Pim Olivier (1938)
Zonder titel
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 21 x 24.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
U vindt hier een overzicht van het meest recente aanbod op Kunstveiling. Alleen werken die voor het eerst zijn aangeboden worden in dit overzicht getoond. U kunt meebieden of een item favoriet maken om op een later tijdstip te bieden.
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 21 x 24.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 38 x 47 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Marouflé |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 51.5 x 61.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 90 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 51 x 60.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 57 x 46 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Potlood |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 61 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 8 x 27.5 x 27.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4455 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 25 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 48 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 23 x 23 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 41 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 77.5 x 68 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 35 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Houtskool |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 58 x 48 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 43 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 36 x 27 cm (h x b) |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 26 x 20 cm (h x b) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 46 x 66 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Gravure |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 20 x 26 cm (h x b) |
| Afmetingen | 25 x 17 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 70 x 140 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 98 x 83 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 27.2 x 38.2 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 26 x 36 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 70 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 29 x 29 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 65 x 52 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 53 x 36 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 46 x 34 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 42 x 38 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Marouflé |
| Techniek | Verbronsd |
| Sokkel | Met vaste sokkel |
| Afmetingen | 15 x 10 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 423 g |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 31.5 x 41.2 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 6 x 34 x 34 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Spuitbus |
| Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 32.5 x 26 cm (h x b) |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 45 x 59 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 45 x 59 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 45 x 59 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 45 x 59 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 120 x 140 cm (h x b) |
| Drager | Board |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Japans Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 58 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |