5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Afmetingen 107 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Poen de Wijs - Ingelijste olieverf op doek: 'portrait of violin' - 1985 kopen? Bied vanaf 1999!
Poen de Wijs (1948-2014) Nederlands Ingelijste olieverf op doek: 'portrait of violin' - 1985
Afmetingen 73 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.999
Direct kopen
Anton Heyboer - Acryl op papier, Liggend naakt kopen? Bied vanaf 275!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Acryl op papier, Liggend naakt
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 54 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Victor Vasarely - Étude de mouvement - Zoo kopen? Bied vanaf 495!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Étude de mouvement - Zoo
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Jan Wiegers - Droge naald ets: zandafgraving kopen? Bied vanaf 95!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Droge naald ets: zandafgraving
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Jan Wiegers - Droge naald ets: landschap kopen? Bied vanaf 95!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Droge naald ets: landschap
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
€ 95
Direct kopen
Anton Heyboer - Inkttekening op dik molenpapier, Zonder titel / Crucifix kopen? Bied vanaf 250!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Inkttekening op dik molenpapier, Zonder titel / Crucifix
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 62 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Jan Wiegers - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 95!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Droge naald ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
€ 95
Direct kopen
Anton Heyboer - Zeer grote ets, Primaire leven kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Zeer grote ets, Primaire leven
Techniek Droge Naald
Afmetingen 107 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 39 cm (h x b)
€ 95
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 102 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Jan Montyn - 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968 kopen? Bied vanaf 750!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 41 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 33 x 26.5 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Afmetingen 108 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Anton Heyboer - Moeder met kind - Olieverf op leisteen - jaren 90 kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Moeder met kind - Olieverf op leisteen - jaren 90
Afmetingen 32.5 x 22.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 350
Direct kopen
Victor Vasarely - Ingelijste zeefdruk: Japet kopen? Bied vanaf 495!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Ingelijste zeefdruk: Japet
Afmetingen 62.5 x 57.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 249
Direct kopen
Afmetingen 83 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 189
Direct kopen
Jean Ruiter - Foto: tulp kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Foto: tulp
Techniek Digitale Print
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jean Ruiter - Foto: geometrisch object kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Foto: geometrisch object
Techniek Digitale Print
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jean Ruiter - Foto: Vlinder kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Foto: Vlinder
Techniek Digitale Print
Afmetingen 76 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Aat Verhoog - Litho: zonder titel kopen? Bied vanaf 29!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Litho: zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 29.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Jan Cremer - Artprint kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Artprint
Techniek Computerprint
Afmetingen 92 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Sam Middleton - Zeefdruk: Blues manuscript - 1999 kopen? Bied vanaf 95!
Afmetingen 49 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 95
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Corneille - Hart armband - genummerd - 50 exemplaren kopen? Bied vanaf 120!
Techniek Overig
Afmetingen 2 x 2 x 0.2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 120
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 18 cm (h x b)
€ 35
Direct kopen
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 48 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Jan Montyn - Ets - 1973 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets - 1973
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 41.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 239
Direct kopen
Jurjen de Haan - Aquarel - 2000 - ingelijst. kopen? Bied vanaf 100!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands Aquarel - 2000 - ingelijst.
Techniek Aquarel
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jurjen Ravenhorst - ingelijste gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 99!
Jurjen Ravenhorst (1958) Nederlands ingelijste gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 90.5 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Hans Wap - Litho, Two birds of one feather. kopen? Bied vanaf 30!
Hans Wap (1943) Nederlands Litho, Two birds of one feather.
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - Petit 2 compleet met gesigneerde litho en boekje Frans de Jong kopen? Bied vanaf 99!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Petit 2 compleet met gesigneerde litho en boekje Frans de Jong
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Hans Wap - Litho: 'Spinning tops' (1998). kopen? Bied vanaf 30!
Hans Wap (1943) Nederlands Litho: 'Spinning tops' (1998).
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Lucebert - Vroeg werk - 27 IX 59 - Inkt - Aquarel kopen? Bied vanaf 1095!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Vroeg werk - 27 IX 59 - Inkt - Aquarel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 48 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.095
Direct kopen
Jurjen de Haan - Verfgespuis - Olieverf op doek -2002 - zeer groot - 50 x 200 cm kopen? Bied vanaf 650!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands Verfgespuis - Olieverf op doek -2002 - zeer groot - 50 x 200 cm
Afmetingen 54 x 204 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Corneille - Getiteld OISEAU, ingelijst met ontspiegeld glas kopen? Bied vanaf 385!
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 385
Direct kopen
Anton Heyboer - Acrylverf , Abstracte voorstelling Kotter IJmuiden YM348 – 79 x 107 cm. kopen? Bied vanaf 150!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Acrylverf , Abstracte voorstelling Kotter IJmuiden YM348 – 79 x 107 cm.
Techniek Gouache
Afmetingen 79 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Anton Heyboer - Acrylverf , Abstracte voorstelling Oervogel / Kip – 79 x 107 cm. kopen? Bied vanaf 150!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Acrylverf , Abstracte voorstelling Oervogel / Kip – 79 x 107 cm.
Techniek Gouache
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Anton Heyboer - Acrylverf , Abstracte voorstelling Moeder met Kind – 79 x 107 cm. kopen? Bied vanaf 150!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Acrylverf , Abstracte voorstelling Moeder met Kind – 79 x 107 cm.
Techniek Gouache
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Denkor - Set van 2 aquarellen kopen? Bied vanaf 100!
Denkor (1944) Nederlands Set van 2 aquarellen
Techniek Aquarel
Afmetingen 53.5 x 68.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Corneille - de Vuurvogel, bord + onderzetters kopen? Bied vanaf 30!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch de Vuurvogel, bord + onderzetters
Afmetingen 30 x 30 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht 1 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 30
Direct kopen
Joost Minnigh - Knotwilg - unicum kopen? Bied vanaf 1500!
Joost Minnigh (1942-2011) Nederlands Knotwilg - unicum
Techniek Acryl
Afmetingen 114 x 124 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Kees van Bohemen - Affiche FIAC 80, Parijs - Galerie Delta Rotterdam kopen? Bied vanaf 39!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Affiche FIAC 80, Parijs - Galerie Delta Rotterdam
Afmetingen 72 x 43.5 cm (h x b)
€ 39
Direct kopen