Karel Appel - Computerprint AP 1-50

Karel Appel - Computerprint AP 1-50 kopen? Bied vanaf 75!
Karel Appel - Computerprint AP 1-50 kopen? Bied vanaf 75!Karel Appel - Computerprint AP 1-50 kopen? Bied vanaf 75!Karel Appel - Computerprint AP 1-50 kopen? Bied vanaf 75!Karel Appel - Computerprint AP 1-50 kopen? Bied vanaf 75!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1997
Techniek Computerprint
Stijl Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 18 x 23.5 cm (h x b)
Incl. lijst 29 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage AP 1-50
Computerprint ingelijst in zwart frame met passe-partout.
Het werk heeft altijd aan de wand gehangen en is daardoor verkleurd

Op 25 april 1986, op zijn 65e verjaardag. werd de beroemde Nederlandse schilder Karel Appel door Digital uitgenodigd om te laten zien 'hoe de vele mogelijkheden van een VAX-computer ook een kunstenaar kunnen inspireren'. Deze kleurenprints werden door Karel Appel gemaakt ter gelegenheid van de opening van het nieuwe hoofdkantoor van het bedrijf Digital in Utrecht, op een Digital Vax computer. Dit is dan ook een van de vroegste digitale kunstwerken ooit gemaakt en uniek in het oeuvre van Karel Appel.
De twee afbeeldingen zijn aan beide zijden op één papier gedrukt.
ConditieRedelijk
Het werk heeft altijd aan de wand gehangen en is daardoor verkleurd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alphen aan den rijn, Nederland
Binnen Nederland € 10,00