3. items
  5. Land

NederlandNederland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Nederlands.

Er worden 4841 kunstwerken aangeboden
Karla Kaper - Blauwe regen voor kasteelgevel kopen? Bied vanaf 70!
Karla Kaper - Blauwe regen voor kasteelgevelSchilderij

Geplaatst doorMarianne3

Jaartal2006
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frits Droog - Inside out kopen? Bied vanaf 30!
Frits Droog - Inside outGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPrivateartcollector

Afmetingen73 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karla Kaper - Tropische tuin kopen? Bied vanaf 60!
Karla Kaper - Tropische tuinSchilderij

Geplaatst doorMarianne3

Jaartal2006
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Niermeijer - Pentekening - 1964 kopen? Bied vanaf 50!
Theo Niermeijer - Pentekening - 1964Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1964
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen24 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Niermeijer - Stifttekening kopen? Bied vanaf 50!
Theo Niermeijer - StifttekeningTekening / Aquarel

TechniekStift
IngelijstNiet Ingelijst
Karla Kaper - lindeboom en palm kopen? Bied vanaf 45!
Karla Kaper - lindeboom en palmSchilderij

Geplaatst doorMarianne3

Jaartal2006
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Veldhoen - Rotaprint: Lotje Veldhoen, naakt, zwanger van Jaap - 1964 kopen? Bied vanaf 55!
Aat Veldhoen - Rotaprint: Lotje Veldhoen, naakt, zwanger van Jaap - 1964Prenten & Uitgaves

Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen38.5 cm x 27 cm (h x b)
Yolande Brouwers - Zeefdruk, titel: Masker. kopen? Bied vanaf 20!
Yolande Brouwers - Zeefdruk, titel: Masker.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Knip - Sneeuwlandschap kopen? Bied vanaf 350!
Willem Knip - SneeuwlandschapSchilderij

Geplaatst doorKunsterfgoed

Afmetingen78.5 cm x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacques Mels - Ingelijste aquarel: Maastricht - 1940 kopen? Bied vanaf 50!
Jacques Mels - Ingelijste aquarel: Maastricht - 1940Tekening / Aquarel

Jaartal1940
TechniekAquarel
Afmetingen35.5 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Tolman - Ets: Surrealistische compositie - 1984 kopen? Bied vanaf 125!
Ronald Tolman - Ets: Surrealistische compositie - 1984Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1984
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Maarten Laupman - Mr. & Mrs. Pete Storms, Wellington, Kansas Uit: A Whole Lotta Nothing kopen? Bied vanaf 1!
Maarten Laupman - Mr. & Mrs. Pete Storms, Wellington, Kansas Uit: A Whole Lotta NothingAffiches

Geplaatst doorMrMrsBook

Jaartal2010
TechniekOffset
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - grote ets:1981 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik - grote ets:1981Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen58 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Martineau - Anton Martineau - gesigneerde map Tango + gesigneerde tekstbladen kopen? Bied vanaf 25!
Anton Martineau - Anton Martineau - gesigneerde map Tango + gesigneerde tekstbladenGrafiek (handgesigneerd)

Afmetingen66 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nicolaas Wijnberg - Stilleven op tafel - kleurenlitho 1986 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Nicolaas Wijnberg - Stilleven op tafel - kleurenlitho 1986 - mooi ingelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Martineau - Litho: Tango - 1998 kopen? Bied vanaf 75!
Anton Martineau - Litho: Tango - 1998Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen50.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry van Kruiningen - Ontstaan van het leven kopen? Bied vanaf 75!
Harry van Kruiningen - Ontstaan van het levenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorculvrij

Jaartal1977
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen33 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Viktor IV - The Big Fool . kopen? Bied vanaf 180!
Viktor IV - The Big Fool .Tekening / Aquarel

Geplaatst doorknubben

Jaartal1971
TechniekCollage
Afmetingen43.5 cm x 34.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Andre van der Vossen - Houtsnede: Monnikendam - 1928 kopen? Bied vanaf 45!
Andre van der Vossen - Houtsnede: Monnikendam - 1928Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1928
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen31 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Ferenc Gogos - compositie A1 kopen? Bied vanaf 150!
Ferenc Gogos - compositie A1Schilderij

Geplaatst doorculvrij

Jaartal1989
TechniekAcryl
Afmetingen51.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst

Jaartal1998
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Astrid Beumer - Figuur kopen? Bied vanaf 300!
Astrid Beumer - FiguurTekening / Aquarel

Geplaatst doorArtandDesignonline

Jaartal1991
Afmetingen130 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Enric Adsera Riba - Litho: Virginia -1996 kopen? Bied vanaf 55!
Enric Adsera Riba - Litho: Virginia -1996Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Salentijn - Zeefdruk: Pan comido - 1997 kopen? Bied vanaf 55!
Kees Salentijn - Zeefdruk: Pan comido - 1997Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1997
Afmetingen49 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Peter van Drumpt - zonder titelTekening / Aquarel

Geplaatst doorculvrij

Jaartal1979
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet Warffemius - en Bert Vredegoor kopen? Bied vanaf 35!
Piet Warffemius - en Bert VredegoorGrafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Plateelbakkerij Flora - Zeer mooie, grote (planten)pot, handgeschilderd kopen? Bied vanaf 50!
Plateelbakkerij Flora - Zeer mooie, grote (planten)pot, handgeschilderdGlas / Keramiek

Geplaatst doorflokbluit

Afmetingen19 cm x 25 cm x 25 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Gertie Janssen - Le plat pays II kopen? Bied vanaf 22!
Gertie Janssen - Le plat pays IIGrafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ton Orth - materie-energie kopen? Bied vanaf 50!
Ton Orth - materie-energieTekening / Aquarel

Geplaatst doorculvrij

Jaartal1975
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen52.5 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 180!
Anton Heyboer - De oer vogelTekening / Aquarel

Geplaatst doorknubben

Jaartal1988
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joram Roukes - Paint Wet kopen? Bied vanaf 1495!
Joram Roukes - Paint WetSchilderij

Geplaatst doorOs

Jaartal2007
Afmetingen120 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 225!
Anton Heyboer - De oer vogel .Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGesta

Jaartal1992
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen39.5 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Nahuijs - Kitz Steinhorn kopen? Bied vanaf 50!
Hans Nahuijs - Kitz SteinhornTekening / Aquarel

Geplaatst doorculvrij

TechniekAquarel
Afmetingen42 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dana Andreev - Acting kopen? Bied vanaf 120!
Dana Andreev - ActingGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal1993
Afmetingen39 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Petra Dolleman - Hoorn des overvloeds kopen? Bied vanaf 32!
Petra Dolleman - Hoorn des overvloedsGrafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yolande Brouwers - Hoofd met blauw-wit-rode blouse kopen? Bied vanaf 28!
Yolande Brouwers - Hoofd met blauw-wit-rode blouseGrafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Heynsius - Kasteel met brug kopen? Bied vanaf 125!
Kees Heynsius - Kasteel met brugSchilderij

Geplaatst doorKeesvanDongenArt

Afmetingen43 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Mutsers - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Hans Mutsers - zonder titelTekening / Aquarel

Jaartal1989
TechniekGouache
Afmetingen100 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henri Plaat - geen titel kopen? Bied vanaf 75!
Henri Plaat - geen titelTekening / Aquarel

Geplaatst doorculvrij

Jaartal1993
Afmetingen83.5 cm x 124 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pieter Dupont - Ruiterportret, Dirk Tulp kopen? Bied vanaf 160!
Pieter Dupont - Ruiterportret, Dirk TulpGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorh-g-art

Jaartal1905
TechniekGravure
Afmetingen62 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - gesigneerd - 2002 - 200 ex. kopen? Bied vanaf 175!
Corneille - gesigneerd - 2002 - 200 ex.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJarold

Jaartal2002
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Geplaatst doorJarold

Jaartal2002
GesigneerdHandgesigneerd
Paulien Wittenrood - ondergelopen uiterwaarden met raket kopen? Bied vanaf 20!
Paulien Wittenrood - ondergelopen uiterwaarden met raketGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorculvrij

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen31 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Geplaatst doorJarold

Jaartal2002
GesigneerdHandgesigneerd