5. Situationisten

Situationisten

Opgericht in 1957 - opgeheven in 1972

Situationisten

De situationisten vormden in 1957 een internationale kunstzinnig-politieke beweging, de kunstenaarsgroep Internationale Situationniste. Situationisten streefden ernaar om een toestand van voortdurende maatschappelijke revolutie te bewerkstelligen. Dit probeerden zij onder meer te realiseren door het creëren van ontregelende situaties, happenings. Het woord situationisme komt voort uit het idee dat elke generatie zich in een situatie bevindt, die ontstaan is door de vorige generatie, waartegen zij zich moet verzetten zodat er permanente revolutie komt tegen het gezag.

Paul de Lussanet - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Paul de Lussanet (1940) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Hannes Postma - Afscheid kopen? Bied vanaf 50!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Afscheid
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Martin Engelman - Kleurenlitho - 1970 kopen? Bied vanaf 45!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands Kleurenlitho - 1970
Techniek Litho
Afmetingen 88.5 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Jack Vanarsky - Litho uit derriere le miroir kopen? Bied vanaf 49!
Jack Vanarsky (1936-2009) Argentijns Litho uit derriere le miroir
Techniek Litho
Afmetingen 24.5 x 19.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 49
Armando - Kreuz kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kruis
Techniek Giclée
Afmetingen 106.5 x 106.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 250
Hannes Postma - Grote in 1962 gemaakte gemengde techniek "grand Spectacle" gesigneerd kopen? Bied vanaf 76!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Grote in 1962 gemaakte gemengde techniek "grand Spectacle" gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 76
1 bieding
Hannes Postma - Grote in 1959 gemaakte gemengde techniek "Horizontaal" gesigneerd kopen? Bied vanaf 58!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Grote in 1959 gemaakte gemengde techniek "Horizontaal" gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 58
1 bieding
Hannes Postma - Grote - 1985- gemengde techniek op papier "Hypno's mok" gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Hannes Postma - Afrikaanse olifant 1958 nummer 1/12 kopen? Bied vanaf 35!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Afrikaanse olifant 1958 nummer 1/12
Techniek Ets
Afmetingen 21 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Jan Voss - LYRISCHE COMPOSITIE / KLEURLITHO / 50x65cm / SIG / 1978 / PRENT 190 kopen? Bied vanaf 25!
Jan Voss (1936) Duits Frans LYRISCHE COMPOSITIE / KLEURLITHO / 50x65cm / SIG / 1978 / PRENT 190
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Armando - Giclee DAS FENSTER Handgesignee kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee DAS FENSTER Handgesignee
Techniek Giclée
Afmetingen 52 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Armando - Kleurengiclee DIE BIRGE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE BIRGE Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Yasse Tabuchi - Hoge boom kopen? Bied vanaf 110!
Yasse Tabuchi (1921) Japans Hoge boom
Afmetingen 54 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 110
1 bieding
Armando - Kleurengiclee GESTALT Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee GESTALT Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Wifredo Lam - Ambigue Affiniteiten - 1963 - Originele lithografie kopen? Bied vanaf 80!
Wifredo Lam (1902-1982) Cubaans Ambigue Affiniteiten - 1963 - Originele lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 80
Wifredo Lam - Compositie voor de 20e eeuw - 1974 - Originele lithografie kopen? Bied vanaf 80!
Wifredo Lam (1902-1982) Cubaans Compositie voor de 20e eeuw - 1974 - Originele lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 24 cm (h x b)
€ 80
Techniek Giclée
Afmetingen 64 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 219
Roland Topor - Cinq lettres d'amour kopen? Bied vanaf 450!
Roland Topor (1936-1997) Frans Cinq lettres d'amour
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Milvia Maglione - Lot van 3 gesigneerde zeefdrukken uit Prent 190 - oplage 90/190 kopen? Bied vanaf 65!
Afmetingen 54 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Armando - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 149!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Direct kopen
Armando - Kleurengiclee op Canvas DER TISCH Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 229!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee op Canvas DER TISCH Handgesigneerd.
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 229
Direct kopen
Paul de Lussanet - Ingelijste zeefdruk: 'Hommage aan Cobra' - 1989 kopen? Bied vanaf 85!
Paul de Lussanet (1940) Nederlands Ingelijste zeefdruk: 'Hommage aan Cobra' - 1989
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Armando - Kleurengiclee GESTALT BLAU Handgesign kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee GESTALT BLAU Handgesign
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Pierre Alechinsky - kleurenets L’origine du monde 2 - 1993 kopen? Bied vanaf 595!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch kleurenets L’origine du monde 2 - 1993
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Techniek Giclée
Afmetingen 64 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Direct kopen
Armando - Giclee KORPERLICH Handgesign. kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee KORPERLICH Handgesign.
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Pierre Alechinsky - Galactic Flying Objects kopen? Bied vanaf 1225!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Galactic Flying Objects
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.225
Direct kopen
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 9.5 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Hannes Postma - grote in 1985 gemaakte pastel krijt tekening "Silhouet" gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands grote in 1985 gemaakte pastel krijt tekening "Silhouet" gesigneerd
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 77.5 x 87.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Armando - Litho: das blatt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Litho: das blatt
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Armando - Litho: Das rad - 1992 kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Litho: Das rad - 1992
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Armando - Der Berg kopen? Bied vanaf 89!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Der Berg
Techniek Giclée
Afmetingen 48 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Direct kopen
Hannes Postma - Kopje kopen? Bied vanaf 100!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Kopje
Afmetingen 96 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 52 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 52 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Armando - 'Figure' kopen? Bied vanaf 175!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits 'Figure'
Techniek Giclée
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Pierre Alechinsky - Le Pinceau Voyageur - Fondation Boghossian kopen? Bied vanaf 110!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Le Pinceau Voyageur - Fondation Boghossian
Techniek Offset
Afmetingen 118 x 84 cm (h x b)
€ 110
Direct kopen
Armando - Kunstboek: The Berlin Years - 1989 kopen? Bied vanaf 49!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kunstboek: The Berlin Years - 1989
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 24 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Maurice Wyckaert - Wyckaert kopen? Bied vanaf 1000!
Maurice Wyckaert (1923-1996) Belgisch Wyckaert
Afmetingen 90 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Hannes Postma - Handgekleurde reliëf Ets - enig exemplaar (E.A.) "eternal nude" potloodgesign kopen? Bied vanaf 37!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Handgekleurde reliëf Ets - enig exemplaar (E.A.) "eternal nude" potloodgesign
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 37
Direct kopen
Armando - De Kop kopen? Bied vanaf 350!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits De Kop
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 86.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen