5. Creatie

Creatie

Opgericht in 1950 - opgeheven in 1954

Creatie

De oprichting van Creatie kwam voort vanuit onvrede over de pluriformiteit aan stijlen binnen de Vrij Beelden. Creatie was de ‘Vereniging tot bevordering van Absolute Kunst’, en hiermee bedoelden ze absoluut abstracte kunst. Het werd een platform voor zuiver non-figuratieve kunst. In de groep zaten alleen maar abstract werkende kunstenaars. In 1954 viel Creatie uiteen, en een aantal van de leden vormden samen de Groep 54, die later ook opging in de Liga Nieuw Beelden.

Armando - Giclee KORPERLICH Handgesign. kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee KORPERLICH Handgesign.
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Giclee DAS FENSTER Handgesignee kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee DAS FENSTER Handgesignee
Techniek Giclée
Afmetingen 52 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Eugène Brands - Ingelijste zeefdruk: Eenhoorn(groot werk!) kopen? Bied vanaf 399!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Eenhoorn(groot werk!)
Afmetingen 86.5 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Armando - Kleurengiclee GESTALT BLAU Handgesign kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee GESTALT BLAU Handgesign
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Andre van der Vossen - houtsnede 'Kwakelbrug, Edam' kopen? Bied vanaf 45!
Andre van der Vossen (1893-1963) Nederlands houtsnede 'Kwakelbrug, Edam'
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 33 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Piet van Stuivenberg - Inkttekening man op paard kopen? Bied vanaf 45!
Piet van Stuivenberg (1901-1988) Nederlands Inkttekening man op paard
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 20.5 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 45
Eugène Brands - 2 boeken kopen? Bied vanaf 89!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands 2 boeken
Techniek Hardcover
Afmetingen 32.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 89
Piet van Stuivenberg - Litho met collage: Ard Schenk - unicum - 1966 kopen? Bied vanaf 50!
Piet van Stuivenberg (1901-1988) Nederlands Litho met collage: Ard Schenk - unicum - 1966
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Eugène Brands - 2 boeken: Schilderijen/Collages en Assemblages kopen? Bied vanaf 99!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands 2 boeken: Schilderijen/Collages en Assemblages
Techniek Hardcover
Afmetingen 34.5 x 24 cm (h x b)
€ 99
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Eugène Brands - Litho: Dame met bloemenvazen - 1995 kopen? Bied vanaf 250!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Litho: Dame met bloemenvazen - 1995
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Armando - Kleurengiclee op Canvas DER TISCH Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 229!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee op Canvas DER TISCH Handgesigneerd.
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 229
Armando - Blume kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Bloem
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Armando - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 149!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Anton Rooskens - Rooskens kopen? Bied vanaf 40!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Rooskens
Techniek Softcover
Afmetingen 27 x 21.3 cm (h x b)
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Klaas Boonstra - Het Chinese Beeldje kopen? Bied vanaf 395!
Klaas Boonstra (1905-1999) Nederlands Het Chinese Beeldje
Techniek Gouache
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Eugène Brands - Olieverf oppapier: 'Moonlight' - 1958 kopen? Bied vanaf 1000!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Olieverf oppapier: 'Moonlight' - 1958
Afmetingen 21 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.000
Direct kopen
Eugène Brands - gemengede techniek op papier, op karton op board: 'Het dorp' - 1959 kopen? Bied vanaf 1099!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands gemengede techniek op papier, op karton op board: 'Het dorp' - 1959
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 43 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.099
Direct kopen
Eugène Brands - Brands - 'Dreamworld' uit 1986 kopen? Bied vanaf 1600!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Brands - 'Dreamworld' uit 1986
Techniek Gouache
Afmetingen 73 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.600
Direct kopen
Andre van der Vossen - Bomenrij - expressionistisch kleurrijk werk kopen? Bied vanaf 140!
Andre van der Vossen (1893-1963) Nederlands Bomenrij - expressionistisch kleurrijk werk
Techniek Aquarel
Afmetingen 34 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 140
Direct kopen
Armando - Litho: das blatt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Litho: das blatt
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Armando - Litho: Das rad - 1992 kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Litho: Das rad - 1992
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Hans Ittmann - Compositie kopen? Bied vanaf 195!
Hans Ittmann (1914-1972) Nederlands Compositie
Techniek Gouache
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Armando - Der Berg kopen? Bied vanaf 89!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Der Berg
Techniek Giclée
Afmetingen 48 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Direct kopen
Eugène Brands - Olieverf op papier - 1957 kopen? Bied vanaf 1999!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Olieverf op papier - 1957
Afmetingen 64 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.999
Direct kopen
Andre van der Vossen - houtsnede Volendam kopen? Bied vanaf 50!
Andre van der Vossen (1893-1963) Nederlands houtsnede Volendam
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 33 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Armando - 'Figure' kopen? Bied vanaf 175!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits 'Figure'
Techniek Giclée
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Jaap Stellaart - Abstract kopen? Bied vanaf 200!
Jaap Stellaart (1920-1992) Nederlands Abstract
Techniek Acryl
Afmetingen 45 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Armando - Kunstboek: The Berlin Years - 1989 kopen? Bied vanaf 49!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kunstboek: The Berlin Years - 1989
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 24 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Eugène Brands - abstract diertje kopen? Bied vanaf 2250!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands abstract diertje
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 2.250
Direct kopen
Klaas Boonstra - Zonder titel kopen? Bied vanaf 600!
Klaas Boonstra (1905-1999) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 65 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Armando - De Kop kopen? Bied vanaf 350!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits De Kop
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 86.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Eugène Brands - The Night, an Island kopen? Bied vanaf 225!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands The Night, an Island
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Andre van der Vossen - Abstracte compositie, olieverf op doek (zeer mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1495!
Andre van der Vossen (1893-1963) Nederlands Abstracte compositie, olieverf op doek (zeer mooi ingelijst, groot)
Afmetingen 77 x 112 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.495
Direct kopen
Afmetingen 69 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.995
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 995
Direct kopen
Anton Rooskens - Vogelman kopen? Bied vanaf 450!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Vogelman
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Anton Rooskens - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 825!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 103 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 825
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen