Eugène Brands (1913-2002)
  5. Eugène Brands
Eugène Brands (1913-2002)

Eugène Brands (1913-2002)

Kunstschilder, Tekenaar

Eugène BRANDS (Amsterdam 1913 - Amsterdam 2002)

Biografie / Opleiding

Eugène Brands studeerde van 1927-1931 aan de Handelsschool en daarna van 1931-1934 aan de Kunstnijverheidsschool beide te Amsterdam.

Eugène Brands maakte tijdens de Tweede Wereldoorlog surreële assemblages en abstracte tekeningen. Na de oorlog was Eugene Brands verbonden aan de CoBrA groep. Als je het werk van Eugène Brands vergelijkt met andere CoBrA leden, dan is zijn werk veel dromeriger en poëtischer dan dat van andere leden. Brands liet zich inspireren door kindertekeningen en primitieve kunst. Deze motieven zijn duidelijk terug te zien in zijn werk.

Exposities en prijzen

Stedelijk Museum Amsterdam 1969; Rockefeller Centre, New York 1987; Jaski Art Gallery, Amsterdam 1992; CoBra Museum, Amstelveen 2001 en 2017

Aangeboden items
23
Verkochte items
238
Nationaliteit
NederlandsNederlands
Links
Favoriet
FA. (316 x Favoriet)
23 aangeboden items van deze kunstenaar
Eugène Brands - The Gardener (stijlvol gelijst) kopen? Bied vanaf 399!
Eugène Brands - The Gardener (stijlvol gelijst)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1987
Afmetingen82 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugène Brands - Landschap 7.III.74 kopen? Bied vanaf 1495!
Eugène Brands - Landschap 7.III.74Schilderij

Geplaatst doorDabra_art

Jaartal1974
TechniekGouache
Afmetingen65 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugène Brands - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 2300!
Eugène Brands - Zonder TitelSchilderij

Geplaatst doorJacobson

Jaartal1981
TechniekGouache
Afmetingen75.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Eugène Brands - Surrealistische compositie - vroeg uniek werk 1944 kopen? Bied vanaf 750!
Eugène Brands - Surrealistische compositie - vroeg uniek werk 1944Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHarlem2013

Jaartal1944
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen23 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eugène Brands - Prachtige kleurrijke litho (zeer mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 325!
Eugène Brands - Prachtige kleurrijke litho (zeer mooi gelijst)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormplein

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugène Brands - Kleurrijke Litho (prachtig gelijst!) kopen? Bied vanaf 325!
Eugène Brands - Kleurrijke Litho (prachtig gelijst!)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormplein

Jaartal1968
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugène Brands - 'House at Sunset' (prachtig gelijst!) kopen? Bied vanaf 325!
Eugène Brands - 'House at Sunset' (prachtig gelijst!)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormplein

Jaartal1968
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugène Brands - landschap bij nacht kopen? Bied vanaf 190!
Eugène Brands - landschap bij nachtGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorendyk177

Jaartal1968
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eugène Brands - landschap bij daglicht kopen? Bied vanaf 190!
Eugène Brands - landschap bij daglichtGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorendyk177

Jaartal1968
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Eugène Brands - Gele figuur kopen? Bied vanaf 150!
Eugène Brands - Gele figuurGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKupricol

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugène Brands - Groene kop kopen? Bied vanaf 150!
Eugène Brands - Groene kopGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKupricol

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen55.5 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugène Brands - Au fond noir kopen? Bied vanaf 1499!
Eugène Brands - Au fond noirSchilderij

Geplaatst doorMarcart

Jaartal1990
TechniekGouache
Afmetingen60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugène Brands - Composition au fond cosmigue kopen? Bied vanaf 1799!
Eugène Brands - Composition au fond cosmigueSchilderij

Geplaatst doorMarcart

TechniekGouache
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugène Brands - Ingelijste Gouache: "Zwarte vlek" - 1960 kopen? Bied vanaf 1995!
Eugène Brands - Ingelijste Gouache: "Zwarte vlek" - 1960Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Jaartal1960
TechniekGouache
Afmetingen59 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugène Brands - Gouache: abstracte compositie - 1962 (Groot!!!) kopen? Bied vanaf 2350!
Eugène Brands - Gouache: abstracte compositie - 1962 (Groot!!!)Schilderij

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
TechniekGouache
Afmetingen68.5 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Eugène Brands - Face (gesigneerde litho nummer 50/100) kopen? Bied vanaf 200!
Eugène Brands - Face (gesigneerde litho nummer 50/100)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFloris2021

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eugène Brands - Blauwe Vaas met Bloemen kopen? Bied vanaf 275!
Eugène Brands - Blauwe Vaas met BloemenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstveilingtesttest

Afmetingen93 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugène Brands - Besneeuwde tuin kopen? Bied vanaf 825!
Eugène Brands - Besneeuwde tuinTekening / Aquarel

Geplaatst doorKopkoffie

Jaartal1977
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Eugène Brands - Gouache (groot) kopen? Bied vanaf 2375!
Eugène Brands - Gouache (groot)Schilderij

Geplaatst doorDabra_art

Jaartal1964
TechniekGouache
Afmetingen92 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Eugene Brands - Ingelijste Gouache: Ingelijste Gouache: "Rode vlek" - 1960 kopen? Bied vanaf 1995!
Eugene Brands - Ingelijste Gouache: Ingelijste Gouache: "Rode vlek" - 1960Tekening / Aquarel

Jaartal1960
TechniekGouache
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugène Brands - gouache: vrije vogels in landschap - 1954 kopen? Bied vanaf 2500!
Eugène Brands - gouache: vrije vogels in landschap - 1954Schilderij

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1956
Afmetingen45.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Kunst kopen van Eugène Brands

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Eugene Brands? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Eugene Brands. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Eugene Brands en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Eugene Brands te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Eugene Brands!

Volg het aanbod kunst van Eugène Brands te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Eugene Brands te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Eugene Brands instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Eugene Brands kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Eugene Brands!

Waarom via Kunstveiling kunst van Eugène Brands kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Eugene Brands en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Eugene Brands via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Eugene Brands of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Eugène Brands?

Kunst kopen van Eugene Brands begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Eugene Brands, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Eugene Brands. Om meer kans te maken om de Eugene Brands te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Eugene Brands! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.