3. items
  5. Land

JapanJapan

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Japans.

Er worden 18 kunstwerken aangeboden
Isao Ikegami - 2 ingelijste zeefdrukken: Gen 1 en 4 - 1985 kopen? Bied vanaf 200!
Isao Ikegami - 2 ingelijste zeefdrukken: Gen 1 en 4 - 1985Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1985
Afmetingen39.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Yoshiko Noma - 6 litho's kopen? Bied vanaf 300!
Yoshiko Noma - 6 litho'sGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hiroshi Asada - Prachtige gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 45!
Hiroshi Asada - Prachtige gesigneerde etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

TechniekEts
Afmetingen46.5 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerChine collé
IngelijstNiet Ingelijst

Yoshiko Noma - Eau d‘Artifice, litho kopen? Bied vanaf 75!
Yoshiko Noma - Eau d‘Artifice, lithoGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yoshiko Noma - Fleures I, litho kopen? Bied vanaf 75!
Yoshiko Noma - Fleures I, lithoGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yoshiko Noma - Sous les Arbres, litho kopen? Bied vanaf 75!
Yoshiko Noma - Sous les Arbres, lithoGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nobuyoshi Araki - Still Life - Original Polaroid (with COA) kopen? Bied vanaf 400!
Nobuyoshi Araki - Still Life - Original Polaroid (with COA)Fotografie

Geplaatst doorAlfredskull

Jaartal2012
TechniekPolaroid
Afmetingen10.8 cm x 8.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorAlfredskull

Jaartal2016
TechniekPolaroid
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yoshiko Noma - Litho: Sous les arbres kopen? Bied vanaf 75!
Yoshiko Noma - Litho: Sous les arbresGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yoshiko Noma - Ets: Paysage III kopen? Bied vanaf 75!
Yoshiko Noma - Ets: Paysage IIIGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1960
TechniekEts
Afmetingen32.5 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Keiko Minami - Ingelijste ets: Bloemverkoopster - 1959 kopen? Bied vanaf 199!
Keiko Minami - Ingelijste ets: Bloemverkoopster - 1959Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1959
TechniekEts
Afmetingen40.5 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kikuo Saito - Beggar's ladder kopen? Bied vanaf 150!
Kikuo Saito - Beggar's ladderGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooremilio

Jaartal1980
Afmetingen107 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Takashi Murakami - TAKASHI MURAKAMI (1962) Hommage aan Francis Bacon kopen? Bied vanaf 600!
Takashi Murakami - TAKASHI MURAKAMI (1962) Hommage aan Francis BaconGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRPA1982

Jaartal2004
TechniekLitho
Afmetingen106 cm x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Utagawa Sadahide - gevechtscene (r5) kopen? Bied vanaf 110!
Utagawa Sadahide - gevechtscene (r5)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorluc9309

TechniekEts
Afmetingen23 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kunisada Utagawa - onbekend (r5) kopen? Bied vanaf 150!
Kunisada Utagawa - onbekend (r5)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorluc9309

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen36 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Utagawa Kuniyoshi - Houtdruk, Magic Trick - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Utagawa Kuniyoshi - Houtdruk, Magic Trick - IngelijstPrenten voor 1900

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1847
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen50 cm x 38 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Utagawa Kuniyoshi - Houtdruk, Yoshinoyama bosetsu - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Utagawa Kuniyoshi - Houtdruk, Yoshinoyama bosetsu - IngelijstPrenten voor 1900

Geplaatst doorVeilingmeester

Periode1800 t/m 1899
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen51 cm x 34.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst