Barbara Jonk (1955)
Vrouw/Dame
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 52 x 43 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |