5. Creatie

Creatie

Opgericht in 1950 - opgeheven in 1954

Creatie

De oprichting van Creatie kwam voort vanuit onvrede over de pluriformiteit aan stijlen binnen de Vrij Beelden. Creatie was de ‘Vereniging tot bevordering van Absolute Kunst’, en hiermee bedoelden ze absoluut abstracte kunst. Het werd een platform voor zuiver non-figuratieve kunst. In de groep zaten alleen maar abstract werkende kunstenaars. In 1954 viel Creatie uiteen, en een aantal van de leden vormden samen de Groep 54, die later ook opging in de Liga Nieuw Beelden.

Armando - Der Baum kopen? Bied vanaf 30000!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Der Baum
Afmetingen 200 x 200 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30.000
Direct kopen
Anton Rooskens - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 850!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Abstracte compositie
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 28 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Anton Rooskens - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 1475!
Techniek Gouache
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 1.475
Direct kopen
Eugène Brands - Litho: Abstracte compositie - 1968 (nieuwstaat!) kopen? Bied vanaf 225!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Litho: Abstracte compositie - 1968 (nieuwstaat!)
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Armando - Giclee: der Baum - 2013 kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: der Baum - 2013
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Direct kopen
Armando - Armando - Giclee: der Baum - 2013 kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Armando - Giclee: der Baum - 2013
Techniek Giclée
Afmetingen 48 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Hans Ittmann - Vrouwelijk naakt krijt, houtskool kopen? Bied vanaf 350!
Hans Ittmann (1914-1972) Nederlands Vrouwelijk naakt krijt, houtskool
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 84 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Flügel – gesigneerde Materie ets
Techniek Carborundum
Afmetingen 50 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 865
Direct kopen
Armando - gemonografeerde litho kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits gemonografeerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Armando - Giclee: Blatter kopen? Bied vanaf 175!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Blatter
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Armando - portfolio: "de hand en de stem: 6 gesigneerde litho's - 1995 kopen? Bied vanaf 1000!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits portfolio: "de hand en de stem: 6 gesigneerde litho's - 1995
Techniek Litho
Afmetingen 36.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.000
Direct kopen
Armando - handgesigneerde litho | 'Der Baum' | 1988 kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits handgesigneerde litho | 'Der Baum' | 1988
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Armando - Giclee op linnen: Gestalt (groot werk) kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee op linnen: Gestalt (groot werk)
Techniek Giclée
Afmetingen 127 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 275
Direct kopen
Armando - Giclee: Damals - 2015 (laatste exemplaar!) kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Damals - 2015 (laatste exemplaar!)
Techniek Giclée
Afmetingen 55 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Eugène Brands - House at sunset kopen? Bied vanaf 225!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands House at sunset
Techniek Litho
Afmetingen 37.5 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Eugène Brands - Landscape at night kopen? Bied vanaf 225!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Landscape at night
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Klaas Boonstra - Bronzen sculptuur: 'Vrije vormen' - 1996 + certificaat kopen? Bied vanaf 325!
Klaas Boonstra (1905-1999) Nederlands Bronzen sculptuur: 'Vrije vormen' - 1996 + certificaat
Techniek Brons
Afmetingen 27 x 20 x 5 cm (h x b x d)
€ 325
Direct kopen
Armando - Giclee: Blatter kopen? Bied vanaf 170!
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 170
Direct kopen
Armando - Armando - Giclee: Körperlich kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Armando - Giclee: Körperlich
Techniek Giclée
Afmetingen 62.5 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Armando - Giclee: Flügel kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Flügel
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen