Armando (1929-2018)
  5. Kunstenaar
  6. >
  7. Armando
Armando (1929-2018)

Armando (1929-2018)

Kunstschilder, Beeldhouwer, Graficus

Herman Dirk van Dodeweerd, bekend als ARMANDO (Amsterdam 1929 - Potsdam 2018)

Beeldhouwer, Schrijver, Film- en documentairemaker, Violist

Armando (1929-2018): Een Gedenkwaardige Kunstenaar in de Moderne Kunst

Armando, geboren in 1929 en overleden in 2018, was een invloedrijke Nederlandse kunstenaar die zijn stempel heeft gedrukt op de moderne kunstwereld. Zijn veelzijdige en indringende werk omvatte schilderijen, beeldhouwwerken en literatuur, en zijn unieke artistieke visie heeft generaties geïnspireerd.

Als lid van de Nederlandse kunstbeweging Nul en medeoprichter van de informele groep "De Nieuwe Stijl," verkende Armando de relatie tussen mens, geschiedenis en geweld in zijn werk. Zijn kunstwerken weerspiegelen vaak duistere thema's en introspectieve reflecties, en laten een diepgaande indruk achter bij de kijkers.

Zijn beroemde serie "Schuldige Landschappen" combineerde beelden van landschappen met verhalen over de Tweede Wereldoorlog, waarbij hij het concept van collectieve herinnering en trauma onderzocht. Zijn vermogen om complexe emoties en geschiedenissen vast te leggen in zijn kunst gaf zijn werk een diepere lading en betekenis.

Armando's invloed reikte verder dan de kunstwereld. Hij was een productieve schrijver, dichter en essayist, en zijn literaire werken waren even krachtig en provocerend als zijn visuele kunst. Zijn bijdragen aan zowel kunst als literatuur hebben hem een ereplaats gegeven in de Nederlandse culturele geschiedenis.

Met tentoonstellingen in vooraanstaande musea en kunstgalerijen, evenals een blijvende erfenis in de artistieke gemeenschap, blijft Armando's werk relevant en inspirerend. Zijn vermogen om pijnlijke thema's aan te pakken en menselijke ervaringen te verbeelden, maakt hem tot een gedenkwaardige en invloedrijke figuur in de moderne kunst.

Aangeboden items
46
Verkochte items
908
Nationaliteit
Nederlands Nederlands  Duits Duits
Links
Favoriet
Armando - giclee op linnen: Das Grab kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee op linnen: Das Grab
Techniek Giclée
Afmetingen 100 x 101 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 275
Armando - Armando - giclee op linnen: Das Wald kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Armando - giclee op linnen: Das Wald
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 72.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 250
Armando - Giclee : Damals - 2015 (laatste exemplaar!) kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee : Damals - 2015 (laatste exemplaar!)
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Armando - Litho: het plechtige, het dondere... kopen? Bied vanaf 199!
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Armando - Kleurengiclee GESTALT V Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee GESTALT V Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee WALDWEG I Handgesign.slechts 25 ex!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WALDWEG I Handgesign.slechts 25 ex!!
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Armando - Kleurengiclee WOLKEN III Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WOLKEN III Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DER FLUSS III Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER FLUSS III Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 57 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DIE BLUME ROT Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE BLUME ROT Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kkleurengiclee DIE BAUME Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kkleurengiclee DIE BAUME Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Armando - Kleurengiclee DER KOPF Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER KOPF Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 58 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee WEISSES BILD Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WEISSES BILD Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee LANDSCHAFT II Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee LANDSCHAFT II Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Armando - Kleurengiclee SCHWARZES BILD Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee SCHWARZES BILD Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 58 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - 'Figure' kopen? Bied vanaf 175!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits 'Figure'
Techniek Giclée
Afmetingen 64 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Armando - Kleurengiclée GESTALT IV --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 25 EXEMPLAREN! kopen? Bied vanaf 169!
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kleuren giclee FLUGEL Handgesign. SLECHTS 30EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleuren giclee FLUGEL Handgesign. SLECHTS 30EX!!!
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Armando - Kleurengiclee FLUGEL Handgesign. GROOT!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee FLUGEL Handgesign. GROOT!!!
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Armando - Ingelijste litho: Die kanone - 1997 kopen? Bied vanaf 495!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Ingelijste litho: Die kanone - 1997
Techniek Litho
Afmetingen 84 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Armando - Giclee "Die Gestalt" kopen? Bied vanaf 229!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee "Die Gestalt"
Techniek Giclée
Afmetingen 48.5 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 229
Armando - Kleurengiclee DIE BRUCKE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE BRUCKE Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee WALDRAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WALDRAND Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 56 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Giclee DAS FENSTER II Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee DAS FENSTER II Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 57 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Giclee op linnen: Waldrand kopen? Bied vanaf 225!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee op linnen: Waldrand
Techniek Giclée
Afmetingen 69 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 225
Armando - Giclee: Pflanze kopen? Bied vanaf 225!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Pflanze
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Armando - Kleurengiclee LANDSCHAFT BLAU Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee LANDSCHAFT BLAU Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Zeer grote giclee op linnen: Gestalt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Zeer grote giclee op linnen: Gestalt
Techniek Giclée
Afmetingen 121 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 250
Armando - Grote litho: Der kopf - 1988 kopen? Bied vanaf 395!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Grote litho: Der kopf - 1988
Techniek Litho
Afmetingen 91 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Armando - armando ‘Der Kopf’ | litho 153/250 kopen? Bied vanaf 150!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits armando ‘Der Kopf’ | litho 153/250
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Armando - giclee: het landschap - 2014 kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: het landschap - 2014
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Armando - grote giclee: Gestalt - 2015 kopen? Bied vanaf 229!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits grote giclee: Gestalt - 2015
Techniek Giclée
Afmetingen 74 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 229
Armando - giclee: Pflanze - 2016 kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: Pflanze - 2016
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Armando - giclee: der Krieger - 2015 kopen? Bied vanaf 149!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: der Krieger - 2015
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Armando - litho: de naam in de kamer - 1998 kopen? Bied vanaf 149!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits litho: de naam in de kamer - 1998
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Armando - WP - zonder titel kopen? Bied vanaf 160!
Armando (1929-2018) WP - zonder titel
Techniek Giclée
Afmetingen 53 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 160
Armando - Kleurengiclee LANDSCHAFT Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 125!
Techniek Giclée
Afmetingen 55 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Armando - Giclee: Der Berg - 2017 kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Der Berg - 2017
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Armando - giclee: Bäume kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: Bäume
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Armando - Landschap - Giclée -2014 - oplage 30 stuks kopen? Bied vanaf 135!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Landschap - Giclée -2014 - oplage 30 stuks
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 135
Armando - Fantastisch Werk "Ons woeste Land" / maar 30 Exp. Wereldwijd kopen? Bied vanaf 195!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Fantastisch Werk "Ons woeste Land" / maar 30 Exp. Wereldwijd
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Armando - ‘Der Baum’ - litho - 1988 kopen? Bied vanaf 175!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits ‘Der Baum’ - litho - 1988
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175

Kunst kopen van Armando

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Armando? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Armando. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Armando en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Armando te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Armando!

Volg het aanbod kunst van Armando te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Armando te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Armando instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Armando kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Armando!

Waarom via Kunstveiling kunst van Armando kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Armando en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Armando via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Armando of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Armando?

Kunst kopen van Armando begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Armando, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Armando. Om meer kans te maken om de Armando te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Armando! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.