5. Creatie

Creatie

Opgericht in 1950 - opgeheven in 1954

Creatie

De oprichting van Creatie kwam voort vanuit onvrede over de pluriformiteit aan stijlen binnen de Vrij Beelden. Creatie was de ‘Vereniging tot bevordering van Absolute Kunst’, en hiermee bedoelden ze absoluut abstracte kunst. Het werd een platform voor zuiver non-figuratieve kunst. In de groep zaten alleen maar abstract werkende kunstenaars. In 1954 viel Creatie uiteen, en een aantal van de leden vormden samen de Groep 54, die later ook opging in de Liga Nieuw Beelden.

Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER DURCHGANG Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclée GESTALT IV --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 25 EXEMPLAREN! kopen? Bied vanaf 139!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 139
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DAS FENSTER IV Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAS FENSTER IV Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen58 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DER FLUSS Handgesigneerd---GROOT!! kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER FLUSS Handgesigneerd---GROOT!!
TechniekGiclée
Afmetingen65 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
Armando - giclee: Pflanze - 2016 kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: Pflanze - 2016
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - giclee: op linnen:Waldrand kopen? Bied vanaf 225!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: op linnen:Waldrand
TechniekGiclée
Afmetingen69 x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Armando - giclee: Pflanze kopen? Bied vanaf 225!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: Pflanze
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Jaap Stellaart - acryl op paneel - De Fantast [unicum] - ingelijst - 24797 kopen? Bied vanaf 350!
Jaap Stellaart (1920-1992) Nederlands acryl op paneel - De Fantast [unicum] - ingelijst - 24797
TechniekAcryl
Afmetingen78 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 350
Armando - giclee: Bäume kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: Bäume
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Jaap Stellaart - acryl op paneel - Stellartitus [unicum] - ingelijst - 24798 kopen? Bied vanaf 350!
Jaap Stellaart (1920-1992) Nederlands acryl op paneel - Stellartitus [unicum] - ingelijst - 24798
TechniekAcryl
Afmetingen83 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 350
Armando - giclee: het landschap - 2014 kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: het landschap - 2014
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - giclee: der Krieger - 2015 kopen? Bied vanaf 149!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: der Krieger - 2015
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Armando - litho: de naam in de kamer - 1998 kopen? Bied vanaf 149!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits litho: de naam in de kamer - 1998
TechniekLitho
Afmetingen40 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Armando - Ingelijste litho: Die kanone - 1997 kopen? Bied vanaf 495!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Ingelijste litho: Die kanone - 1997
TechniekLitho
Afmetingen84 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Armando - Rote Blume kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits ongetiteld
TechniekGiclée
Afmetingen106 x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 250
Armando - ohne Titel kopen? Bied vanaf 155!
TechniekGiclée
Afmetingen62 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 155
Armando - Das Grab kopen? Bied vanaf 250!
TechniekGiclée
Afmetingen107 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 250
Armando - Kleurengiclee LANDSCHAFT Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 139!
TechniekGiclée
Afmetingen55 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 139
TechniekLitho
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Anton Rooskens - litho: Visage d 'afrique - 1953 kopen? Bied vanaf 125!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands litho: Visage d 'afrique - 1953
TechniekLitho
Afmetingen9.5 x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
TechniekLitho
Afmetingen60 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Eugène Brands - Zeefdruk, Abstracte Compositie kopen? Bied vanaf 175!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Zeefdruk, Abstracte Compositie
Afmetingen40 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 175
Armando - " Gestalt " 2013 - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 50 + e.a. kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits " Gestalt " 2013 - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 50 + e.a.
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - " Fundstück " 2017 - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 25 + e.a. kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits " Fundstück " 2017 - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 25 + e.a.
TechniekGiclée
Afmetingen53 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - gemonografeerde litho kopen? Bied vanaf 175!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits gemonografeerde litho
TechniekLitho
Afmetingen33 x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Eugène Brands - kompositie op rood fond II 10-I-1967-II kopen? Bied vanaf 945!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands kompositie op rood fond II 10-I-1967-II
TechniekGouache
Afmetingen59 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 945
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - ." Der Krieger 2015 " - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 30 + e.a. kopen? Bied vanaf 109!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits ." Der Krieger 2015 " - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 30 + e.a.
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 43.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 109