3. items
  5. Nieuw aanbod
Ruurd Hallema - Steigerend Paard kopen? Bied vanaf 50!

Nieuw aanbod

U vindt hier een overzicht van nieuwste aanbod op Kunstveiling. Alleen werken die voor het eerst zijn aangeboden worden getoond. U kunt meebieden of een item favoriet maken om op een later tijdstip te bieden. Klikt u onderaan de pagina op “bekijk al het nieuwe aanbod” dan kunt u ook filteren op categorie of type kunst. Wilt u het veilingaanbod zien inclusief heraanbiedingen, klik dan op “volledig aanbod”.

Ruurd Hallema - Steigerend Paard

Beeld / Object

Geplaatst door0412

Jaartal2002
TechniekBrons
Afmetingen19 cm x 9 cm x 5 cm (h x b x d)
Henk van Vessem - Zeefdruk. Titel, Greece Suite II kopen? Bied vanaf 40!

Henk van Vessem - Zeefdruk. Titel, Greece Suite II

Geplaatst doorduif

Jaartal1994
Afmetingen80 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Vincent Rijnbende - Litho, Titel, Dezelfde boodschappen kopen? Bied vanaf 20!

Vincent Rijnbende - Litho, Titel, Dezelfde boodschappen

Geplaatst doorduif

Jaartal1995
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Iet van Es - Titel. Abstract . kopen? Bied vanaf 35!

Iet van Es - Titel. Abstract .

Geplaatst doorduif

Jaartal1978
Afmetingen44 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Willem Versteeg - Bougival kopen? Bied vanaf 90!

Jan Willem Versteeg - Bougival

Geplaatst doorWever

Afmetingen45 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - Madonna met Kind kopen? Bied vanaf 160!

Anton Heyboer - Madonna met Kind

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paula Sluiter - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Paula Sluiter - Zonder titel

Geplaatst doorISJ

TechniekEts
Afmetingen28.5 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jules Bekker - 3 diverse zonder titel. kopen? Bied vanaf 60!

Jules Bekker - 3 diverse zonder titel.

Geplaatst doorCenterfo

Afmetingen12 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Franscz Witte - Malta 2 kopen? Bied vanaf 35!

Franscz Witte - Malta 2

Geplaatst doorPathein

TechniekAcryl
Afmetingen31 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Arnold Mariashin - Bloemen en Appel kopen? Bied vanaf 350!

Arnold Mariashin - Bloemen en Appel

Geplaatst doorartphotos

Jaartal2021
Afmetingen62 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gemengde techniek op Canvas - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Gemengde techniek op Canvas - Gesigneerd

Geplaatst doorPaul_Louis_van_den_Bergh

Jaartal2021
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Karl Lagasse - Rob a bank kopen? Bied vanaf 8000!

Karl Lagasse - Rob a bank

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRafSidorski

Jaartal2020
TechniekVaria
Afmetingen61 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gerard van Vliet - Poldertje met schuit. kopen? Bied vanaf 30!

Gerard van Vliet - Poldertje met schuit.

Geplaatst doorMarjanal

Afmetingen33 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Harry van Kuyk - minimalistische diepdruk - 1973 - ZERO. kopen? Bied vanaf 275!

Harry van Kuyk - minimalistische diepdruk - 1973 - ZERO.

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1973
TechniekPreeg/Blinddruk
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1973
TechniekPreeg/Blinddruk
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Aangeboden Zeldzaam Grote Staande Bronzen Ganesha kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Aangeboden Zeldzaam Grote Staande Bronzen Ganesha

Beeld / Object

Geplaatst doorArnoldus3

TechniekBrons
Afmetingen26 cm x 13 cm x 8 cm (h x b x d)
Peter Nieuwendijk - Cobrafiguratie, mooi gelijst kopen? Bied vanaf 125!

Peter Nieuwendijk - Cobrafiguratie, mooi gelijst

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

TechniekAcryl
Afmetingen42 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Jos van der Sommen - Later - Surrealistische Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 1!

Jos van der Sommen - Later - Surrealistische Kleurenlitho

Geplaatst doorArrt

Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen47 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan van Winkel - Amstelstein (Alphen a/d Rijn) - ets oplage 125 kopen? Bied vanaf 45!

Jan van Winkel - Amstelstein (Alphen a/d Rijn) - ets oplage 125

Geplaatst doorMiles

Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen42 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roger Hebbelinck - Antwerpen, rondom de kathedraal - kleurets kopen? Bied vanaf 65!

Roger Hebbelinck - Antwerpen, rondom de kathedraal - kleurets

Geplaatst doorMiles

TechniekEts
Afmetingen54 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst