5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Jan Montyn - Ets: Mistral - 1969 kopen? Bied vanaf 85!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: Mistral - 1969
TechniekEts
Afmetingen49.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Jörg Remé - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 49!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Litho - 1973
TechniekLitho
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jan Montyn - Zeefdruk: Ex libris voor Karin Meulemans - 1983 kopen? Bied vanaf 45!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Zeefdruk: Ex libris voor Karin Meulemans - 1983
TechniekEts
Afmetingen24 x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jan Cremer - Zeefdruk: Landschap: Paysage de Provence II - 1990 kopen? Bied vanaf 299!
Jan Cremer (1940) Nederlands Zeefdruk: Landschap: Paysage de Provence II - 1990
Afmetingen60.5 x 111 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Anton Heyboer - foto: Anton aan het werk kopen? Bied vanaf 59!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands foto: Anton aan het werk
TechniekPolaroid
Afmetingen11 x 9 cm (h x b)
€ 59
Corneille - Ontwerp voor Society Shop kopen? Bied vanaf 80!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ontwerp voor Society Shop
TechniekLitho
Afmetingen45.5 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Herman Berserik - Bij wiegeliedje van Paul Van Ostayen kopen? Bied vanaf 65!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Bij wiegeliedje van Paul Van Ostayen
TechniekEts
Afmetingen32 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Jan Snoeck - La vent souffle la ou il vent kopen? Bied vanaf 95!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands La vent souffle la ou il vent
Afmetingen72 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Enric Adsera Riba - Great western Railway kopen? Bied vanaf 55!
Enric Adsera Riba (1939) Spaans Nederlands Great western Railway
TechniekEts
Afmetingen50 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Guillaume Le Roy - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!
Guillaume Le Roy (1938-2008) Nederlands Abstracte compositie, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen75 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Mark Brusse - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen69 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Cees Kortlang - geen idee  kopen? Bied vanaf 75!
Cees Kortlang (1926-2008) Nederlands geen idee ?
TechniekGouache
Afmetingen64 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Mark Brusse - natural wood on stone no. 1, Paris 68 kopen? Bied vanaf 75!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans natural wood on stone no. 1, Paris 68
TechniekLitho
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Corneille - Vrouw met hand kopen? Bied vanaf 1450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw met hand
Afmetingen7 x 52 cm (h x b)
Gewicht1000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.450
Peter Bes - Zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Peter Bes (1945) Nederlands Zonder titel
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 65
Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Harrie Gerritz (1940) Nederlands Zonder titel
Afmetingen80.5 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Harrie Gerritz - RODE REGEN / KLEURETS / 72x57cm / KADER / SIG / 1984 kopen? Bied vanaf 45!
Harrie Gerritz (1940) Nederlands RODE REGEN / KLEURETS / 72x57cm / KADER / SIG / 1984
TechniekEts
Afmetingen72 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Jan Cremer - Zeefdruk: Inverno II- 2002 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Cremer (1940) Nederlands Zeefdruk: Inverno II- 2002
Afmetingen30 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Corneille - Flevoland kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Flevoland
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Bert Vredegoor - De bomen kopen? Bied vanaf 25!
Bert Vredegoor (1956) Nederlands De bomen
TechniekLitho
Afmetingen75 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Michel van Overbeeke - ets: met de hand bewerkt (aquarel) - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Michel van Overbeeke (1942) Nederlands ets: met de hand bewerkt (aquarel) - 1988
TechniekEts
Afmetingen23 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Leentje Linders - Ets: "A good start" - 1993 kopen? Bied vanaf 49!
Leentje Linders (1942) Nederlands Ets: "A good start" - 1993
TechniekEts
Afmetingen25 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Lucebert - Litho van Lucebert kopen? Bied vanaf 140!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Litho van Lucebert
TechniekLitho
Afmetingen41 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 140
Corneille - 2000 Football European Championship - LES FOOTBALLEURS LE BALLON D' OR kopen? Bied vanaf 299!
Afmetingen57 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Ans Wortel - 'n Paar supporters voor de jongens van de club kopen? Bied vanaf 69!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands 'n Paar supporters voor de jongens van de club
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 69
Charlotte le Fevre - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Charlotte le Fevre (1954) Nederlands zonder titel
TechniekEts
Afmetingen77.5 x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Piet Warffemius - zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Piet Warffemius (1956) Nederlands zonder titel
TechniekGouache
Afmetingen85 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Fon Klement - Dégringoler kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Dégringoler
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen75 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Fon Klement - Lilal kopen? Bied vanaf 200!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Lilal
TechniekLitho
Afmetingen83 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Fon Klement - Florifere kopen? Bied vanaf 200!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Florifere
TechniekLitho
Afmetingen75 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Pierre Alechinsky - Litho , Compositie, ingelijst, kopen? Bied vanaf 50!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Litho , Compositie, ingelijst,
TechniekLitho
Afmetingen30.5 x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 60
2 biedingen
Anton Heyboer - Kip/oervogel kopen? Bied vanaf 395!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Kip/oervogel
Afmetingen85 x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Lucebert - Onbekend kopen? Bied vanaf 200!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Onbekend
Afmetingen56.5 x 40.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 200
Lucebert - Poetry kopen? Bied vanaf 300!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Poetry
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Michel van Overbeeke - met de hand bewerkte ets (vetkrijt/aquarel) - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Michel van Overbeeke (1942) Nederlands met de hand bewerkte ets (vetkrijt/aquarel) - 1988
TechniekEts
Afmetingen23 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50