Yasse Tabuchi - Hoge boom

Yasse Tabuchi - Hoge boom kopen? Bied vanaf 110!
Yasse Tabuchi - Hoge boom kopen? Bied vanaf 110!Yasse Tabuchi - Hoge boom kopen? Bied vanaf 110!Yasse Tabuchi - Hoge boom kopen? Bied vanaf 110!Yasse Tabuchi - Hoge boom kopen? Bied vanaf 110!
  • Yasse Tabuchi (1921)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1981
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 32 x 27 cm (h x b)
Incl. lijst 54 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 40/250
Hoge boom van Yasse Tabuchi is  een zeefdruk gedrukt in 14 kleuren. Oplage 250 stuk hand gesigneerd en genummerd.

Ivm breekbaarheid ophalen in Heiloo.
Kunstwerk en lijst zijn in prima staat.

Yasse Tabuchi (1921)

Japans Japans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Cato2702
Lid sinds 2020
0 verkochte items
Alle items (3)
44 cm
54 cm
27 cm
32 cm