Armando - Flügel – gesigneerde Materie ets

Armando - Flügel – gesigneerde Materie ets kopen? Bied vanaf 865!
Armando - Flügel – gesigneerde Materie ets kopen? Bied vanaf 865!Armando - Flügel – gesigneerde Materie ets kopen? Bied vanaf 865!Armando - Flügel – gesigneerde Materie ets kopen? Bied vanaf 865!Armando - Flügel – gesigneerde Materie ets kopen? Bied vanaf 865!Armando - Flügel – gesigneerde Materie ets kopen? Bied vanaf 865!

Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2016
TechniekCarborundum
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde materie ets met carborundum Oplage van 10 stuks en 3 stuks EA. In het midden is het werk gesigneerd in potlood met Armando 2016 en op de achterkant 5/10. Afmeting 50 x 100 cm. Het werk is in goede conditie en is nooit ingelijst geweest. Met certificaat

Gesigneerde materie ets met carborundum van de kunstenaar Armando (1929 – 2018) Oplage van 10 stuks en 3 stuks EA. In het midden is het werk gesigneerd in potlood met Armando 2016 en op de achterkant 9/10. Afmeting 50 x 100 cm. Het werk is in prima conditie en is nooit ingelijst geweest. Met certificaat

Starttijd:10-02-2022 om 21:36
Eindtijd:21-02-2022 om 21:11
Openingsbod€ 865
ObjectlocatieTiel, Nederland
VerzendingAlleen per koerier