5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Techniek Gouache
Afmetingen 46 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Ans Wortel - grote vlieg – gouache ingelijst kopen? Bied vanaf 109!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands grote vlieg – gouache ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 23.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 109
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 68 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 89 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Corneille - Le Voyage kopen? Bied vanaf 200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le Voyage
Afmetingen 35 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Herman Berserik - Zelfportret voor de ezel kopen? Bied vanaf 190!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Zelfportret voor de ezel
Techniek Ets
Afmetingen 49.3 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 190
Elmar Gille - De wereld op zijn kop kopen? Bied vanaf 90!
Elmar Gille (1947-2015) Nederlands De wereld op zijn kop
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Corneille - groene palm kopen? Bied vanaf 149!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch groene palm
Afmetingen 66 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Corneille - Terragrafie op canvas Vrouw Kat Vogel Cobra kopen? Bied vanaf 1800!
Techniek Terragravure
Afmetingen 73 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.800
Afmetingen 77 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Corneille - Tapijt Cobra 1951 - Wit - Oplage van 5 exemplaren met echtheidscertificaat kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tapijt Cobra 1951 - Wit - Oplage van 5 exemplaren met echtheidscertificaat
Techniek Textiel
Afmetingen 295 x 200 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 2.000
1 bieding
Jurjen de Haan - Astic kopen? Bied vanaf 200!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands Astic
Techniek Acryl
Afmetingen 41.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Techniek Hout
Afmetingen 35 x 47 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.800
Techniek Textiel
Afmetingen 285 x 200 x 2 cm (h x b x d)
€ 2.000
Corneille - Vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw met vogel
Afmetingen 55 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Ans Wortel - Ik houd mijn hart vast voor 't land waar de knechten de baas zijn.... kopen? Bied vanaf 60!
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
€ 65
Techniek Acryl
Afmetingen 84 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 675
Paul Citroen - Portret van mijn vrouw kopen? Bied vanaf 25!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Portret van mijn vrouw
Techniek Litho
Afmetingen 68 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Jeanne Bieruma Oosting - Chairs (10 litho' s) kopen? Bied vanaf 1250!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Chairs (10 litho' s)
Techniek Litho
Afmetingen 58 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.250
Jef Diederen - Morgenland kopen? Bied vanaf 43!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Morgenland
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 43
Henk van Vessem - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 44 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 25
1 bieding
Enric Adsera Riba - Zeefdruk, Foto collage. kopen? Bied vanaf 35!
Enric Adsera Riba (1939) Spaans Nederlands Zeefdruk, Foto collage.
Afmetingen 74.5 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 35
1 bieding
Piet Warffemius - Vijf kopen? Bied vanaf 30!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Vijf
Afmetingen 26 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 30
Charlotte le Fevre - litho, zonder titel, hand gesigneerd, 1988 kopen? Bied vanaf 20!
Charlotte le Fevre (1954) Nederlands Zeefdruk, zonder titel, hand gesigneerd, 1988
Afmetingen 46 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Fon Klement - Haven - Hout/Linosnede kopen? Bied vanaf 48!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Haven - Hout/Linosnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 23 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 48
Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose Zonder titel
Afmetingen 63 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 30
1 bieding
Jacqueline de Jong - Bonde avant kopen? Bied vanaf 80!
Jacqueline de Jong (1939-2024) Nederlands Bonde avant
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 80
1 bieding
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 44!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 44
David Lavington - Waves V kopen? Bied vanaf 55!
David Lavington (1951) Amerikaans Waves V
Afmetingen 71 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Henk van Vessem - Winter kopen? Bied vanaf 25!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Winter
Afmetingen 46 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Piet Warffemius - A propos de l'amour kopen? Bied vanaf 67!
Piet Warffemius (1956) Nederlands A propos de l'amour
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 67
Herman Berserik - Mesnil-le-Roi - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Mesnil-le-Roi - Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 20.5 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Corneille - Unique - Proefdruk kopen? Bied vanaf 75!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Unique - Proefdruk
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
€ 75