Een prachtige zeefdruk van de Nederlandse kunstenaar Karel Appel (1921 - 2006). Het werk is in samenwerking met drukker Henk van der Vet gemaakt, die het werk ook heeft gesigneerd. De zeefdruk verkeert in uitstekende conditie en komt met een gebruikte lijst met kleine beschadigingen. Niet nieuw maar prima toonbaar.
Wie van architectuur houdt mag een bezoek aan ons rijksmonument ook zeker niet overslaan. Een pand vol kunst en een ware beleving. Het historische stadje Gorinchem, met de grootste intact zijnde vesting en met daarin het Gorcums Museum met een goede reputatie op het gebied van hedendaagse kunst zijn op loopafstand te bereiken.
Zeer Goed
koeriersdienst