undefined
  1. Home
  2. >
  3. Kunstenaars
  4. >
  5. De Keerkring

De Keerkring

Opgericht in 1949 - opgeheven in 1999

filters

De Keerkring

De Amsterdamse kunstenaarsvereniging De Keerkring stond bij de oprichting voor het samengaan van alle Nederlandse kunstenaars. De organisatie stelde zich hierbij ten doel de belangen te behartigen van alle Nederlandse kunstenaars, ongeacht hun artistieke, politieke of religieuze overtuigingen. Dit samengaan diende een algemeen belang, namelijk de culturele ontwikkeling van het Nederlandse volk. Na de beginjaren begon De Keerkring zich vooral sterk te maken voor figuratieve kunst, al bleven ze wel open staan voor andere kunstvormen.

Karel Appel - Een groot dood dier - Bert Schierbeek - Originele zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Een groot dood dier - Bert Schierbeek - Originele zeefdruk
Techniek Tijdschrift
Afmetingen 28 x 20 cm (h x b)
Openingsbod
€ 100
Direct kopen
Corneille - Hugo Claus - Hymen - Dertien gedichten bij dertien erotische tekeningen kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Hugo Claus - Hymen - Dertien gedichten bij dertien erotische tekeningen
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 250
Direct kopen
Corneille - André Laude. Vers le matin des cerises - luxe-editie met twee litho's kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch André Laude. Vers le matin des cerises - luxe-editie met twee litho's
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 600
Direct kopen
Corneille - Ouverture sur l’ete - 1981 - ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ouverture sur l’ete - 1981 - ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 350
Direct kopen
Corneille - Mon ange en Italie, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Mon ange en Italie, zeefdruk (mooi ingelijst)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 250
Direct kopen
Constant - Het bondgenootschap tussen Casanova en de moraal, aquatint ets kopen? Bied vanaf 775!
Constant (1920-2005) Nederlands Het bondgenootschap tussen Casanova en de moraal, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 60 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 775
Direct kopen
Corneille - Histoire des état et empire de la lune et du soleil, litho kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Histoire des état et empire de la lune et du soleil, litho
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 225
Direct kopen
Karel Appel - Unteilbares Teil, litho kopen? Bied vanaf 550!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Unteilbares Teil, litho
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 550
Direct kopen
Jaap Hillenius - Ets/aquatint: liggende vrouw - 1934 kopen? Bied vanaf 20!
Jaap Hillenius (1934-1999) Nederlands Ets/aquatint: liggende vrouw - 1934
Techniek Ets
Afmetingen 29.5 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Openingsbod
€ 20
Direct kopen
Constant - Ingelijste ets: de feeks (nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 375!
Constant (1920-2005) Nederlands Ingelijste ets: de feeks (nieuwe lijst!)
Techniek Ets
Afmetingen 30.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 375
Direct kopen
Corneille - Corneille's Vroege Periode: "Dialogue d'Oiseaux" (1976) kopen? Bied vanaf 495!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Corneille's Vroege Periode: "Dialogue d'Oiseaux" (1976)
Techniek Litho
Afmetingen 90.5 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 495
Direct kopen
Corneille - 1986 Femmes et Oiseux kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1986 Femmes et Oiseux
Techniek Litho
Afmetingen 34 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 199
Direct kopen
Marie-Jose Robben - Amsterdamse Bos kopen? Bied vanaf 100!
Marie-Jose Robben (1959) Nederlands Amsterdamse Bos
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 50 x 44 cm (h x b)
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 100
Direct kopen
Corneille - 1986 Femmes et Oiseux kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1986 Femmes et Oiseux
Techniek Litho
Afmetingen 34 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 199
Direct kopen
Corneille - "Vers le soleil" (1994) - INGELIJST kan meteen opgehangen worden kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch "Vers le soleil" (1994) - INGELIJST kan meteen opgehangen worden
Techniek Litho
Afmetingen 24.5 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 199
Direct kopen
Pieter Defesche - zonder titel (litho, 1990) kopen? Bied vanaf 225!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands zonder titel (litho, 1990)
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 225
Direct kopen
Corneille - "Une journée d'été" (1978) Een zeldzame kans op iconisch CoBrA-meesterschap kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch "Une journée d'été" (1978) Een zeldzame kans op iconisch CoBrA-meesterschap
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 395
Direct kopen
Corneille - Vogel en vrouw kopen? Bied vanaf 100!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vogel en vrouw
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hout
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 100
Direct kopen
Corneille - Schaakbord kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Schaakbord
Techniek Litho
Afmetingen 104 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 450
Direct kopen
Panamarenko - Knikkebeen - gesigneerde kleurendruk met diepdruk kopen? Bied vanaf 950!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Knikkebeen - gesigneerde kleurendruk met diepdruk
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 58 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 950
Direct kopen
Jaap Hillenius - olieverf op doek | 'Dr Barnard - Harttransplantatie' | 1968 kopen? Bied vanaf 300!
Jaap Hillenius (1934-1999) Nederlands olieverf op doek | 'Dr Barnard - Harttransplantatie' | 1968
Techniek Olieverf
Afmetingen 39 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 300
Direct kopen
Jaap Hillenius - gemengde techniek op papier | 'Oranje (regen)' | 1985 kopen? Bied vanaf 300!
Jaap Hillenius (1934-1999) Nederlands gemengde techniek op papier | 'Oranje (regen)' | 1985
Techniek Aquarel
Afmetingen 82 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 300
Direct kopen
Constant - handgesigneerde Vernis Mou ets | 'De Feeks' | 1982 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 325!
Constant (1920-2005) Nederlands handgesigneerde Vernis Mou ets | 'De Feeks' | 1982 (INGELIJST)
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 325
Direct kopen
Herman Berserik - Stadsgezicht, aquatint ets kopen? Bied vanaf 195!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Stadsgezicht, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 52 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 195
Direct kopen
Rudi Bierman - Schetsen van Pepijn. Ongeveer 1 jaar oud. (dit is mijn broer) kopen? Bied vanaf 45!
Rudi Bierman (1921-1972) Nederlands Schetsen van Pepijn. Ongeveer 1 jaar oud. (dit is mijn broer)
Techniek Houtskool
Afmetingen 27 x 21 cm (h x b)
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Openingsbod
€ 45
Direct kopen
Dirkje Kuik - Bewaarschoolkinderen, ets (proefdruk, mogelijk unica) kopen? Bied vanaf 50!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Bewaarschoolkinderen, ets (proefdruk, mogelijk unica)
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 50
Direct kopen
Corneille - Set van 4 stropdassen (unisex): vrouw en vogels, 1996 kopen? Bied vanaf 60!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Set van 4 stropdassen (unisex): vrouw en vogels, 1996
Techniek Overig
Afmetingen 145 x 9.5 x 0.2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
Openingsbod
€ 60
Direct kopen
Corneille - Tapijt De vogelboom - Number 5/8 kopen? Bied vanaf 3000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tapijt De vogelboom - Number 5/8
Techniek Textiel
Afmetingen 280 x 200 x 3 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Openingsbod
€ 3.000
Direct kopen
Corneille - De gele kat - Handgemaakt tapijt kopen? Bied vanaf 800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De gele kat - Handgemaakt tapijt
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 75 x 180 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Openingsbod
€ 800
Direct kopen
Corneille - Terragrafie op canvas De eerste regen - Editie van 60 exemplaren. kopen? Bied vanaf 900!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Terragrafie op canvas De eerste regen - Editie van 60 exemplaren.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 150 x 118 x 5 cm (h x b x d)
Openingsbod
€ 900
Direct kopen
Friso ten Holt - Ingelijste ets - 1961 kopen? Bied vanaf 49!
Friso ten Holt (1921-1997) Nederlands Ingelijste ets - 1961
Techniek Ets
Afmetingen 40.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 49
Direct kopen
Corneille - Grote litho Zonnevogel, 1994 kopen? Bied vanaf 750!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Grote litho Zonnevogel, 1994
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 750
Direct kopen
Corneille - Antieke ingelijste litho, Journée Féérique / Feeric Day, 1971 kopen? Bied vanaf 1200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Antieke ingelijste litho, Journée Féérique / Feeric Day, 1971
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.200
Direct kopen
Corneille - Figuren met vogels kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Figuren met vogels
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 90 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Openingsbod
€ 400
Direct kopen
Corneille - De Cobra vogel, 1988 kopen? Bied vanaf 900!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De Cobra vogel, 1988
Techniek Litho
Afmetingen 102 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 900
Direct kopen
Corneille - Signed Keramische Menorah kopen? Bied vanaf 1600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Signed Keramische Menorah
Techniek Keramiek
Afmetingen 31 x 28 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 1.600
Direct kopen
Constant - Ingelijste kleuren ets/aquatint: Plaisir et tristesse de l’amour nr. 3 - 1979 kopen? Bied vanaf 1250!
Constant (1920-2005) Nederlands Ingelijste kleuren ets/aquatint: Plaisir et tristesse de l’amour nr. 3 - 1979
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 83 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.250
Direct kopen
Corneille - litho: L'oiseau Jaune a la Lune - 1996 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: L'oiseau Jaune a la Lune - 1996
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 275
Direct kopen
Corneille - Ingelijste litho: Jardin Errant - 1963 kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho: Jardin Errant - 1963
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 399
Direct kopen
Corneille - Kleurenlitho: Rigoletto - 1990 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho: Rigoletto - 1990
Techniek Litho
Afmetingen 75.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 299
Direct kopen
Constant - Ingelijste aquarel: 'Rustende amazone' - 1987 kopen? Bied vanaf 4750!
Constant (1920-2005) Nederlands Ingelijste aquarel: 'Rustende amazone' - 1987
Techniek Aquarel
Afmetingen 49 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 4.750
Direct kopen
Corneille - Ets Femme et Faune Familière - 1978 kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ets Femme et Faune Familière - 1978
Techniek Ets
Afmetingen 76.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 395
Direct kopen
Pieter Defesche - Gouache 'Ontwaken' 1960-1970 kopen? Bied vanaf 700!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands Gouache 'Ontwaken' 1960-1970
Techniek Gouache
Afmetingen 80.5 x 95.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 700
Direct kopen
Corneille - Kleurrijke gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurrijke gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 200
Direct kopen
Panamarenko - Panamarenko kopen? Bied vanaf 30!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Panamarenko
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 21 cm (h x b)
Openingsbod
€ 30
Direct kopen
Peter Vos - Gevoelens - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 259!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Gevoelens - gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 259
Direct kopen
Peter Vos - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 250!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 250
Direct kopen
Corneille - La venue du grand oiseau, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La venue du grand oiseau, zeefdruk (mooi ingelijst)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 83 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 295
Direct kopen
Nic Jonk - Leunend naakt kopen? Bied vanaf 75!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Leunend naakt
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 75
Direct kopen
Jan Sierhuis - Vuurtje op het strand kopen? Bied vanaf 550!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Vuurtje op het strand
Techniek Olieverf
Afmetingen 50 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Openingsbod
€ 550
Direct kopen