5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Corneille - Litho op papier, Les yeux de l'ete - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho op papier, Les yeux de l'ete - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Corneille - Litho, Le theatre chinois - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho, Le theatre chinois - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Corneille - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 259!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho, Zonder titel IV - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 83 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Karel Appel - Catalogus/vouwblad tentoonstelling Haags Gemeentemuseum 1990/1991 kopen? Bied vanaf 20!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Catalogus/vouwblad tentoonstelling Haags Gemeentemuseum 1990/1991
Techniek Softcover
Afmetingen 29 x 21 cm (h x b)
€ 20
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Ans Wortel - Hoe de halven samenhokken in 't veel te grijze land kopen? Bied vanaf 300!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Hoe de halven samenhokken in 't veel te grijze land
Techniek Gouache
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Corneille - Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 215!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zonder titel - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 215
Afmetingen 51 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Corneille - Vogel en Vrouw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 215!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vogel en Vrouw - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 215
Corneille - Vrouw en Vogel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 215!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw en Vogel - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 215
Afmetingen 51.5 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Ans Wortel - Tussen lucht en water en weer lucht ligt 't land en viert z'n levens... kopen? Bied vanaf 250!
Techniek Gouache
Afmetingen 70 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Shinkichi Tajiri - handgesigneerde computerprint | 'Zonder titel' | Tweeluik kopen? Bied vanaf 375!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands handgesigneerde computerprint | 'Zonder titel' | Tweeluik
Techniek Computerprint
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 375
Corneille - 'Le Divan Bleu' kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 'Le Divan Bleu'
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 280
Ans Wortel - Naamloos kopen? Bied vanaf 150!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Naamloos
Techniek Gouache
Afmetingen 35.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Techniek Litho
Afmetingen 55.5 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 285
Ans Wortel - Hopend op hulp van 'n voorouder tijdens 't opvoeden van een kind kopen? Bied vanaf 160!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Hopend op hulp van 'n voorouder tijdens 't opvoeden van een kind
Techniek Gouache
Afmetingen 34 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 160
1 bieding
Karel Appel - Happy Encounter kopen? Bied vanaf 875!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Happy Encounter
Techniek Litho
Afmetingen 87 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 875
Corneille - handgesigneerde kleurenlitho | 'Nu bleu sous un oiseau' | 1989 kopen? Bied vanaf 380!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch handgesigneerde kleurenlitho | 'Nu bleu sous un oiseau' | 1989
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 380
Shinkichi Tajiri - MADE IN USA kopen? Bied vanaf 200!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands MADE IN USA
Techniek Offset
Afmetingen 19 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Corneille - MAASTRICHT kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch MAASTRICHT
Techniek Litho
Afmetingen 88 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Cole Morgan - Like father, like son kopen? Bied vanaf 160!
Cole Morgan (1950) Nederlands Amerikaans Like father, like son
Afmetingen 93 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 160
Gerard van Kerkhof - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Gerard van Kerkhof (1939) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Jean Paul Vroom - Korenveld kopen? Bied vanaf 100!
Jean Paul Vroom (1922-2006) Nederlands Korenveld
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Fon Klement - Souvenance kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Souvenance
Afmetingen 68 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Mark Brusse - hand gesigneerde collage en litho op papier | 1980 kopen? Bied vanaf 30!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans hand gesigneerde collage en litho op papier | 1980
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Aat Verhoog - Ruiters in blauw - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 35!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Ruiters in blauw - Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Hannes Postma - "Hors series" handgekleurde Ets -1966 - "twee armlengten" kopen? Bied vanaf 45!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands "Hors series" handgekleurde Ets -1966 - "twee armlengten"
Techniek Ets
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45