5. Creatie

Creatie

Opgericht in 1950 - opgeheven in 1954

Creatie

De oprichting van Creatie kwam voort vanuit onvrede over de pluriformiteit aan stijlen binnen de Vrij Beelden. Creatie was de ‘Vereniging tot bevordering van Absolute Kunst’, en hiermee bedoelden ze absoluut abstracte kunst. Het werd een platform voor zuiver non-figuratieve kunst. In de groep zaten alleen maar abstract werkende kunstenaars. In 1954 viel Creatie uiteen, en een aantal van de leden vormden samen de Groep 54, die later ook opging in de Liga Nieuw Beelden.

Er worden 73 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Andre van der Vossen - Houtsnede: Speeltoren Edam - 1928 kopen? Bied vanaf 45!
Andre van der Vossen - Houtsnede: Speeltoren Edam - 1928

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1928
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen31 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Andre van der Vossen - Houtsnede: Sluis Monnikendam - 1928 kopen? Bied vanaf 45!
Andre van der Vossen - Houtsnede: Sluis Monnikendam - 1928

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1928
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Armando - litho -2003 - oplage 60 ex. kopen? Bied vanaf 125!
Armando - litho -2003 - oplage 60 ex.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2003
TechniekLitho
Afmetingen33 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eugène Brands - Compositie II kopen? Bied vanaf 1100!
Eugène Brands - Compositie II

Geplaatst doorDabra_art

Jaartal1960
Afmetingen57 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Andre van der Vossen - Houtsnede: Draaipad Volendam - 1928 kopen? Bied vanaf 45!
Andre van der Vossen - Houtsnede: Draaipad Volendam - 1928

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1928
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Andre van der Vossen - Houtsnede: Marken in de sneeuw - 1928 kopen? Bied vanaf 45!
Andre van der Vossen - Houtsnede: Marken in de sneeuw - 1928

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1928
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - giclee: het landschap - 2014 kopen? Bied vanaf 159!
Armando - giclee: het landschap - 2014

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Jaartal2014
TechniekGiclée
Afmetingen54 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Andre van der Vossen - Houtsnede: Winter Volendam - 1928 kopen? Bied vanaf 45!
Andre van der Vossen - Houtsnede: Winter Volendam - 1928

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1928
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Giclee DER FELDWEG Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee DER FELDWEG Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

TechniekGiclée
Afmetingen42 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Giclee DER BOGEN Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee DER BOGEN Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen49 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Armando - Kleurengiclee MOUNTAIN Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee MOUNTAIN Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee DER BAUM Handgesigneerd---SLECHTS 25 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen59 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Crouwel - Nederlandse architectuur. kopen? Bied vanaf 40!
Wim Crouwel - Nederlandse architectuur.

Kunstboeken

Geplaatst doorCenterfo

Jaartal1975
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen27 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Laatste
kans
Armando - Der Baum ( prachtig (gelijst) kopen? Bied vanaf 245!
Armando - Der Baum ( prachtig (gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal2013
TechniekGiclée
Afmetingen73 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Armando - Giclee DER FLUSS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee DER FLUSS Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eugène Brands - Daytime (uit de serie dag en nacht) kopen? Bied vanaf 215!
Eugène Brands - Daytime (uit de serie dag en nacht)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorendyk177

Jaartal1968
Afmetingen30 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eugène Brands - Nighttime (uit de serie dag en nacht) kopen? Bied vanaf 215!
Eugène Brands - Nighttime (uit de serie dag en nacht)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorendyk177

Jaartal1968
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eugène Brands - 'House at Sunset' (prachtig gelijst!) kopen? Bied vanaf 325!
Eugène Brands - 'House at Sunset' (prachtig gelijst!)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormplein

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jaap Stellaart - acryl op paneel uit 1978 - Why dont you remove this last veil? - 274-B kopen? Bied vanaf 350!
Jaap Stellaart - acryl op paneel uit 1978 - Why dont you remove this last veil? - 274-B

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1978
TechniekAcryl
Afmetingen62.5 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst

Armando - gemonografeerde litho kopen? Bied vanaf 175!
Armando - gemonografeerde litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal2003
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - giclee: Compositie in rood - 2015 kopen? Bied vanaf 159!
Armando - giclee: Compositie in rood - 2015

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen52 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - giclee: de krijger - 2015 kopen? Bied vanaf 135!
Armando - giclee: de krijger - 2015

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eugene Brands - Face - 1968 kopen? Bied vanaf 375!
Eugene Brands - Face - 1968

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfwvanhelden

Jaartal1963
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - wolken- Giclée -2017 - oplage 30 stuks kopen? Bied vanaf 250!
Armando - wolken- Giclée -2017 - oplage 30 stuks

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGrafics

Jaartal2016
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Armando - giclee op plexiglas + standaard: Brücke - 2015 (oplage slechts 25) kopen? Bied vanaf 295!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Flügel – gesigneerde Materie ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal2016
TechniekCarborundum
Afmetingen50 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Andre van der Vossen - Huis in het bos - tekening - met atelierstempel kopen? Bied vanaf 45!
Andre van der Vossen - Huis in het bos - tekening - met atelierstempel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen31 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Andre van der Vossen - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 75!
Andre van der Vossen - Abstract landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAffordableArtAuctions

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen40 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - WP - zonder titel kopen? Bied vanaf 165!
Armando - WP - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2012
TechniekGiclée
Afmetingen60 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Litho : trap (map: de naam in een kamer) - 1998 kopen? Bied vanaf 195!
Armando - Litho : trap (map: de naam in een kamer) - 1998

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eugene Brands - The Gardener kopen? Bied vanaf 375!
Eugene Brands - The Gardener

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDavidnr10

Jaartal1987
Afmetingen91 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugene Brands - Gele figuur kopen? Bied vanaf 150!
Eugene Brands - Gele figuur

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKupricol

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugene Brands - Groene kop kopen? Bied vanaf 150!
Eugene Brands - Groene kop

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKupricol

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen55.5 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet van Stuivenberg - Litho: Abstracte compositie - 1965 kopen? Bied vanaf 45!
Piet van Stuivenberg - Litho: Abstracte compositie - 1965

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet van Stuivenberg - Litho: Abstracte compositie - 1960 kopen? Bied vanaf 45!
Piet van Stuivenberg - Litho: Abstracte compositie - 1960

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1960
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1960
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1965
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1965
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eugene Brands - Au fond noir kopen? Bied vanaf 1499!
Eugene Brands - Au fond noir

Geplaatst doorMarcart

Jaartal1990
TechniekGouache
Afmetingen60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugene Brands - Composition au fond cosmigue kopen? Bied vanaf 1799!
Eugene Brands - Composition au fond cosmigue

Geplaatst doorMarcart

TechniekGouache
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Boonstra - Naakt op de rug gezien kopen? Bied vanaf 150!
Klaas Boonstra - Naakt op de rug gezien

Geplaatst doorbellarte

Afmetingen48 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Hans Ittmann - Grote boom in park kopen? Bied vanaf 95!
Hans Ittmann - Grote boom in park

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorStrechgel

TechniekAquarel
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Juul Neumann - Titel: Zonsondergang (in gemengde techniek - aquarel en acryl). kopen? Bied vanaf 100!
Juul Neumann - Titel: Zonsondergang (in gemengde techniek - aquarel en acryl).

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1968
TechniekAquarel
Afmetingen35 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Eugene Brands - ''M'' met houten lijst kopen? Bied vanaf 285!
Eugene Brands - ''M'' met houten lijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen88 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet van Stuivenberg - Litho: Abstracte compositie - 1960 kopen? Bied vanaf 39!

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1960
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet van Stuivenberg - Litho: Abstracte compositie - 1965 kopen? Bied vanaf 39!

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1965
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1965
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1965
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1965
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willy Boers - Abstracte compositie, linosnede op zeer dun rijstpapier kopen? Bied vanaf 125!
Willy Boers - Abstracte compositie, linosnede op zeer dun rijstpapier

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen52 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst