Anna Verrijt - "Bienvenue"- schilderijen 2-luik kopen? Bied vanaf 295!
Anna Verrijt (1951) Nederlands "Bienvenue"- schilderijen 2-luik
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 295
1 bieding
Eric Hirdes (1956) Nederlands ingelijste - gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 53 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Frans Clement - Stilleven met haantjes op een krant kopen? Bied vanaf 350!
Frans Clement (1941) Nederlands Stilleven met haantjes op een krant
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Paul Louis van den Bergh - "Schaatsweer" - Acryl op linnen - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 200!
Paul Louis van den Bergh (1967) Nederlands "Schaatsweer" - Acryl op linnen - Gesigneerd
Techniek Acryl
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Paul Louis van den Bergh - "Shake!" - Acryl op linnen - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
Paul Louis van den Bergh (1967) Nederlands "Shake!" - Acryl op linnen - Gesigneerd
Techniek Acryl
Afmetingen 18 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Paul Louis van den Bergh - Acryl op papier - Gesigneerd. kopen? Bied vanaf 100!
Paul Louis van den Bergh (1967) Nederlands Acryl op papier - Gesigneerd.
Techniek Acryl
Afmetingen 15 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Erwin van Krey - Diego kopen? Bied vanaf 350!
Erwin van Krey (1959) Nederlands Diego
Afmetingen 115 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 350
Zippora Sahanaja - Home van Zippora Meijer kopen? Bied vanaf 20!
Zippora Sahanaja (1961) Nederlands Home van Zippora Meijer
Techniek Acryl
Afmetingen 53 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 70
10 biedingen
Gerdine Duijsens-Kroezen - Proeverij kopen? Bied vanaf 600!
Gerdine Duijsens-Kroezen Nederlands Proeverij
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 600
Lotte Marie van Oordt - Straatje kopen? Bied vanaf 95!
Lotte Marie van Oordt (1926) Nederlands Straatje
Techniek Aquarel
Afmetingen 28 x 21 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Hans Truijen - gouache –ingelijst kopen? Bied vanaf 749!
Hans Truijen (1928-2005) Nederlands gouache –ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 70 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 749
Louis Nagelkerke - Vrouw en zwaan kopen? Bied vanaf 750!
Louis Nagelkerke (1949) Nederlands Vrouw en zwaan
Afmetingen 185 x 145 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Anneke Dijkhuis - Face to Face kopen? Bied vanaf 125!
Anneke Dijkhuis (1948) Nederlands Face to Face
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Ad Verstijnen - Happy kopen? Bied vanaf 150!
Ad Verstijnen (1946) Nederlands Happy
Techniek Acryl
Afmetingen 54 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Martin van Wordragen - Olieverf op doek: 'Hondse frustratie' . kopen? Bied vanaf 485!
Martin van Wordragen (1928-2011) Nederlands Olieverf op doek: 'Hondse frustratie' .
Afmetingen 105 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 485
1 bieding
Bernadette Leijdekkers - Tulpen kopen? Bied vanaf 65!
Bernadette Leijdekkers (1949) Nederlands Tulpen
Techniek Acryl
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Jan van Ginneke - Olieverf op board: 'Abstracte compositie' . kopen? Bied vanaf 355!
Jan van Ginneke (1929) Nederlands Olieverf op board: 'Abstracte compositie' .
Afmetingen 97 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 355
Pieter Vermeulen - Acryl op doek, Agua dulce III kopen? Bied vanaf 175!
Pieter Vermeulen (1949) Nederlands Acryl op doek, Agua dulce III
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 175
Anneke Dijkhuis - geen titel kopen? Bied vanaf 125!
Anneke Dijkhuis (1948) Nederlands geen titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Anita de Harde - In gedachte kopen? Bied vanaf 50!
Anita de Harde (1950) Nederlands In gedachte
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Etienne Mathieu Berenos - L-Vorm rood/blauw kopen? Bied vanaf 150!
Etienne Mathieu Berenos (1945) Nederlands L-Vorm rood/blauw
Techniek Collage
Afmetingen 101 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Ton Klop - For men who know style kopen? Bied vanaf 150!
Ton Klop (1939) Nederlands For men who know style
Techniek Acryl
Afmetingen 82 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Leontine Hesselmann - No. 9 kopen? Bied vanaf 100!
Leontine Hesselmann (1945) Nederlands No. 9
Techniek Gouache
Afmetingen 58 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Joke Maan - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 150!
Joke Maan (1945) Nederlands Bloemstilleven
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150