Armando - Flügel – gesigneerde Materie ets

Armando - Flügel – gesigneerde Materie ets kopen? Bied vanaf 865!
Armando - Flügel – gesigneerde Materie ets kopen? Bied vanaf 865!Armando - Flügel – gesigneerde Materie ets kopen? Bied vanaf 865!Armando - Flügel – gesigneerde Materie ets kopen? Bied vanaf 865!Armando - Flügel – gesigneerde Materie ets kopen? Bied vanaf 865!Armando - Flügel – gesigneerde Materie ets kopen? Bied vanaf 865!
  • Armando (1929-2018)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2016
TechniekCarborundum
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde materie ets met carborundum Oplage van 10 stuks en 3 stuks EA. Vervaardigd op 2.000 grams handgeschept papier. In het midden is het werk gesigneerd in potlood met Armando 2016 en op de achterkant 5/10. Afmeting 50 x 100 cm. Het werk is in goede conditie en is nooit ingelijst geweest. Met certificaat

Gesigneerde materie ets met carborundum van de kunstenaar Armando (1929 – 2018) Oplage van 10 stuks en 3 stuks EA. In het midden is het werk gesigneerd in potlood met Armando 2016 en op de achterkant 9/10. Afmeting 50 x 100 cm. Het werk is in prima conditie en is nooit ingelijst geweest. Met certificaat

Starttijd4-12-2023 om 22:00
Eindtijd18-12-2023 om 20:00
Openingsbod € 865
ObjectlocatieTiel,  Nederland