Margaretha C. Verheus (1905-1990)
Maartse sneeuw
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 81 x 107 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |