3. items
  5. Land

Japan Japan

Kunst uit Japan – ontdek werken van Japanse kunstenaars

Welkom bij het actuele aanbod van kunst uit Japan. Hier vindt u werken van Japanse kunstenaars die afkomstig zijn uit Japan of daar een belangrijk deel van hun carrière hebben doorgebracht.

Kunst uit Japan staat bekend om zijn unieke stijl, culturele invloeden en onderscheidende technieken. Of u nu op zoek bent naar moderne kunst, klassieke schilderijen of grafiek, op deze pagina ontdekt u zowel bekende namen als opkomende talenten uit Japan.

Bekijk het aanbod van Japanse kunst dat momenteel via Kunstveiling beschikbaar is!

Selecteer hier werken van kunstenaars uit andere landen:

Tetsuro Sawada - "Flash" - Siebdruck - Auflage von 100 - signiert - nummeriert - (88 x 56 cm) kopen? Bied vanaf 399!
Tetsuro Sawada (1932-1998) Japans "Flash"-editie van 100 exemplaren - gesigneerd - genummerd (88 x 56 cm)
Afmetingen 88 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Tsuguharu Foujita - Nackte Akrobatinnen auf der Bühne Original-Holzschnitt 1925 ars nuditas kopen? Bied vanaf 85!
Tsuguharu Foujita (1886-1968) Frans Japans Naakte vrouwelijke acrobaten op het podium, originele houtsnede, 1925, ars nuditas
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 22 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 85
Yasse Tabuchi - Hoge boom kopen? Bied vanaf 110!
Yasse Tabuchi (1921) Japans Hoge boom
Afmetingen 54 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 110
1 bieding
Takashi Murakami - Offset litho: Blue Dob - 2006 kopen? Bied vanaf 1000!
Takashi Murakami (1962) Japans Offset litho: Blue Dob - 2006
Techniek Offset
Afmetingen 50.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.000
Direct kopen
Katsutoshi Yuasa - Snapshot #4, Holzschnitt, 2008 kopen? Bied vanaf 260!
Katsutoshi Yuasa (1978) Japans Snapshot #4, Holzschnitt, 2008
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 260
Direct kopen
Takashi Murakami - Jellyfish Eyes Black - 2004 kopen? Bied vanaf 1250!
Takashi Murakami (1962) Japans Jellyfish Eyes Black - 2004
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.250
Direct kopen
Tatsuo Miyajima - "Fotografie 4" aus: Counter Skin in Recklinghausen kopen? Bied vanaf 170!
Tatsuo Miyajima (1957) Japans "Foto 4" uit: Counter Skin in Recklinghausen
Techniek C-Print
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 170
Direct kopen
Tatsuo Miyajima - "Fotografie 5" aus: Counter Skin in Recklinghausen kopen? Bied vanaf 170!
Tatsuo Miyajima (1957) Japans "Foto 5" uit: Counter Skin in Recklinghausen
Techniek C-Print
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 170
Direct kopen
Tokuda Yasokichi - Nritake Tikusei théservies Sakura Blossom - eggshell kopen? Bied vanaf 75!
Tokuda Yasokichi (1933-2009) Japans Nritake Tikusei théservies Sakura Blossom - eggshell
Afmetingen 6 x 11 x 11 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 75
Direct kopen
Tomoe Yokoi - Stilleven met glas, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 150!
Tomoe Yokoi (1943) Japans Stilleven met glas, mezzotint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Hajime Sorayama - Poupée en latex kopen? Bied vanaf 7000!
Hajime Sorayama (1947) Japans Latex Doll
Techniek Gouache
Afmetingen 90 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 7.000
Direct kopen
Yoshi Takahashi - Tiergarten II kopen? Bied vanaf 100!
Yoshi Takahashi (1943-1998) Japans Tiergarten II
Techniek Ets
Afmetingen 68 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Yoshi Takahashi - Zwei spielende Vögel kopen? Bied vanaf 125!
Yoshi Takahashi (1943-1998) Japans Twee vogels spelen
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Aki Kuroda - Monografie (Maeght) met 2 dubbelpagina-kleurenlitho's kopen? Bied vanaf 65!
Aki Kuroda (1944) Japans Monografie (Maeght) met 2 dubbelpagina-kleurenlitho's
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Hiroe Okubo - Shading Fragment VII 4/5 kopen? Bied vanaf 75!
Hiroe Okubo (1954) Japans Nederlands Shading Fragment VII 4/5
Afmetingen 92 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Tetsuro Sawada - Landscape, zeefdruk (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 175!
Tetsuro Sawada (1932-1998) Japans Landscape, zeefdruk (netjes ingelijst)
Afmetingen 34 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Yoshio Nakajima - Uitgave met drie originele, gesigneerde werken op papier kopen? Bied vanaf 295!
Yoshio Nakajima (1940) Japans Uitgave met drie originele, gesigneerde werken op papier
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Direct kopen