3. items
  5. Land

Japan Japan

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Japans.

Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Limitierte Auflage 100 - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 270!
Tetsuro Sawada (1932-1998) Japans "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Afmetingen88 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 270
Takeru Amano - Ball #1 (Astro Girl incl CoA) kopen? Bied vanaf 250!
Takeru Amano (1977) Japans Ball #1 (Astro Girl incl CoA)
TechniekKunststof
Afmetingen25 x 25 x 25 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Isao Ikegami - ingelijste zeefdruk: Gen 1 - 1985 kopen? Bied vanaf 59!
Isao Ikegami (1938) Japans ingelijste zeefdruk: Gen 1 - 1985
Afmetingen39.5 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 59
Wakako Yamamoto - Ontwaken tot jezelf kopen? Bied vanaf 500!
Wakako Yamamoto (1950) Japans Ontwaken tot jezelf
Afmetingen197 x 132 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Hisako Viruly Abe - ets - Dry Flowers II 11/25 - van de Japanse Hisako Viruly Abé - 21906 kopen? Bied vanaf 95!
Hisako Viruly Abe (1934) Japans Nederlands ets - Dry Flowers II 11/25 - van de Japanse Hisako Viruly Abé - 21906
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Katsushika Hokusai - **Prijs Verlaagd** Bishu Fujimigahara van serie 36 gezichten op de berg Fuji kopen? Bied vanaf 65!
Katsushika Hokusai (1760-1849) Japans **Prijs Verlaagd** Bishu Fujimigahara van serie 36 gezichten op de berg Fuji
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Matsushita Electric - Vintage bureau lamp kopen? Bied vanaf 75!
Matsushita Electric (1935-2008) Japans Vintage bureau lamp
Afmetingen42 x 41 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 75
Isao Ikegami - ingelijste zeefdruk: Gen 4 - 1985 kopen? Bied vanaf 59!
Isao Ikegami (1938) Japans ingelijste zeefdruk: Gen 4 - 1985
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 59
Akira Tokuda - View 89 kopen? Bied vanaf 850!
Akira Tokuda (1946) Chinees Japans View 89
TechniekMonotype
Afmetingen93 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 850
Kitagawa Utamaro - ** Prijs Verlaagd** Lady descending from a court Carriage 御所車上臈之図 kopen? Bied vanaf 115!
Kitagawa Utamaro (1753-1806) Japans ** Prijs Verlaagd** Lady descending from a court Carriage 御所車上臈之図
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen39 x 75 cm (h x b)
€ 115
Yayoi Kusama - & Harrie Verstappen kopen? Bied vanaf 475!
Yayoi Kusama (1929) Japans Amerikaans & Harrie Verstappen
TechniekC-Print
Afmetingen64 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
TechniekC-Print
Afmetingen64 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Keiko Yoshida - E. A. fantasiedier met vliegenkop kopen? Bied vanaf 70!
Keiko Yoshida (1938) Japans E. A. fantasiedier met vliegenkop
TechniekLitho
Afmetingen56 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Tsuguharu Foujita - Liebesbrief Weiblicher Akt Liebe 1925 ars nuditas Love letter kopen? Bied vanaf 85!
Tsuguharu Foujita (1886-1968) Frans Japans Liefdesbrief Vrouwelijk Naakt Liefde 1925 ars nuditas Liefdesbrief
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen23 x 17 cm (h x b)
€ 85
Nobuyoshi Araki - Flower / doll kopen? Bied vanaf 840!
Nobuyoshi Araki (1940) Japans Bloem/pop
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen21 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 840
Yoshiko Noma - Ets: Paysage III kopen? Bied vanaf 59!
Yoshiko Noma (1934) Japans Ets: Paysage III
TechniekEts
Afmetingen32.5 x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Yoshiko Noma - litho: Fleures I kopen? Bied vanaf 79!
Yoshiko Noma (1934) Japans litho: Fleures I
TechniekLitho
Afmetingen71 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
Yoshiko Noma - litho: sous les arbres kopen? Bied vanaf 79!
Yoshiko Noma (1934) Japans litho: sous les arbres
TechniekLitho
Afmetingen53 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
Kunisada Utagawa - Ukiyo-E rechterdeel van triptiek (Iwato kagura no kigen) kopen? Bied vanaf 120!
Kunisada Utagawa (1786-1865) Japans Ukiyo-E rechterdeel van triptiek (Iwato kagura no kigen)
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 120
Risaburo Kimura - City97 kopen? Bied vanaf 180!
Risaburo Kimura (1924-2014) Japans Stad97
Afmetingen61.5 x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Ogata Gekko - *Prijs Verlaagd* Hofdames picknicken onder de bloemen van de Wisteria 1898 kopen? Bied vanaf 70!
Ogata Gekko (1859-1920) Japans *Prijs Verlaagd* Hofdames picknicken onder de bloemen van de Wisteria 1898
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 70
Ando Hiroshige - *Prijs Verlaagd* Proloog - Wakasanosuke confronteert Moronao - 1840's kopen? Bied vanaf 100!
Ando Hiroshige (1797-1858) Japans *Prijs Verlaagd* Proloog - Wakasanosuke confronteert Moronao - 1840's
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen31 x 43 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 100
Kitagawa Utamaro - Naniwa Okita-Admiring herself in a miror kopen? Bied vanaf 80!
Kitagawa Utamaro (1753-1806) Japans Naniwa Okita-Admiring herself in a miror
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen32 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 80
Kikuo Saito - "Paper Lake" - Auflage 160 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 200!
Kikuo Saito (1939-2016) Japans Amerikaans "Paper Lake" - oplage 160 - gesigneerd - genummerd
Afmetingen107.5 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Yoshi Takahashi - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 150!
Yoshi Takahashi (1943-1998) Japans Ongetiteld
TechniekEts
Afmetingen72 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Koyo Omura - Deer and Fawn kopen? Bied vanaf 50!
Koyo Omura (1891-1983) Japans Deer and Fawn
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen51.6 x 37.7 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Yoshiko Noma - Litho: Sous les arbres kopen? Bied vanaf 75!
Yoshiko Noma (1934) Japans Litho: Sous les arbres
TechniekLitho
Afmetingen54 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Sato Ado - ohne Titel kopen? Bied vanaf 80!
Sato Ado (1936-1994) Japans ongetiteld
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Yoshi Takahashi - Mond und Fische kopen? Bied vanaf 200!
Yoshi Takahashi (1943-1998) Japans Klein weiland
TechniekEts
Afmetingen68 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Tomoe Yokoi - Stilleven met aardbeien, mezzotint ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Tomoe Yokoi (1943) Japans Stilleven met aardbeien, mezzotint ets (ingelijst)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen52 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Nobukazu Watanabe - zeefdruk: abstract kopen? Bied vanaf 49!
Nobukazu Watanabe (1874-1944) Japans zeefdruk: abstract
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen47.5 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Soichi Hasegawa - Ets, Refle au Couchant - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Soichi Hasegawa (1929) Japans Ets, Refle au Couchant - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen63 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50