Armando - Das Tier - Litho - Gesigneerd - 21x29,5 cm - 1995
Omschrijving
Armando (1929-2018)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1995
Techniek
Litho
Drager
Geschept Papier
Stijl
Modern
Onderwerp
Dieren
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
21 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
94/150
Originele kleurenlitho van Armando
Gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood
Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace
Zeer Goed
Lichte vergeling, enkele kleine foxingvlekjes
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,50
Naar Nederland
€ 21,50
€ 21,50
Europese Unie
€ 21,50
Wereldwijd
€ 46,80