Armando - Der Baum - Lithografie - Gesigneerd - 50x65 cm - 1988

Armando - Der Baum - Lithografie - Gesigneerd - 50x65 cm - 1988 kopen? Bied vanaf 150!
Armando - Der Baum - Lithografie - Gesigneerd - 50x65 cm - 1988 kopen? Bied vanaf 150!Armando - Der Baum - Lithografie - Gesigneerd - 50x65 cm - 1988 kopen? Bied vanaf 150!Armando - Der Baum - Lithografie - Gesigneerd - 50x65 cm - 1988 kopen? Bied vanaf 150!Armando - Der Baum - Lithografie - Gesigneerd - 50x65 cm - 1988 kopen? Bied vanaf 150!
  • Armando (1929-2018)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1988
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100/300
  • Mooie kleurenlithografie van Armando
  • Gesigneerd en genummerd 100/300 in potlood
  • Gedateerd (19)88 in potlood
  • Drukatelier: Piet Clement, Amsterdam
  • Uit de map AMC editie
  • Uitgever: F.J. Schwendemann, Amsterdam

Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 21,05
Naar Duitsland € 21,50
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 46,80