3. items
  5. Land

Nederland Nederland

Kunst uit Nederland – ontdek werken van Nederlandse kunstenaars

Welkom bij het actuele aanbod van kunst uit Nederland. Hier vindt u werken van Nederlandse kunstenaars die afkomstig zijn uit Nederland of daar een belangrijk deel van hun carrière hebben doorgebracht.

Kunst uit Nederland staat bekend om zijn unieke stijl, culturele invloeden en onderscheidende technieken. Of u nu op zoek bent naar moderne kunst, klassieke schilderijen of grafiek, op deze pagina ontdekt u zowel bekende namen als opkomende talenten uit Nederland.

Bekijk het aanbod van Nederlandse kunst dat momenteel via Kunstveiling beschikbaar is!

Selecteer hier werken van kunstenaars uit andere landen:

Ans Wortel - De weg waar we elkaar, met alle besonjes, tegenkomen, gouache (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands De weg waar we elkaar, met alle besonjes, tegenkomen, gouache (netjes ingelijst)
Techniek Gouache
Afmetingen 46 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Eric Hirdes - ingelijste gemengde techniek kopen? Bied vanaf 299!
Eric Hirdes (1956) Nederlands ingelijste gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 53 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Peter Keizer - Tent met rits, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!
Peter Keizer (1961) Nederlands Tent met rits, olieverf op doek (ingelijst)
Afmetingen 26 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Ans Wortel - grote vlieg – gouache ingelijst kopen? Bied vanaf 109!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands grote vlieg – gouache ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 23.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 109
Wil Klaassen - Zonder titel II - (vaas met bloemen) - ingelijste grote gouache kopen? Bied vanaf 100!
Wil Klaassen (1939) Nederlands Zonder titel II - (vaas met bloemen) - ingelijste grote gouache
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 68 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Antonio Poioumen - Gemengde techniek, Drieluik, Gewit (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Antonio Poioumen (1946) Nederlands Gemengde techniek, Drieluik, Gewit (Groot)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 170 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
Huidig bod
€ 150
1 bieding
Albert Soons - abstracte gouache, zuurvrij ingelijst, 1966 kopen? Bied vanaf 175!
Albert Soons (1933-1989) Nederlands abstracte gouache, zuurvrij ingelijst, 1966
Techniek Gouache
Afmetingen 42 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 185
2 biedingen
Ditte Brouwers - rivier gezicht kopen? Bied vanaf 495!
Ditte Brouwers (1953) Nederlands rivier gezicht
Afmetingen 27 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Willem van Scheijndel - Ingelijste acrylverf op doek: Knipoog naar klimt 2 -1993(groot werk!) kopen? Bied vanaf 995!
Willem van Scheijndel (1952-2017) Nederlands Ingelijste acrylverf op doek: Knipoog naar klimt 2 -1993(groot werk!)
Techniek Acryl
Afmetingen 155 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 995
Jef Diederen - Ingelijste gemengde techniek: abstract - 1997 kopen? Bied vanaf 299!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Ingelijste gemengde techniek: abstract - 1997
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 89 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Henk van der Ven - Hymne aan de.... kopen? Bied vanaf 325!
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 325
Pieter Vermeulen - Acryl op doek, Tres - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 250!
Pieter Vermeulen (1949) Nederlands Acryl op doek, Tres - Ingelijst (Zeer groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 165.5 x 156 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 250
1 bieding
Cees Bolding - Haringpakkers Scheveningen kopen? Bied vanaf 60!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Haringpakkers Scheveningen
Techniek Ets
Afmetingen 36 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Kees Salentijn - Origineel bord Toro Viejo kopen? Bied vanaf 500!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Origineel bord Toro Viejo
Techniek Keramiek
Afmetingen 29 x 26 x 4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500