? Bied vanaf 300!Karel Appel - Duo Pour Pinceau et Crayon - Au vieux vélo kopen? Bied vanaf 300!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1982
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76.8 x 62 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Ik bied een door Dotremont in de druk gesigneerd exemplaar aan, afkomstig uit de prive collectie van Henk van der Vet. Deze druk is dan ook zo goed als hetzelfde als het genummerde exemplaar maar op dit exemplaar zijn enkele afwijkingen aanwezig. Zeer bijzonder verzamel item. Deze werken gingen door Appel ongesigneerd de map in van de drukker zelf. Ze zijn altijd donker en netjes bewaard gebleven.

Werk is incl. blindstempels, drukkersstempel en atelier stempel zichtbaar in het handgeschepte 250 grams Simili Japon papier die op alle exemplaren aanwezig zijn. Zie laatste 4 foto's. 2 stempels hiervan worden doormiddel van een lamp goed zichtbaar in het papier.

De zeefdrukken behoorde tot de linnen gebonden map genaamd Duo Pour Pinceau et Crayon van Karel Appel en Christian Dotremont.

De map bestond uit 6 bijbehorende zeefdrukken, bijbehorend titelblad en bijbehorende 2 pagina tellende tekst van Pierre Alechinsky.
Uitgifte 1982 - 90 exemplaren + enkele ea (epreuve d'artiste)

Extra informatie: Dotremont werkte voor deze serie in somber zwart, en Appel in sprekende kleuren. De werken tezamen vormden zes gezamenlijke zeefdrukken. Dotremont heeft deze exemplaren uiteindelijk nooit met de hand gesigneerd omdat hij net voor de uitgave hiervan is overleden. Dotremonts signatuur en de titel werden op de uitgegeven exemplaren meegedrukt. Appel signeerde, dateerde en nummerde de complete oplage.
Altijd donker en netjes bewaard gebleven.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 35,00
Naar Duitsland € 35,00
Europese Unie € 35,00
Wereldwijd € 120,00

Starttijd13-12-2022 om 14:48
Eindtijd18-12-2022 om 21:11
Openingsbod € 300
ObjectlocatieOss,  Nederland