Eugène Brands (1913-2002)
Litho: Abstracte compositie - 1968 (nieuwstaat!)
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 38 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |