Armando - Das Tier - Litho - Gesigneerd - 21x29,5 cm - 1995

Armando - Das Tier - Litho - Gesigneerd - 21x29,5 cm - 1995 kopen? Bied vanaf 250!
Armando - Das Tier - Litho - Gesigneerd - 21x29,5 cm - 1995 kopen? Bied vanaf 250!Armando - Das Tier - Litho - Gesigneerd - 21x29,5 cm - 1995 kopen? Bied vanaf 250!Armando - Das Tier - Litho - Gesigneerd - 21x29,5 cm - 1995 kopen? Bied vanaf 250!Armando - Das Tier - Litho - Gesigneerd - 21x29,5 cm - 1995 kopen? Bied vanaf 250!Armando - Das Tier - Litho - Gesigneerd - 21x29,5 cm - 1995 kopen? Bied vanaf 250!Armando - Das Tier - Litho - Gesigneerd - 21x29,5 cm - 1995 kopen? Bied vanaf 250!
  • Armando (1929-2018)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1995
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 21 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 94/150
  • Originele kleurenlitho van Armando
  • Gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood

Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace

Lichte vergeling, enkele kleine foxingvlekjes
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 21,50
Naar Duitsland € 21,50
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 46,80