Dirkje Kuik (1929 – 2008), complete set Petit 3 met 2 gesigneerde litho’s. Gedrukt in een oplage van 200 stuks. Beide werken zijn gesigneerd en genummerd 39/200. Papiermaat 23 x 32cm. Bij de litho Venetië is langs de rechte rand een verkleuring van het papier te zien. Bij de litho Veduta is langs de linker rand een lichte verkleuring van het papier te zien en met name aan de onderzijde wat lichte vlekjes.
Goed
Bij de litho Venetië is langs de rechte rand een verkleuring van het papier te zien. Bij de litho Veduta is langs de linker rand een lichte verkleuring van het papier te zien en met name aan de onderzijde wat lichte vlekjes.
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00