5. De Keerkring

De Keerkring

Opgericht in 1949 - opgeheven in 1999

De Keerkring

Corneille - Le Voyage kopen? Bied vanaf 200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le Voyage
Afmetingen 35 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Panamarenko - Reis naar Egypte I en II kopen? Bied vanaf 1850!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Reis naar Egypte I en II
Techniek Offset
Afmetingen 38 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.850
Herman Berserik - Zelfportret voor de ezel kopen? Bied vanaf 190!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Zelfportret voor de ezel
Techniek Ets
Afmetingen 49.3 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 190
Corneille - groene palm kopen? Bied vanaf 149!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch groene palm
Afmetingen 66 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Corneille - Terragrafie op canvas Vrouw Kat Vogel Cobra kopen? Bied vanaf 1800!
Techniek Terragravure
Afmetingen 73 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.800
Afmetingen 77 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Corneille - Tapijt Cobra 1951 - Wit - Oplage van 5 exemplaren met echtheidscertificaat kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tapijt Cobra 1951 - Wit - Oplage van 5 exemplaren met echtheidscertificaat
Techniek Textiel
Afmetingen 295 x 200 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 2.000
1 bieding
Techniek Hout
Afmetingen 35 x 47 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.800
Techniek Textiel
Afmetingen 285 x 200 x 2 cm (h x b x d)
€ 2.000
Corneille - Vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw met vogel
Afmetingen 55 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
€ 65
Panamarenko - Gorilla kopen? Bied vanaf 575!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Gorilla
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 65 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 575
Marianne Roodenburg - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Marianne Roodenburg (1955) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Herman Berserik - Mesnil-le-Roi - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Mesnil-le-Roi - Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 20.5 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Corneille - Unique - Proefdruk kopen? Bied vanaf 75!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Unique - Proefdruk
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
€ 75
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
€ 75
Panamarenko - Vogelmarkt - Originele poster kopen? Bied vanaf 100!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Vogelmarkt - Originele poster
Techniek Offset
Afmetingen 88 x 70 cm (h x b)
€ 100
Fabrice Hund - Blauwe vrouw kopen? Bied vanaf 250!
Fabrice Hund (1961) Nederlands Blauwe vrouw
Afmetingen 90 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
€ 250
Fabrice Hund - Gesprekken kopen? Bied vanaf 200!
Fabrice Hund (1961) Nederlands Gesprekken
Afmetingen 57.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Corneille - Hommage à Eric Satie kopen? Bied vanaf 315!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Hommage à Eric Satie
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 315
Constant - Le Massacre kopen? Bied vanaf 335!
Constant (1920-2005) Nederlands Le Massacre
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 335
Corneille - Couple a la Colombe kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Couple a la Colombe
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Corneille - Prachtige ingelijste Corneille! kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Prachtige ingelijste Corneille!
Afmetingen 37 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Corneille - Corneille in de Looier 1988 kopen? Bied vanaf 145!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Corneille in de Looier 1988
Techniek Offset
Afmetingen 87 x 59 cm (h x b)
€ 145
Corneille - Prachtige ingelijste Corneille kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Prachtige ingelijste Corneille
Afmetingen 37 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Afmetingen 44 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Afmetingen 44 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Corneille - Prachtig Corneille in perfecte staat! kopen? Bied vanaf 145!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Prachtig Corneille in perfecte staat!
Afmetingen 44 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Corneille - Prachtige ingelijste Corneille in perfecte staat! kopen? Bied vanaf 145!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Prachtige ingelijste Corneille in perfecte staat!
Afmetingen 44 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
€ 65
Corneille - Danse des insectes dans l'herbe kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Danse des insectes dans l'herbe
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Corneille - Freedom kopen? Bied vanaf 25!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Freedom
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 30
2 biedingen
Ger Lataster - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 77 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Corneille - Les trois étoiles- Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Les trois étoiles- Ingelijst (Groot)
Afmetingen 105 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Corneille - Naakte vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Naakte vrouw met vogel
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Corneille - Vrouw met vogelkooi kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw met vogelkooi
Afmetingen 32.2 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Roland Topor - Cinq lettres d'amour kopen? Bied vanaf 400!
Roland Topor (1936-1997) Frans Cinq lettres d'amour
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Corneille - Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 40
5 biedingen
Techniek Litho
Afmetingen 102 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Dirkje Kuik - Litho kopen? Bied vanaf 59!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Dirkje Kuik - Litho: Veduta - 1979 kopen? Bied vanaf 59!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Litho: Veduta - 1979
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59