Cato2702
  3. Ervaren verkoper
  5. Cato2702

Cato2702

Lid sinds 2020 / Heiloo, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Barbara Jonk - Vrouw/Dame kopen? Bied vanaf 60!
Barbara Jonk (1955) Nederlands Vrouw/Dame
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 52 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Yasse Tabuchi - Hoge boom kopen? Bied vanaf 110!
Yasse Tabuchi (1921) Japans Hoge boom
Afmetingen 54 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 110
Co Westerik - Spelen met licht - Zeefdruk -1980 kopen? Bied vanaf 125!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Spelen met licht - Zeefdruk -1980
Afmetingen 54 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 125