5. Liga Nieuw Beelden

Liga Nieuw Beelden

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1969

Liga Nieuw Beelden

Corneille - Kleurenlitho: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 65!
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 65
Corneille - ongekend kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ongekend
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Corneille - Three Compositions kopen? Bied vanaf 345!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Three Compositions
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Jan Cremer - l'Histoire des Coeurs kopen? Bied vanaf 295!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands l'Histoire des Coeurs
Afmetingen 75 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Jan Cremer - 'Kaukasus' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands 'Kaukasus' (mooi gelijst)
Afmetingen 81 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Karel Appel - "A sunny day with a loving car" kopen? Bied vanaf 150!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands "A sunny day with a loving car"
Techniek Hardcover
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
€ 150
Anton Rooskens - Rooskens kopen? Bied vanaf 40!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Rooskens
Techniek Softcover
Afmetingen 27 x 21.3 cm (h x b)
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Corneille - Bord/schaal l'été commencant kopen? Bied vanaf 45!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord/schaal l'été commencant
Afmetingen 2.5 x 30 x 30 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 45
Techniek Hardcover
Afmetingen 26 x 26 cm (h x b)
€ 40
Theo Bennes - Onze redding is de val kopen? Bied vanaf 150!
Theo Bennes (1903-1982) Nederlands Onze redding is de val
Techniek Offset
Afmetingen 56 x 41 cm (h x b)
€ 150
Wim Motz - Litho, Abstract kopen? Bied vanaf 30!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho, Abstract
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Ans Wortel - En toen kwam jij. kopen? Bied vanaf 225!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands En toen kwam jij.
Techniek Gouache
Afmetingen 60 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Corneille - Unieke serie van 6 stuks Corneille zeefdrukken (zelfde oplage en net ingelijst) kopen? Bied vanaf 850!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Unieke serie van 6 stuks Corneille zeefdrukken (zelfde oplage en net ingelijst)
Afmetingen 44 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Anton Heyboer - Cancan danseres kopen? Bied vanaf 130!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Cancan danseres
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 130
1 bieding
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 115!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 82 cm (h x b)
Huidig bod
€ 115
1 bieding
Ernst Vijlbrief - Parijs, Ile Saint Louis kopen? Bied vanaf 75!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands Parijs, Ile Saint Louis
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Techniek Computerprint
Afmetingen 42 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Techniek Computerprint
Afmetingen 29.5 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Corneille - Corneille La Pieve Spumanti Gran Cuvee Corneille kopen? Bied vanaf 50!
Afmetingen 31 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 1 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 50
Frieda Hunziker - curacao periode Ants kopen? Bied vanaf 7000!
Frieda Hunziker (1908-1966) Nederlands curacao periode Ants
Afmetingen 82 x 102 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 7.000
Anton Heyboer - Origineel werk kopen? Bied vanaf 1900!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Origineel werk
Afmetingen 110 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.900
Kees van Bohemen - Ingelijste zeefdruk: zonder titel - 1981 kopen? Bied vanaf 125!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Ingelijste zeefdruk: zonder titel - 1981
Afmetingen 99 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Ru van Rossem - Christuskop met doornenkroon kopen? Bied vanaf 40!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Christuskop met doornenkroon
Techniek Ets
Afmetingen 37.5 x 25.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Jan Henderikse - Zero - Nummerbord op stof - 41 x 57 x 4 cm kopen? Bied vanaf 1250!
Jan Henderikse (1937) Nederlands Zero - Nummerbord op stof - 41 x 57 x 4 cm
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 41 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Harry van Kruiningen - Edgar Allan Poe 1977 kopen? Bied vanaf 60!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Edgar Allan Poe 1977
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
€ 60
Corneille - Champagne fluitje (9) - Flute - Glas kopen? Bied vanaf 60!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Champagne fluitje (9) - Flute - Glas
Afmetingen 19 x 4.5 x 4.5 cm (h x b x d)
Gewicht 110 g
€ 60
Corneille - De terrils van Luik, 1945 kopen? Bied vanaf 3000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De terrils van Luik, 1945
Techniek Potlood
Afmetingen 32 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.000
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
€ 60
Corneille - EK voetbal 2000 kopen? Bied vanaf 185!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch EK voetbal 2000
Afmetingen 43.5 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 185