Armando - Der Baum - Lithografie - Gesigneerd - 50x65 cm - 1988
Omschrijving
Armando (1929-2018)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1988
Techniek
Litho
Drager
Geschept Papier
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
100/300
Mooie kleurenlithografie van Armando
Gesigneerd en genummerd 100/300 in potlood
Gedateerd (19)88 in potlood
Drukatelier: Piet Clement, Amsterdam
Uit de map AMC editie
Uitgever: F.J. Schwendemann, Amsterdam
Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace
Zeer Goed
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,50
Naar Nederland
€ 21,05
€ 21,50
Europese Unie
€ 21,50
Wereldwijd
€ 46,80