5. De Keerkring

De Keerkring

Opgericht in 1949 - opgeheven in 1999

De Keerkring

Er worden 379 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Corneille - Vrouw met kreeft (1992) | zeefdruk (38/250) kopen? Bied vanaf 200!
Corneille - Vrouw met kreeft (1992) | zeefdruk (38/250)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doortakamine

Jaartal1992
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Buytendijk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Anton Buytendijk - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekDroge Naald
Afmetingen56 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Le Tigre Amoureux kopen? Bied vanaf 200!
Corneille - Le Tigre Amoureux

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen47 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Henk Huig - Nieuwbouw - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Henk Huig - Nieuwbouw - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1957
TechniekEts
Afmetingen17.5 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Femme et oiseau (CoBrA) Artist proof (EP) 6/25 kopen? Bied vanaf 245!
Corneille - Femme et oiseau (CoBrA) Artist proof (EP) 6/25

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordepi

Jaartal1998
Afmetingen34 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Guillaume Corneille (1922 - 2010) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Guillaume Corneille (1922 - 2010)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordepi

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

TechniekVaria
Afmetingen64 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 55!
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998

Affiches

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1998
Afmetingen78 cm x 50 cm (h x b)
Karel Appel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 600!
Karel Appel - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSanderhuisjes

Jaartal1969
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Corneille - Zeefdruk VARIATIONS sur le THEME PINOCCHIO Handgesigneerd--ZEER GROOT!! kopen? Bied vanaf 575!
Corneille - Zeefdruk VARIATIONS sur le THEME PINOCCHIO Handgesigneerd--ZEER GROOT!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1993
Afmetingen89 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Litho: Voorstraat - 1989 kopen? Bied vanaf 40!
Dirkje Kuik - Litho: Voorstraat - 1989

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Veldhoen - Rotaprint: Lotje slapend - 1964 kopen? Bied vanaf 50!
Aat Veldhoen - Rotaprint: Lotje slapend - 1964

Prenten & Uitgaves

Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen34.5 cm x 49 cm (h x b)
Corneille - Stropdas - 1996 (nieuw!) kopen? Bied vanaf 59!
Corneille - Stropdas - 1996 (nieuw!)

3D Multiples & Objecten

Jaartal1996
TechniekOverig
Afmetingen1.40 cm x 8 cm (h x b)
Aat Veldhoen - Lot van drie rotaprints kopen? Bied vanaf 60!
Aat Veldhoen - Lot van drie rotaprints

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekVaria
Afmetingen35 cm x 50 cm (h x b)
Aat Veldhoen - Rotaprint: Paring kopen? Bied vanaf 55!
Aat Veldhoen - Rotaprint: Paring

Prenten & Uitgaves

Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen24 cm x 24 cm (h x b)
Herman Berserik - Ets: dame - 1952 kopen? Bied vanaf 80!
Herman Berserik - Ets: dame - 1952

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1952
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sierhuis - Giclée, Aan het strand kopen? Bied vanaf 60!
Jan Sierhuis - Giclée, Aan het strand

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekGiclée
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Can we dance a landscape? (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 499!
Karel Appel - Can we dance a landscape? (mooi gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen52 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aat Veldhoen - Rotaprint: Sonja van Beers, balletdanseres, naakt kopen? Bied vanaf 55!
Aat Veldhoen - Rotaprint: Sonja van Beers, balletdanseres, naakt

Prenten & Uitgaves

Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen50 cm x 38 cm (h x b)
Corneille - Cobra figuren kopen? Bied vanaf 525!
Corneille - Cobra figuren

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiloenmilos

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Constant - Cobra bibliotheek - speciale uitgave kopen? Bied vanaf 100!
Constant - Cobra bibliotheek - speciale uitgave

Kunstboeken

Geplaatst doorMiloenmilos

Jaartal1948
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen17 cm x 12 cm (h x b)
Nic Jonk - Zeefdruk, Abstract vrouwelijk naakt - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Nic Jonk - Zeefdruk, Abstract vrouwelijk naakt - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1994
Afmetingen113 cm x 124 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Defesche - Litho in kleur kopen? Bied vanaf 65!
Pieter Defesche - Litho in kleur

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen56.5 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - Abstracte litho kopen? Bied vanaf 69!
Ger Lataster - Abstracte litho

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Defesche - Don Quichotte kopen? Bied vanaf 75!
Pieter Defesche - Don Quichotte

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Defesche - Dionysos kopen? Bied vanaf 75!
Pieter Defesche - Dionysos

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1998
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Geel Hoofd (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 245!
Karel Appel - Geel Hoofd (mooi gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouw , uit 15-03-1984 kopen? Bied vanaf 35!
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouw , uit 15-03-1984

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1984
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Schaal (keramiek) kopen? Bied vanaf 55!
Corneille - Schaal (keramiek)

3D Multiples & Objecten

Geplaatst doormplein

Jaartal1999
Afmetingen18 cm x 24 cm (h x b)
Constant - Twee uitgaves Witte de With: From source to use kopen? Bied vanaf 1!
Constant - Twee uitgaves Witte de With: From source to use

Kunstboeken

Geplaatst doorRenee

Jaartal1999
TechniekSoftcover
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
Corneille - Kleurenzeefdruk LES PALMIERS Handgesigneerd---IN NIEUWE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 425!
Corneille - Kleurenzeefdruk LES PALMIERS Handgesigneerd---IN NIEUWE LIJST!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1981
Afmetingen74 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Vrouw in Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Corneille - Zeefdruk, Vrouw in Landschap - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1973
Afmetingen85 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zonder titel kopen? Bied vanaf 325!
Corneille - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNiv001

Jaartal1962
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Charlie Parker kopen? Bied vanaf 100!
Corneille - Zeefdruk, Charlie Parker

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeefdruk, Palmboom met dieren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Corneille - Zeefdruk, Palmboom met dieren - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
Afmetingen83 cm x 90.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, L'Oiseau á la langue jaune - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Corneille - Zeefdruk, L'Oiseau á la langue jaune - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1991
Afmetingen89 cm x 94.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1984
Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aat Veldhoen - Rotaprint: Mevrouw Vlek naakt - 1964 kopen? Bied vanaf 55!
Aat Veldhoen - Rotaprint: Mevrouw Vlek naakt - 1964

Prenten & Uitgaves

Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen49 cm x 34.5 cm (h x b)
Dirkje Kuik - Litho kopen? Bied vanaf 60!
Dirkje Kuik - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - grote ets:1981 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik - grote ets:1981

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen58 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nic Jonk - Zeefdruk, Paard - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Nic Jonk - Zeefdruk, Paard - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1994
Afmetingen135 cm x 109 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Vrouwelijk naakt met vogel - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 450!
Corneille - Zeefdruk, Vrouwelijk naakt met vogel - Ingelijst (Zeer groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
Afmetingen114 cm x 136 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Stropdas en pochet - 1987 (nieuw) kopen? Bied vanaf 69!
Corneille - Stropdas en pochet - 1987 (nieuw)

Varia

Jaartal1987
Afmetingen140 cm x 8 cm (h x b)
Corneille - zeefdruk: Regard sur L' oiseau kopen? Bied vanaf 175!
Corneille - zeefdruk: Regard sur L' oiseau

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Jaartal1998
Afmetingen47 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1977 (prachtige lijst!)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1977
Afmetingen94.5 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho: Heure Tardive kopen? Bied vanaf 499!
Corneille - Litho: Heure Tardive

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen56.5 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho: Asmara - 1957 kopen? Bied vanaf 550!
Corneille - Litho: Asmara - 1957

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1957
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Corneille - Zeefdruk: Des animaux et la femme - 2002 (mooie lijst!)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2002
Afmetingen142.5 cm x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - " Mémoire de Bali- 4" . Zeefdruk uit 1993. kopen? Bied vanaf 185!
Corneille - " Mémoire de Bali- 4" . Zeefdruk uit 1993.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAxel

Jaartal1993
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst