5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Er worden 934 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 500!
Anton Heyboer - De oer vogel

Geplaatst doorknubben

Jaartal1988
TechniekAcryl
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 375!
Anton Heyboer - De oer vogel .

Geplaatst doorGesta

Jaartal1988
TechniekAcryl
Afmetingen40 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - Maria - ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer - Maria - ingekleurde ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiloenmilos

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho en stropdas kopen? Bied vanaf 69!
Corneille - Litho en stropdas

Varia

Geplaatst doormplein

Jaartal1985
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
Carla Kleekamp - Ets, Nous Condamne au Mort kopen? Bied vanaf 50!
Carla Kleekamp - Ets, Nous Condamne au Mort

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts
Afmetingen26 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Kleurenets, Reclining nude - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Kleurenets, Reclining nude - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen77 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pierre Courtin - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Pierre Courtin - Litho, Zonder titel - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen73 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - de blauwe vogels kopen? Bied vanaf 195!
Corneille - de blauwe vogels

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorendyk177

Jaartal1999
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Donderdag kopen? Bied vanaf 200!
Karel Appel - Donderdag

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorendyk177

Jaartal1977
Afmetingen85 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bert Vredegoor - Point sublime kopen? Bied vanaf 25!
Bert Vredegoor - Point sublime

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPrivateartcollector

TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mark Brusse - 3 PROPOSITIONS / KLEURLITHO / 56x76cm / SIG / 1969 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 25!
Mark Brusse - 3 PROPOSITIONS / KLEURLITHO / 56x76cm / SIG / 1969 / PRENT190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1969
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Anton Heyboer - MOOI GROOT ORIGINEEL WERK kopen? Bied vanaf 225!
Anton Heyboer - MOOI GROOT ORIGINEEL WERK

Geplaatst doorduif

Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mark Brusse - LADDER / KLEURLITHO / 76x53cm / SIG / 1973 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 25!
Mark Brusse - LADDER / KLEURLITHO / 76x53cm / SIG / 1973 / PRENT190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Conspiration joyeuse des insectes dans l, arbre kopen? Bied vanaf 450!
Corneille - Conspiration joyeuse des insectes dans l, arbre

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbedi

Jaartal1962
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jörg Remé - FIGUUR / KLEURLITHO / 66x50cm / SIG / 1973 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 25!
Jörg Remé - FIGUUR / KLEURLITHO / 66x50cm / SIG / 1973 / PRENT190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Metten Koornstra - FIGURATIE / ZW-W LITHO / 51x65cm / SIG / 1971 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 25!
Metten Koornstra - FIGURATIE / ZW-W LITHO / 51x65cm / SIG / 1971 / PRENT190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - 4 vrouwen .Krachtige sierlijke kleurige schildering . kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer - 4 vrouwen .Krachtige sierlijke kleurige schildering .

Geplaatst doorGesta

Jaartal1988
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - Vrolijke kleurige danseres die in spiegel kijkt kopen? Bied vanaf 250!
Anton Heyboer - Vrolijke kleurige danseres die in spiegel kijkt

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorknubben

Jaartal1992
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen39.5 cm x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sees Vlag - 1885 Paulinaburgh kopen? Bied vanaf 50!
Sees Vlag - 1885 Paulinaburgh

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjozeph

Jaartal1972
Afmetingen84 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sees Vlag - Oude Rijksweg 3 kopen? Bied vanaf 50!
Sees Vlag - Oude Rijksweg 3

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjozeph

Jaartal1970
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sees Vlag - Voorgevel kopen? Bied vanaf 52!
Sees Vlag - Voorgevel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjozeph

Jaartal1969
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cole Morgan - Like father like son kopen? Bied vanaf 200!
Cole Morgan - Like father like son

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1993
Afmetingen93 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Anton Vrede - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Chabab Tayefeh Mohajer - kleurenets, Fire Hunter. kopen? Bied vanaf 15!
Chabab Tayefeh Mohajer - kleurenets, Fire Hunter.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen78 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Paul Vroom - Januari - Ets met gedicht Remco Campert kopen? Bied vanaf 45!
Jean Paul Vroom - Januari - Ets met gedicht Remco Campert

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen23 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Luis Filcer - Lithografie - in lijst kopen? Bied vanaf 115!
Luis Filcer - Lithografie - in lijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

TechniekLitho
Afmetingen43 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Cremer - ‘Hartentulp’ - grote zeefdruk uit 1992 kopen? Bied vanaf 175!
Jan Cremer - ‘Hartentulp’ - grote zeefdruk uit 1992

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1992
Afmetingen90 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957. kopen? Bied vanaf 100!
Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

Jaartal1957
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jeanne Bieruma Oosting - De Stoel -linoleumsnede- kopen? Bied vanaf 395!
Jeanne Bieruma Oosting - De Stoel -linoleumsnede-

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstmest

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen73.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Vrouw met kreeft (1992) | zeefdruk (38/250) kopen? Bied vanaf 200!
Corneille - Vrouw met kreeft (1992) | zeefdruk (38/250)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doortakamine

Jaartal1992
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Victor Vasarely - Noir et Blanc kopen? Bied vanaf 465!
Victor Vasarely - Noir et Blanc

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorawubben

Jaartal1976
Afmetingen61.20 cm x 76.20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Aat Verhoog - De ruiters van de tijd kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog - De ruiters van de tijd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - De Weg kopen? Bied vanaf 45!
Michel van Overbeeke - De Weg

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

Jaartal1977
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - Kleurets 'Haven van Ymuiden' kopen? Bied vanaf 200!
Anton Heyboer - Kleurets 'Haven van Ymuiden'

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1997
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen45 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees van Bohemen - Bloemen kopen? Bied vanaf 65!
Kees van Bohemen - Bloemen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHarryWesterdok

Jaartal1976
Afmetingen85.5 cm x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Le Tigre Amoureux kopen? Bied vanaf 200!
Corneille - Le Tigre Amoureux

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen47 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - Moeder en kind De oer moeder kopen? Bied vanaf 375!
Anton Heyboer - Moeder en kind De oer moeder

Geplaatst doorGesta

Jaartal1988
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Henk Huig - Nieuwbouw - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Henk Huig - Nieuwbouw - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1957
TechniekEts
Afmetingen17.5 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Femme et oiseau (CoBrA) Artist proof (EP) 6/25 kopen? Bied vanaf 245!
Corneille - Femme et oiseau (CoBrA) Artist proof (EP) 6/25

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordepi

Jaartal1998
Afmetingen34 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Guillaume Corneille (1922 - 2010) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Guillaume Corneille (1922 - 2010)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordepi

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - De oer moeder kopen? Bied vanaf 375!
Anton Heyboer - De oer moeder

Geplaatst doorknubben

Jaartal1988
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jeanne Bieruma Oosting - La Grotte kopen? Bied vanaf 200!
Jeanne Bieruma Oosting - La Grotte

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKeesM

Jaartal1937
TechniekEts
Afmetingen29.5 cm x 19.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS I Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS I Handgesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS II Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 39!
Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS II Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld met het Heyboer systeem . kopen? Bied vanaf 180!
Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld met het Heyboer systeem .

Geplaatst doorknubben

Jaartal1988
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mark Brusse - litho ‘zonder titel’ - 1998 - oplage 90 kopen? Bied vanaf 75!
Mark Brusse - litho ‘zonder titel’ - 1998 - oplage 90

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstvanOtto

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen52 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mark Brusse - litho ‘zonder titel’ - 1998 - oplage XV kopen? Bied vanaf 75!
Mark Brusse - litho ‘zonder titel’ - 1998 - oplage XV

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstvanOtto

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - Danseres. kopen? Bied vanaf 250!
Anton Heyboer - Danseres.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGesta

Jaartal1992
TechniekStift
Afmetingen39.5 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ton Hoogendoorn - Zeefdruk, titel. Doorsnede van een landschap kopen? Bied vanaf 35!
Ton Hoogendoorn - Zeefdruk, titel. Doorsnede van een landschap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1972
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Heijman - Verwording I [Bommelerwaard] - kleurenets, oplage 60 - ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Hans Heijman - Verwording I [Bommelerwaard] - kleurenets, oplage 60 - ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1986
TechniekEts
Afmetingen46 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst