3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Er worden 8050 kunstwerken aangeboden
Inge Krassenburg - en andere! - Lot van 10 unieke werken op papier kopen? Bied vanaf 1!
Inge Krassenburg - en andere! - Lot van 10 unieke werken op papier

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekPotlood
Afmetingen85 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eric Toebosch - Menschen - Monotype en acryl, in lijst kopen? Bied vanaf 115!
Eric Toebosch - Menschen - Monotype en acryl, in lijst

Geplaatst doorffagott

Jaartal1983
Afmetingen33 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 500!
Anton Heyboer - De oer vogel

Geplaatst doorknubben

Jaartal1988
TechniekAcryl
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 375!
Anton Heyboer - De oer vogel .

Geplaatst doorGesta

Jaartal1988
TechniekAcryl
Afmetingen40 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joop Vegter - Mezzotint, Maasbal en kluwenhouder 19e eeuw kopen? Bied vanaf 60!
Joop Vegter - Mezzotint, Maasbal en kluwenhouder 19e eeuw

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1988
TechniekGravure
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Viktor IV - Freedom is choice. kopen? Bied vanaf 160!
Viktor IV - Freedom is choice.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorknubben

Jaartal1970
TechniekCollage
Afmetingen43.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Veringa - polderlandschap - houtsnede kopen? Bied vanaf 125!
Jan Veringa - polderlandschap - houtsnede

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen38 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - Maria - ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer - Maria - ingekleurde ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiloenmilos

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sam Parabirsingh - Ets uit 1966 kopen? Bied vanaf 155!
Sam Parabirsingh - Ets uit 1966

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooratelierm

Jaartal1966
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dirkje Kuik - Volterra - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Dirkje Kuik - Volterra - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen8 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jose Correa - "Een kus voor geljk Gestemden" kopen? Bied vanaf 90!
Jose Correa - "Een kus voor geljk Gestemden"

Geplaatst doorGreatGuitars

Jaartal1978
Afmetingen31 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Annemiki Bok - Zeefdruk, Medicine Woman - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Annemiki Bok - Zeefdruk, Medicine Woman - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Afmetingen98 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Cobbaert - Figuren kopen? Bied vanaf 750!
Jan Cobbaert - Figuren

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorart_vde

TechniekEts
Afmetingen70 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ad Verstijnen - Zeefdruk, Broer en Zus - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Ad Verstijnen - Zeefdruk, Broer en Zus - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen88 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans Hogerwaard - Slangenbezweerder Tanger (MA) 1920 kopen? Bied vanaf 120!
Frans Hogerwaard - Slangenbezweerder Tanger (MA) 1920

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAmsterdam75

Jaartal1920
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho en stropdas kopen? Bied vanaf 69!
Corneille - Litho en stropdas

Varia

Geplaatst doormplein

Jaartal1985
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
Hans Habraken - Stilleven druiven in een witte kom kopen? Bied vanaf 450!
Hans Habraken - Stilleven druiven in een witte kom

Geplaatst doorheysterart

Jaartal2022
Afmetingen26 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - Litho (kleine oplage, mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 295!
Klaas Gubbels - Litho (kleine oplage, mooi gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frederick Bloemaert - & Joachim Franz Beich - Lot van twee gravures kopen? Bied vanaf 100!
Frederick Bloemaert - & Joachim Franz Beich - Lot van twee gravures

Prenten voor 1900

Geplaatst doorVeilingmeester

Periode< 1800
TechniekHandgekleurd
Afmetingen20 cm x 15 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Andries Dirk Copier - kandelaar A.D. Collectie kopen? Bied vanaf 70!
Andries Dirk Copier - kandelaar A.D. Collectie

Glas / Keramiek

Geplaatst doorrverboog

Jaartal1963
Afmetingen24 cm x 10 cm x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
Aat Veldhoen - Lot van twee rotaprints kopen? Bied vanaf 60!
Aat Veldhoen - Lot van twee rotaprints

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekVaria
Afmetingen34.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Frans Mars - Houtskooltekening, Stilleven kopen? Bied vanaf 20!
Frans Mars - Houtskooltekening, Stilleven

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekHoutskool
Afmetingen30 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Joe Wols - Lot van vier inkttekeningen, Landschappen kopen? Bied vanaf 1!
Joe Wols - Lot van vier inkttekeningen, Landschappen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen50 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Thijs van Kimmenade - Penseeltekening, Dialoog tussen een zwarte en een blonde vrouw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Thijs van Kimmenade - Penseeltekening, Dialoog tussen een zwarte en een blonde vrouw - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1966
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen32 cm x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geert Vrijdag - Zeefdruk - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Geert Vrijdag - Zeefdruk - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
Afmetingen104 cm x 129.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Annica Koot - Gemengde techniek op papier, What about us? kopen? Bied vanaf 70!
Annica Koot - Gemengde techniek op papier, What about us?

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1998
Afmetingen25 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekVaria
Afmetingen50 cm x 34.5 cm (h x b)
Harry van Kruiningen - Litho, Gilgamess ziet het levenskruid kopen? Bied vanaf 50!
Harry van Kruiningen - Litho, Gilgamess ziet het levenskruid

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen41 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rachid Ben Ali - Gemengde techniek op doek, Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Rachid Ben Ali - Gemengde techniek op doek, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2001
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Alois Janak - Ets en aquatint, Z.T. Landschap met peer - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Alois Janak - Ets en aquatint, Z.T. Landschap met peer - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1978
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen76 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Patrick Creyghton - Litho, Boomstronk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Patrick Creyghton - Litho, Boomstronk - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen53.5 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Simeon Gonzales - ... Camino al Paraiso II ... Acrylschilderij van Simeon Gonzales kopen? Bied vanaf 349!
Simeon Gonzales - ... Camino al Paraiso II ... Acrylschilderij van Simeon Gonzales

Geplaatst dooreesje

Jaartal2019
TechniekAcryl
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ted Felen - Zeefdruk, Black Friday kopen? Bied vanaf 40!
Ted Felen - Zeefdruk, Black Friday

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
Afmetingen55 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carla Kleekamp - Ets, Nous Condamne au Mort kopen? Bied vanaf 50!
Carla Kleekamp - Ets, Nous Condamne au Mort

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts
Afmetingen26 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Kleurenets, Reclining nude - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Kleurenets, Reclining nude - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen77 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pierre Courtin - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Pierre Courtin - Litho, Zonder titel - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen73 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hendrik Seegers - (Georg Keens) Oude kerkpoort te Haarlem kopen? Bied vanaf 45!
Hendrik Seegers - (Georg Keens) Oude kerkpoort te Haarlem

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekEts
Afmetingen24 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Keith Haring - Dancing Dogs boekensteunen / decoratief object (set) kopen? Bied vanaf 50!
Keith Haring - Dancing Dogs boekensteunen / decoratief object (set)

3D Multiples & Objecten

Geplaatst doorPeterBuitenhuis

Techniek3D Multiples & Objecten
Afmetingen15 cm x 13 cm (h x b)
Keith Haring - Set van 6 porseleinen Könitz Keith Haring espresso kopjes en schotels kopen? Bied vanaf 120!
Keith Haring - Set van 6 porseleinen Könitz Keith Haring espresso kopjes en schotels

Glas / Keramiek

Geplaatst doorPeterBuitenhuis

Afmetingen5.5 cm x 5.5 cm x 5.5 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Corneille - de blauwe vogels kopen? Bied vanaf 195!
Corneille - de blauwe vogels

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorendyk177

Jaartal1999
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Elva - Evening in Amsterdam kopen? Bied vanaf 300!
Elva - Evening in Amsterdam

Geplaatst doorelen

Jaartal2022
TechniekAcryl
Afmetingen75 cm x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Onno de Graaf - Zeefdruk op Japans papier. titel, Molentje kopen? Bied vanaf 15!
Onno de Graaf - Zeefdruk op Japans papier. titel, Molentje

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1991
TechniekMonotype
Afmetingen58 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
Eugène Brands - Daytime (uit de serie dag en nacht) kopen? Bied vanaf 215!
Eugène Brands - Daytime (uit de serie dag en nacht)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorendyk177

Jaartal1968
Afmetingen30 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Keith Haring - Kidrobot 7in (Red) Special Edition kopen? Bied vanaf 100!
Keith Haring - Kidrobot 7in (Red) Special Edition

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorPeterBuitenhuis

Jaartal2013
TechniekVaria
Afmetingen18 cm x 8 cm (h x b)
Franscz Witte - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Franscz Witte - zonder titel

Geplaatst doorPrivateartcollector

Jaartal1993
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eugène Brands - Nighttime (uit de serie dag en nacht) kopen? Bied vanaf 215!
Eugène Brands - Nighttime (uit de serie dag en nacht)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorendyk177

Jaartal1968
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Casper Marinus Kouw - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 45!
Casper Marinus Kouw - Stadsgezicht

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hendrik Henrichs - Landweg bij een dorp - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Hendrik Henrichs - Landweg bij een dorp - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen26 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Donderdag kopen? Bied vanaf 200!
Karel Appel - Donderdag

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorendyk177

Jaartal1977
Afmetingen85 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Radersma - Merah kopen? Bied vanaf 45!
Jan Radersma - Merah

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1992
Afmetingen76 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst