5. Informele Groep

Informele Groep

Opgericht in 1958 - opgeheven in 1961

Nederlandse Informele Groep

Informele Kunst is een vormloze kunstvorm en de tegenhanger van de geometrische abstractie. In Nederland wordt de Nederlandse Informele Groep opgericht in 1958, waarbij de gemeenschappelijke aspecten in de werken van de leden energie, dynamiek en directheid zijn. Een van de belangrijkste motto’s van de groep is het oplossen van de vorm vanwege ‘de grotere mogelijkheid om tot een objectief neutrale uiting van algemene geldigheid te komen’. Binnen de informele kunst zijn er geen vooropgezette plannen, wordt er geen schoonheidsideaal nagestreefd en is er geen rationale benadering. Juist ruimtelijkheid en vormloosheid spelen een grote rol binnen de kunst van de Nederlandse Informele Groep. Uiteindelijk ging de Nederlandse Informele Groep op in de Nul groep.

Er worden 36 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Armando - Der Baum ( prachtig (gelijst) kopen? Bied vanaf 245!
Armando - Der Baum ( prachtig (gelijst)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal2013
TechniekGiclée
Afmetingen73 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Armando - Kleurengiclee DER BAUM Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 189!
Armando - Kleurengiclee DER BAUM Handgesigneerd

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen48 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND---Handgesigneerd B.A.T. exemplaar. kopen? Bied vanaf 189!
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND---Handgesigneerd B.A.T. exemplaar.

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee DIE BAUME Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee DIE BAUME Handgesigneerd.

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - litho -2003 - oplage 60 ex. kopen? Bied vanaf 150!
Armando - litho -2003 - oplage 60 ex.

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2003
TechniekLitho
Afmetingen33 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - litho ‘Der Kopf Rot’ - 1991 - oplage 50 kopen? Bied vanaf 425!
Armando - litho ‘Der Kopf Rot’ - 1991 - oplage 50

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen160 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee MOUNTAIN Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee MOUNTAIN Handgesigneerd.

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Giclee DER FLUSS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee DER FLUSS Handgesigneerd.

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Armando - zonder titel kopen? Bied vanaf 175!
Armando - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Litho kopen? Bied vanaf 185!
Armando - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1995
TechniekLitho
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Litho: het plechtige, het dondere... kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1984
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - "Krijger "- Giclée -2015 - oplage 25 stuks kopen? Bied vanaf 130!
Armando - "Krijger "- Giclée -2015 - oplage 25 stuks

Geplaatst doorGrafics

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen43 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - gemonografeerde litho kopen? Bied vanaf 175!
Armando - gemonografeerde litho

Geplaatst doorFojo

Jaartal2003
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurenzeefdruk LANDSCHAFT Handgesigneerd---GROOT!!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurenzeefdruk LANDSCHAFT Handgesigneerd---GROOT!!!!

Geplaatst doormodernekunstonline

TechniekGiclée
Afmetingen64 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee GESTALT -BLAU Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 179!
Armando - Kleurengiclee GESTALT -BLAU Handgesigneerd.

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - giclee: Compositie in rood - 2015 kopen? Bied vanaf 159!
Armando - giclee: Compositie in rood - 2015

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen52 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - giclee: de krijger - 2015 kopen? Bied vanaf 135!
Armando - giclee: de krijger - 2015

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - wolken- Giclée -2017 - oplage 30 stuks kopen? Bied vanaf 250!
Armando - wolken- Giclée -2017 - oplage 30 stuks

Geplaatst doorGrafics

Jaartal2016
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Armando - giclee op plexiglas + standaard: Brücke - 2015 (oplage slechts 25) kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Flügel – gesigneerde Materie ets

Geplaatst doorFojo

Jaartal2016
TechniekCarborundum
Afmetingen50 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - WP - zonder titel kopen? Bied vanaf 165!
Armando - WP - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2012
TechniekGiclée
Afmetingen60 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Ingelijste zeefdruk: Kopf - 1989 kopen? Bied vanaf 275!
Armando - Ingelijste zeefdruk: Kopf - 1989

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen59.5 cm x 78.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Armando - Litho : trap (map: de naam in een kamer) - 1998 kopen? Bied vanaf 195!
Armando - Litho : trap (map: de naam in een kamer) - 1998

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee FELSIG Handgesigneerd--SLECHTS 30EX!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee FELSIG Handgesigneerd--SLECHTS 30EX!!

TechniekGiclée
Afmetingen57 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee KORPERLICH Handgesigneerd--SLECHTS 30EX! kopen? Bied vanaf 149!
Armando - Kleurengiclee KORPERLICH Handgesigneerd--SLECHTS 30EX!

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee BEINE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 129!
Armando - Kleurengiclee BEINE Handgesigneerd

TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 95!
Armando - Abstracte compositie, litho

Geplaatst doorRosser

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorRosser

Jaartal1984
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorRosser

Jaartal1984
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee DIE HAND Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee DIE HAND Handgesigneerd.

TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - 'Wolken' 2016 Giclee Epreuve Artiste E.A. kopen? Bied vanaf 250!
Armando - 'Wolken' 2016 Giclee Epreuve Artiste E.A.

Geplaatst doorThijs58

Jaartal2016
TechniekGiclée
Afmetingen63 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - zonder titel kopen? Bied vanaf 165!
Armando - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - WP - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
TechniekGiclée
Afmetingen53 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst