3. Volledig aanbod
  5. Kunst

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Kunst kopen op Kunstveiling? Of wellicht een mooi Design object of Sieraad?

Er worden 7953 kunstwerken aangeboden
Laatste
kans
Boris Lipnitzki - Giorgio de Chirico im Garten mit Modell kopen? Bied vanaf 520!

Boris Lipnitzki - Giorgio de Chirico im Garten mit Modell

Fotografie

Geplaatst doorlutzinkoeln

Jaartal1954
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen21 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Siebrand Weitenberg - Tafa kopen? Bied vanaf 50!

Siebrand Weitenberg - Tafa

Geplaatst doorRubbe

Jaartal1991
Afmetingen92.5 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Dijker - aquarel kopen? Bied vanaf 75!

Jan Dijker - aquarel

Geplaatst doorteunvanliebergen

TechniekGouache
Afmetingen71 cm x 81 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Albert Saverys - Stilleven kopen? Bied vanaf 2000!

Albert Saverys - Stilleven

Geplaatst dooraz1000

Afmetingen120 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ad van Riel - Doggy World (3) 4/4 kopen? Bied vanaf 40!

Ad van Riel - Doggy World (3) 4/4

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal2002
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen27 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Bernard Meinen - Ets - Abstracte compositie met geometrische vormen: O.K.K kopen? Bied vanaf 49!

Jan Bernard Meinen - Ets - Abstracte compositie met geometrische vormen: O.K.K

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1969
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rene Treumann - Zeefdruk: Albany & Buffalo kopen? Bied vanaf 45!

Rene Treumann - Zeefdruk: Albany & Buffalo

Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charles J. Kemper - Pen tekening kopen? Bied vanaf 50!

Charles J. Kemper - Pen tekening

Tekening / Aquarel

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen23 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Piet Klaasse - Litho: 2 jazz muzikanten - 1984 kopen? Bied vanaf 55!

Piet Klaasse - Litho: 2 jazz muzikanten - 1984

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen65.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - vier vrouwen kopen? Bied vanaf 400!

Anton Heyboer - vier vrouwen

Geplaatst doorMakx

Afmetingen115 cm x 142 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Motz - Monotype kopen? Bied vanaf 50!

Wim Motz - Monotype

Bijzondere Uitgaves

TechniekVaria
Afmetingen48.8 cm x 41.5 cm (h x b)
Kees Salentijn - zeefdruk -1997 kopen? Bied vanaf 49!

Kees Salentijn - zeefdruk -1997

Jaartal1997
Afmetingen49 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Worst - Grote zeefdruk - 2002 kopen? Bied vanaf 250!

Jan Worst - Grote zeefdruk - 2002

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2002
Afmetingen120 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem den Ouden - Litho kopen? Bied vanaf 100!

Willem den Ouden - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Ingelijste zeefdruk - 1977 kopen? Bied vanaf 1150!

Karel Appel - Ingelijste zeefdruk - 1977

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1977
Afmetingen78 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: "Kijk, leef & speel - 1977 kopen? Bied vanaf 1150!

Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: "Kijk, leef & speel - 1977

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1977
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ger Lataster - Drie gesigneerde boeken kopen? Bied vanaf 50!

Ger Lataster - Drie gesigneerde boeken

Bijzondere Uitgaves

TechniekGesigneerd boek
Afmetingen29 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bert Vredegoor - Zeefdruk, titel, "Motto 1 ". kopen? Bied vanaf 25!

Bert Vredegoor - Zeefdruk, titel, "Motto 1 ".

Geplaatst doorduif

Jaartal2000
Afmetingen63 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alphonse Mora - landschap in België kopen? Bied vanaf 225!

Alphonse Mora - landschap in België

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstkamerZuidoost

TechniekAquarel
Afmetingen70.5 cm x 85.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Hoofden als Bloemen (professioneel en nieuw gelijst!) kopen? Bied vanaf 1100!

Karel Appel - Hoofden als Bloemen (professioneel en nieuw gelijst!)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1977
Afmetingen64 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jef Diederen - Houtsnede - 1991 kopen? Bied vanaf 50!

Jef Diederen - Houtsnede - 1991

Jaartal1991
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen27.5 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Wout van Heusden - Ets - 1981 kopen? Bied vanaf 55!

Wout van Heusden - Ets - 1981

Jaartal1970
TechniekEts
Afmetingen48 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Louis Heijmans - Visafslag Vlissingen Visvrouwen kopen? Bied vanaf 350!

Louis Heijmans - Visafslag Vlissingen Visvrouwen

Geplaatst doorReginald

Afmetingen53 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Ari Stolk - Tafeleenden in de Bernisse kopen? Bied vanaf 99!

Ari Stolk - Tafeleenden in de Bernisse

Geplaatst doorscorpio69

TechniekGouache
Afmetingen31 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Jochum Bakker - All over anything kopen? Bied vanaf 225!

Hans Jochum Bakker - All over anything

Geplaatst doorUsKinge

Jaartal1992
Afmetingen97 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Martineau - Twee gedichten en map(gesigneerd): Tango - 1998 kopen? Bied vanaf 50!

Anton Martineau - Twee gedichten en map(gesigneerd): Tango - 1998

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen66.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - Rite II | kleurenets (I/III) - ingelijst kopen? Bied vanaf 85!

Michel van Overbeeke - Rite II | kleurenets (I/III) - ingelijst

Geplaatst doortakamine

Jaartal1990
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen81.5 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Han Krug - Boerderij met hooiberg Soestdijk - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 25!

Han Krug - Boerderij met hooiberg Soestdijk - Gemengde techniek

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1968
TechniekAquarel
Afmetingen13.5 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Daniel Cornelis Kerkhoven - Beeld van Marken? | Tekening/gouache - ingelijst kopen? Bied vanaf 29!

Daniel Cornelis Kerkhoven - Beeld van Marken? | Tekening/gouache - ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doortakamine

Jaartal1972
TechniekGouache
Afmetingen47.5 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Charles Kvapil - Landschap Hooihoppers kopen? Bied vanaf 450!

Charles Kvapil - Landschap Hooihoppers

Geplaatst doorReginald

Afmetingen45 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Jan Wolkers - Foto: Jan Wolkers kopen? Bied vanaf 30!

Jan Wolkers - Foto: Jan Wolkers

Fotografie

Jaartal1995
TechniekPortfolio
Afmetingen31 cm x 44 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Simeon Gonzales - Habitación Interior II kopen? Bied vanaf 595!

Simeon Gonzales - Habitación Interior II

Geplaatst dooreesje

Jaartal2021
TechniekAcryl
Afmetingen150 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Hens de Jong - Darts - Kleurenhoutsnede kopen? Bied vanaf 40!

Hens de Jong - Darts - Kleurenhoutsnede

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1966
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen38 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Altmann - Polderlandschap 'Stier staand in het water aan de oever' kopen? Bied vanaf 45!

Gerard Altmann - Polderlandschap 'Stier staand in het water aan de oever'

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZeepaard

TechniekAquarel
Afmetingen52 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Wolkers - Foto: Jan Wolkers kopen? Bied vanaf 25!

Fotografie

Jaartal1995
TechniekPortfolio
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Ernst van Boven - De Haan 1969 kopen? Bied vanaf 90!

Willem Ernst van Boven - De Haan 1969

Geplaatst doorReginald

Jaartal1969
Afmetingen87 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - sjabloondruk 'Stilleven in Bruin en Zwart’ - 2006 - oplage 16 ex. kopen? Bied vanaf 285!

Klaas Gubbels - sjabloondruk 'Stilleven in Bruin en Zwart’ - 2006 - oplage 16 ex.

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2006
TechniekSjabloondruk
Afmetingen25 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Janneke Tangelder - Ontbijtstilleven - originele gouache

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMakx

Jaartal1999
TechniekGouache
Afmetingen113 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Tijmen Moll - Boerenschuur in Goois landschap | Goed bewaard olieverfschilderij! kopen? Bied vanaf 99!

Tijmen Moll - Boerenschuur in Goois landschap | Goed bewaard olieverfschilderij!

Geplaatst doortakamine

Afmetingen68 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Fotografie

Jaartal1995
TechniekPortfolio
IngelijstNiet Ingelijst
Antonia Elisabeth ter Meulen - "Moppel" kopen? Bied vanaf 225!

Antonia Elisabeth ter Meulen - "Moppel"

Geplaatst doorCenterfo

Afmetingen64 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld kopen? Bied vanaf 150!

Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld

Geplaatst doorUsKinge

TechniekEts
Afmetingen33.5 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Stoel’ kopen? Bied vanaf 245!

Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Stoel’

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2004
TechniekEts
Afmetingen30 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - 4 vrouwen . kopen? Bied vanaf 375!

Anton Heyboer - 4 vrouwen .

Geplaatst doorGesta

Jaartal1988
TechniekAcryl
Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Fotografie

Jaartal1995
TechniekPortfolio
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - Moeder en kind De oermoeder Mooie sierlijke kleurrijke schildering kopen? Bied vanaf 275!

Anton Heyboer - Moeder en kind De oermoeder Mooie sierlijke kleurrijke schildering

Geplaatst doorknubben

Jaartal1988
TechniekAcryl
Afmetingen62 cm x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Salentijn - fraaie zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 65!

Kees Salentijn - fraaie zeefdruk - ingelijst

Geplaatst doorGalerie Zien

Afmetingen49.5 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Coen van Oven - Oude dame, hakende kopen? Bied vanaf 250!

Coen van Oven - Oude dame, hakende

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorajms

Jaartal1909
TechniekPotlood
Afmetingen70.5 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
John Raedecker - litho: balletdanseres kopen? Bied vanaf 50!

John Raedecker - litho: balletdanseres

Bijzondere Uitgaves

TechniekProefdruk
Afmetingen63 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Andre van der Vossen - Landschap Boerderij met Hooiwagen kopen? Bied vanaf 55!

Andre van der Vossen - Landschap Boerderij met Hooiwagen

Geplaatst doorReginald

Afmetingen41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst