5. Situationisten

Situationisten

Opgericht in 1957 - opgeheven in 1972

Situationisten

De situationisten vormden in 1957 een internationale kunstzinnig-politieke beweging, de kunstenaarsgroep Internationale Situationniste. Situationisten streefden ernaar om een toestand van voortdurende maatschappelijke revolutie te bewerkstelligen. Dit probeerden zij onder meer te realiseren door het creëren van ontregelende situaties, happenings. Het woord situationisme komt voort uit het idee dat elke generatie zich in een situatie bevindt, die ontstaan is door de vorige generatie, waartegen zij zich moet verzetten zodat er permanente revolutie komt tegen het gezag.

Er worden 75 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Pierre Alechinsky - Complete Set van 5 Kleurenoffset-litho,s uit de Flying Object Serie kopen? Bied vanaf 145!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Jaartal1978
TechniekOffset
Afmetingen78 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Alechinsky - SET van DRIE Kleurenoffset-litho,s PARIS--GREAT en GALACTIC uit 1978 kopen? Bied vanaf 85!

Prenten & Uitgaves

Jaartal1978
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Armando - litho -2003 - oplage 60 ex. kopen? Bied vanaf 125!
Armando - litho -2003 - oplage 60 ex.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2003
TechniekLitho
Afmetingen33 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Constant - Cobra bibliotheek - speciale uitgave kopen? Bied vanaf 100!
Constant - Cobra bibliotheek - speciale uitgave

Kunstboeken

Geplaatst doorMiloenmilos

Jaartal1948
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen17 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Asger Jorn - Ets droge naald op handgeschept papier kopen? Bied vanaf 425!
Asger Jorn - Ets droge naald op handgeschept papier

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDabra_art

Jaartal1959
TechniekEts
Afmetingen59.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Constant - Twee uitgaves Witte de With: From source to use kopen? Bied vanaf 1!
Constant - Twee uitgaves Witte de With: From source to use

Kunstboeken

Geplaatst doorRenee

Jaartal1999
TechniekSoftcover
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
Armando - giclee: het landschap - 2014 kopen? Bied vanaf 159!
Armando - giclee: het landschap - 2014

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Jaartal2014
TechniekGiclée
Afmetingen54 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Alechinsky - Foulard kopen? Bied vanaf 450!
Pierre Alechinsky - Foulard

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtandDesignonline

Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerZijde
IngelijstIngelijst
Armando - Giclee DER FELDWEG Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee DER FELDWEG Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen42 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Giclee DER BOGEN Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee DER BOGEN Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen49 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Armando - Kleurengiclee MOUNTAIN Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee MOUNTAIN Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee DER BAUM Handgesigneerd---SLECHTS 25 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen59 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Milvia Maglione - litho - 1975 kopen? Bied vanaf 35!
Milvia Maglione - litho - 1975

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Milvia Maglione - litho - 1975 kopen? Bied vanaf 15!

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Hannes Postma - Litho: Doppel AB - 1968 kopen? Bied vanaf 45!
Hannes Postma - Litho: Doppel AB - 1968

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen63.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Armando - Der Baum ( prachtig (gelijst) kopen? Bied vanaf 245!
Armando - Der Baum ( prachtig (gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal2013
TechniekGiclée
Afmetingen73 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Armando - Giclee DER FLUSS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee DER FLUSS Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roland Topor - Arithmetic kopen? Bied vanaf 40!
Roland Topor - Arithmetic

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorserARTE

Jaartal1978
TechniekVaria
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
Martin Engelman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Martin Engelman - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Olieverf op papier, Tekenaar in abstracte ruimte - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Hannes Postma - Olieverf op papier, Tekenaar in abstracte ruimte - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1983
Afmetingen83 cm x 138 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Voss - RIEN - TOUT / KLEURLITHO / 56x76cm / SIG / 1969 / PRENT 190 kopen? Bied vanaf 25!
Jan Voss - RIEN - TOUT / KLEURLITHO / 56x76cm / SIG / 1969 / PRENT 190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1969
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Martin Engelman - FIGURATIE / KLEURLITHO / 56x76cm / SIG / 1967 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 25!
Martin Engelman - FIGURATIE / KLEURLITHO / 56x76cm / SIG / 1967 / PRENT190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1967
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Armando - gemonografeerde litho kopen? Bied vanaf 175!
Armando - gemonografeerde litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal2003
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - giclee: Compositie in rood - 2015 kopen? Bied vanaf 159!
Armando - giclee: Compositie in rood - 2015

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen52 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - giclee: de krijger - 2015 kopen? Bied vanaf 135!
Armando - giclee: de krijger - 2015

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Martin Engelman - Kleurenlitho - 1967 kopen? Bied vanaf 45!
Martin Engelman - Kleurenlitho - 1967

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1967
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - wolken- Giclée -2017 - oplage 30 stuks kopen? Bied vanaf 250!
Armando - wolken- Giclée -2017 - oplage 30 stuks

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGrafics

Jaartal2016
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Armando - giclee op plexiglas + standaard: Brücke - 2015 (oplage slechts 25) kopen? Bied vanaf 295!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Flügel – gesigneerde Materie ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal2016
TechniekCarborundum
Afmetingen50 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!
Hannes Postma - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen74 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - WP - zonder titel kopen? Bied vanaf 165!
Armando - WP - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2012
TechniekGiclée
Afmetingen60 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Martin Engelman - Abstracte compositie, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1982
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1978
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen51 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Martin Engelman - ets/ aquatint - 1969 - oplage 15 stuks kopen? Bied vanaf 49!
Martin Engelman - ets/ aquatint - 1969 - oplage 15 stuks

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1969
TechniekEts
Afmetingen49.5 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Litho : trap (map: de naam in een kamer) - 1998 kopen? Bied vanaf 195!
Armando - Litho : trap (map: de naam in een kamer) - 1998

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Good Morning, litho kopen? Bied vanaf 50!
Hannes Postma - Good Morning, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Voss - kleurenlitho - 'Sans titre' - 1978 (Prent 190) Serie 12B kopen? Bied vanaf 80!
Jan Voss - kleurenlitho - 'Sans titre' - 1978 (Prent 190) Serie 12B

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Voss - kleurenlitho - 'Sans titre' - 1978 (Prent 190) Serie 12A kopen? Bied vanaf 80!
Jan Voss - kleurenlitho - 'Sans titre' - 1978 (Prent 190) Serie 12A

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1979
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roberto Matta - "Giaponesse" - inkt/viltstift op Japans papier - origineel! kopen? Bied vanaf 1400!
Roberto Matta - "Giaponesse" - inkt/viltstift op Japans papier - origineel!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRvZ

Jaartal1990
TechniekStift
Afmetingen28 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Martin Engelman - Negentien drieënzeventig kopen? Bied vanaf 40!
Martin Engelman - Negentien drieënzeventig

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZeerein

Jaartal1973
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Milvia Maglione - prent 190 kopen? Bied vanaf 45!
Milvia Maglione - prent 190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Reinhoud D'Haese - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 245!
Reinhoud D'Haese - Zonder titel maar met lijst!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hannes Postma - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Hannes Postma - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1971
TechniekDroge Naald
Afmetingen64 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Constant - Conversatie kopen? Bied vanaf 600!
Constant - Conversatie

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPuckV

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen17 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Hannes Postma - Kleurenlitho; 'Hoed in de wind' kopen? Bied vanaf 40!
Hannes Postma - Kleurenlitho; 'Hoed in de wind'

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorD-Art

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Alechinsky - Chicago kopen? Bied vanaf 2250!
Pierre Alechinsky - Chicago

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorModern_Art_Lover

Jaartal1991
Afmetingen101 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Martin Engelman - Compositie, litho kopen? Bied vanaf 40!
Martin Engelman - Compositie, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1967
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Alechinsky - Paris, Arrondissement 13 - ingelijste litho - 1983 - oplage 99 kopen? Bied vanaf 620!
Pierre Alechinsky - Paris, Arrondissement 13 - ingelijste litho - 1983 - oplage 99

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstlinda

Jaartal1983
TechniekLitho
Afmetingen36.5 cm x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Kunstboeken

Geplaatst doorRosser

Jaartal1985
Afmetingen20 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Pierre Alechinsky - Au Fil du Bois - grote houtsnede - Handgesigneerd - 25/150 kopen? Bied vanaf 595!
Pierre Alechinsky - Au Fil du Bois - grote houtsnede - Handgesigneerd - 25/150

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstlinda

Jaartal1973
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen62.9 cm x 73.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst