Cor van der Woerd (1901-1994)
Op 't land
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 48.5 x 64 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |