5. De Keerkring

De Keerkring

Opgericht in 1949 - opgeheven in 1999

De Keerkring

Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Techniek Litho
Afmetingen 44 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Techniek Zilver
Afmetingen 49 x 57 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 299
1 bieding
Corneille - Seduction - 87/200 - 1993 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 725!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Seduction - 87/200 - 1993 - Handgesigneerd
Afmetingen 123 x 98 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 725
Constant - Litho: Comic act - 1976 kopen? Bied vanaf 599!
Constant (1920-2005) Nederlands Litho: Comic act - 1976
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Corneille - Le grand nu bleu - 99/130 - 1986 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le grand nu bleu - 99/130 - 1986 - Gesigneerd
Afmetingen 125 x 144 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Lithografische omslag Stedelijk Museum 1965
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 35
Karel Appel - Nova Spectra kopen? Bied vanaf 30!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Nova Spectra
Techniek Litho
Afmetingen 18 x 23.5 cm (h x b)
€ 30
Karel Appel - 5 stuks Boeken kopen? Bied vanaf 49!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands 5 stuks Boeken
Techniek Softcover
Afmetingen 24.5 x 17.5 cm (h x b)
€ 49
Karel Appel - Affiche – Viagalerie / Nikonfotogalerie kopen? Bied vanaf 49!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Affiche – Viagalerie / Nikonfotogalerie
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
€ 49
Karel Appel - drie originele jaren 70 affiches voor solo - exposities - in goede staat kopen? Bied vanaf 45!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands drie originele jaren 70 affiches voor solo - exposities - in goede staat
Techniek Offset
Afmetingen 86 x 50.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Corneille - Groot kleuren litho "Femmes dans un jardin" - nr7 van 135 - in nieuwstaat! kopen? Bied vanaf 348!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Groot kleuren litho "Femmes dans un jardin" - nr7 van 135 - in nieuwstaat!
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 348
Afmetingen 60 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Afmetingen 94.5 x 73.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Afmetingen 95.5 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Karel Appel - "A sunny day with a loving car" kopen? Bied vanaf 150!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands "A sunny day with a loving car"
Techniek Hardcover
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
€ 150
Corneille - Litho, Titel, Salon de Mai (1977) kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho, Titel, Salon de Mai (1977)
Techniek Litho
Afmetingen 88 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Twee vogels - antiquarische druk uit de jaren 50 - mooi ingelijst
Techniek Offset
Afmetingen 56 x 84 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Afmetingen 71 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Karel Appel - De Tovenaar kopen? Bied vanaf 450!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands De Tovenaar
Afmetingen 76 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Corneille - Totem - Grote zeefdruk - 1996 kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Totem - Grote zeefdruk - 1996
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Enchantement de l'éte - litho - Gesigneerd - 66x50 cm - 1977 - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 88 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495