5. De Keerkring

De Keerkring

Opgericht in 1949 - opgeheven in 1999

De Keerkring

Afmetingen 123 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Direct kopen
Corneille - ontwerp voor Swatch horloge + Swatch horloge kopen? Bied vanaf 375!
Afmetingen 52 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Panamarenko - BING II kopen? Bied vanaf 200!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch BING II
Techniek Offset
Afmetingen 25 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Ger Lataster - het oordeel van Paris kopen? Bied vanaf 135!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands het oordeel van Paris
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 135
Direct kopen
Panamarenko - Originele schetsen (x4) met certificaten kopen? Bied vanaf 1395!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Originele schetsen (x4) met certificaten
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 10 x 25 cm (h x b)
€ 1.395
Direct kopen
Techniek Overig
Afmetingen 7 x 6 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht 42 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 800
Direct kopen
Techniek Keramiek
Afmetingen 26.5 x 26.5 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 90
Direct kopen
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 50.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Ger Lataster - Hermine in de tuin kopen? Bied vanaf 120!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Hermine in de tuin
Techniek Litho
Afmetingen 120 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 9.5 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Panamarenko - Offset druk: "Antwerpse luchtschipbouw" kopen? Bied vanaf 425!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Offset druk: "Antwerpse luchtschipbouw"
Techniek Offset
Afmetingen 97.5 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Ger Lataster - handgesigneerde kleurenets | 'Zonder titel' | 1976 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 80!
Techniek Ets
Afmetingen 62 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 77.5 x 87.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Techniek Potlood
Afmetingen 29 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.395
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Ed Dukkers - Figuren in interieur kopen? Bied vanaf 65!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands Figuren in interieur
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Pieter Defesche - Handgesigneerde kleurenlitho | 'Liefdespaar' | 1994 kopen? Bied vanaf 80!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands Handgesigneerde kleurenlitho | 'Liefdespaar' | 1994
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 80
Direct kopen
Jaap Wagemaker - Handdruk kopen? Bied vanaf 200!
Jaap Wagemaker (1906-1972) Nederlands Handdruk
Afmetingen 72 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 995
Direct kopen
Corneille - Dame met vogel kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Dame met vogel
Afmetingen 60 x 78.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Techniek Proefdruk
Afmetingen 63 x 77 cm (h x b)
€ 300
Direct kopen
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Afmetingen 33 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 895
Direct kopen
Jan Sierhuis - “Gitana” kopen? Bied vanaf 60!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands “Gitana”
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Herman Berserik - Einde van de zomer kopen? Bied vanaf 1600!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Einde van de zomer
Techniek Acryl
Afmetingen 28.5 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.600
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 990
Direct kopen
Techniek Hardcover
Afmetingen 28.5 x 28.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Remko Watjer - Zuid-Afrikaanse vrijheidsstrijders kopen? Bied vanaf 35!
Remko Watjer (1911-1989) Nederlands Zuid-Afrikaanse vrijheidsstrijders
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Remko Watjer - portret van een Z-Afrikaan kopen? Bied vanaf 35!
Remko Watjer (1911-1989) Nederlands portret van een Z-Afrikaan
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Jaap Hillenius - Handgesigneerde ets | 'Portret' | 1988 kopen? Bied vanaf 60!
Jaap Hillenius (1934-1999) Nederlands Handgesigneerde ets | 'Portret' | 1988
Techniek Ets
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Karel Appel - Circus Poster - LAAC kopen? Bied vanaf 60!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Circus Poster - LAAC
Techniek Offset
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50.2 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Corneille - La Traviata kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La Traviata
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 53.34 x 35.56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 699
Direct kopen
Dirkje Kuik - Haanstra studie - kleurenlitho oplage 2/5 - ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Haanstra studie - kleurenlitho oplage 2/5 - ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Jan Sierhuis - Flamenco danseres kopen? Bied vanaf 85!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Flamenco danseres
Afmetingen 102 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Peter Vos - Mus. Met felicitatie. kopen? Bied vanaf 299!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Mus. Met felicitatie.
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 14 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Corneille - Hommage aan Verdi: Othello + Falstaff kopen? Bied vanaf 20!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Hommage aan Verdi: Othello + Falstaff
Techniek Offset
Afmetingen 55 x 45 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Corneille - Birds cats kopen? Bied vanaf 1500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Birds cats
Techniek Litho
Afmetingen 102 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Afmetingen 99 x 99 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Techniek Textiel
Afmetingen 220 x 210 x 2 cm (h x b x d)
€ 1.800
Direct kopen
Ed Dukkers - oliepastel - Portret kopen? Bied vanaf 225!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands oliepastel - Portret
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 41 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Corneille - 'Don Carlos (mooi gelijst!) kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 'Don Carlos (mooi gelijst!)
Afmetingen 74 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Corneille - Wagons lits kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Wagons lits
Techniek Offset
Afmetingen 86 x 60 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Peter Reisma - East is East kopen? Bied vanaf 50!
Peter Reisma (1937) Nederlands East is East
Afmetingen 101 x 141 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen