5. Creatie

Creatie

Opgericht in 1950 - opgeheven in 1954

Creatie

De oprichting van Creatie kwam voort vanuit onvrede over de pluriformiteit aan stijlen binnen de Vrij Beelden. Creatie was de ‘Vereniging tot bevordering van Absolute Kunst’, en hiermee bedoelden ze absoluut abstracte kunst. Het werd een platform voor zuiver non-figuratieve kunst. In de groep zaten alleen maar abstract werkende kunstenaars. In 1954 viel Creatie uiteen, en een aantal van de leden vormden samen de Groep 54, die later ook opging in de Liga Nieuw Beelden.

Armando - Kleurengiclée GESTALT IV --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 25 EXEMPLAREN! kopen? Bied vanaf 169!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekLitho
Afmetingen38.5 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
TechniekLitho
Afmetingen60 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Eugène Brands - landschap bij dag kopen? Bied vanaf 185!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands landschap bij dag
TechniekLitho
Afmetingen30 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 185
Eugène Brands - landschap bij nacht kopen? Bied vanaf 185!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands landschap bij nacht
TechniekLitho
Afmetingen30 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 185
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Eugène Brands - 2 hardcovers: Werk op papier->gesigneerd 2000 & Monografie 1988 kopen? Bied vanaf 100!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands 2 hardcovers: Werk op papier->gesigneerd 2000 & Monografie 1988
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
Huidig bod
€ 100
1 bieding
TechniekLitho
Afmetingen60 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG (GEEN VEILINGKOSTEN)!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER DURCHGANG (GEEN VEILINGKOSTEN)!!
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Jaap Stellaart - acryl op paneel - De Fantast [unicum] - ingelijst - 24797 kopen? Bied vanaf 340!
Jaap Stellaart (1920-1992) Nederlands acryl op paneel - De Fantast [unicum] - ingelijst - 24797
TechniekAcryl
Afmetingen78 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 340
Armando - Kleurengiclee DAS MEER (GEEN VEILINGKOSTEN) kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAS MEER (GEEN VEILINGKOSTEN)
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Jaap Stellaart - acryl op paneel - Stellartitus [unicum] - ingelijst - 24798 kopen? Bied vanaf 340!
Jaap Stellaart (1920-1992) Nederlands acryl op paneel - Stellartitus [unicum] - ingelijst - 24798
TechniekAcryl
Afmetingen83 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 340
Armando - Kleurengiclee DAS FENSTER II GEEN VEILINGKOSTEN !!!! kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAS FENSTER II GEEN VEILINGKOSTEN !!!!
TechniekGiclée
Afmetingen57 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DER FLUSS (GEEN VELINGKOSTEN!!! kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER FLUSS (GEEN VELINGKOSTEN!!!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
Armando - Bokje kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Bokje
TechniekLitho
Afmetingen44 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Armando - Zeer grote giclee op linnen: Gestalt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Zeer grote giclee op linnen: Gestalt
TechniekGiclée
Afmetingen121 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 250
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - gemonografeerde litho kopen? Bied vanaf 175!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits gemonografeerde litho
TechniekLitho
Afmetingen33 x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER DURCHGANG Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - ." Der Krieger 2015 " - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 30 + e.a. kopen? Bied vanaf 109!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits ." Der Krieger 2015 " - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 30 + e.a.
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 43.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 109
Armando - Kleurengiclee BAUME Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee BAUME Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen48 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee SEASCAPE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee SEASCAPE Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Mark Kolthoff - gesigneerd met opdracht - GRATIS verzending NL kopen? Bied vanaf 50!
Mark Kolthoff (1901-1993) Nederlands gesigneerd met opdracht - GRATIS verzending NL
TechniekSoftcover
Afmetingen23.5 x 23.5 cm (h x b)
€ 50
Armando - WP - zonder titel kopen? Bied vanaf 160!
Armando (1929-2018) WP - zonder titel
TechniekGiclée
Afmetingen53 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 160
Armando - Kleurengiclee DIE SONNE Handgesigneerd, kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE SONNE Handgesigneerd,
TechniekGiclée
Afmetingen64 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
Armando - Kleurengiclee op Linnen DER TISCH Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee op Linnen DER TISCH Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 159
Armando - Kleurengiclee DAS BUCH Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAS BUCH Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - Kleurengiclee DER FLUGEL Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER FLUGEL Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekCarborundum
Afmetingen50 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 865
Piet van Stuivenberg - Litho: Abstracte compositie - 1960 kopen? Bied vanaf 45!
Piet van Stuivenberg (1901-1988) Nederlands Litho: Abstracte compositie - 1960
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Piet van Stuivenberg - Litho: Abstracte compositie - 1965 kopen? Bied vanaf 45!
Piet van Stuivenberg (1901-1988) Nederlands Litho: Abstracte compositie - 1965
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Eugène Brands - House at sunset kopen? Bied vanaf 199!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands House at sunset
TechniekLitho
Afmetingen38 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 199
Eugène Brands - gesigneerde litho - face kopen? Bied vanaf 195!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands gesigneerde litho - face
TechniekLitho
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
Eugène Brands - The night, an island kopen? Bied vanaf 199!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands The night, an island
TechniekLitho
Afmetingen38 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 199
Anton Rooskens - Zonder titel kopen? Bied vanaf 3250!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Zonder titel
Afmetingen55 x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.250
Eugène Brands - Landscape at night kopen? Bied vanaf 199!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Landscape at night
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 199
Eugène Brands - Twee vazen kopen? Bied vanaf 245!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Twee vazen
TechniekLitho
Afmetingen45 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 245
Eugène Brands - A night, a festival , somewhere kopen? Bied vanaf 245!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands A night, a festival , somewhere
TechniekLitho
Afmetingen37.5 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 245
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd, kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd,
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee WOLKEN II Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WOLKEN II Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen58 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159