5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Alphons Freijmuth - ingelijste grote litho in rood/blauw/groen/zwart kopen? Bied vanaf 120!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands ingelijste grote litho in rood/blauw/groen/zwart
Techniek Litho
Afmetingen 71 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Paul Citroen - grafiekmap A´dam´s en Eva´s met 12 grote litho´s kopen? Bied vanaf 84!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands grafiekmap A´dam´s en Eva´s met 12 grote litho´s
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 84
Fon Klement - Zicht op stadstuinen kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Zicht op stadstuinen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 23 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 75
Corneille - Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 40
5 biedingen
Victor Vasarely - Zeefdruk: Kek Egg II kopen? Bied vanaf 299!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Zeefdruk: Kek Egg II
Afmetingen 65 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Jan Cremer - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Papegaai' | 1990 kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Papegaai' | 1990
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Glasschade
Huidig bod
€ 150
1 bieding
Lucebert - grote kleurenlitho: blauw figuur - 1977 kopen? Bied vanaf 299!
Lucebert (1924-1994) Nederlands grote kleurenlitho: blauw figuur - 1977
Techniek Litho
Afmetingen 104 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Victor Vasarely - Etude de perspective kopen? Bied vanaf 525!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Etude de perspective
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 525
Bram van Velde - Kleurenlitho: Compositie kopen? Bied vanaf 295!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Kleurenlitho: Compositie
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Kees van Bohemen - Zonder titlel (Informele Groep) kopen? Bied vanaf 500!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Zonder titlel (Informele Groep)
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 33 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Jan Wiegers - Houtsnede 'Landschap' kopen? Bied vanaf 100!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Houtsnede 'Landschap'
Afmetingen 32 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 100
Luis Filcer - gesigneerde ingelijste tekening kopen? Bied vanaf 109!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands gesigneerde ingelijste tekening
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 109
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 42!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 42
Jan Montyn - Ingelijste ets, Mekong II kopen? Bied vanaf 90!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ingelijste ets, Mekong II
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Jan Snoeck - Theepot 1 kopen? Bied vanaf 109!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Theepot 1
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 109
Jan Snoeck - De zomer in het hoofd kopen? Bied vanaf 169!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands De zomer in het hoofd
Afmetingen 51 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Jan Snoeck - Noorderlicht kopen? Bied vanaf 169!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Noorderlicht
Afmetingen 51 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Lucebert - Paradijs kopen? Bied vanaf 1500!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Paradijs 5 etsen
Techniek Ets
Afmetingen 83 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Michel van Overbeeke - ON MY WAY I / KLEURETS + GOUDDRUK / 65x50cm / SIG / 1996 kopen? Bied vanaf 35!
Michel van Overbeeke (1942-2024) Nederlands ON MY WAY I / KLEURETS + GOUDDRUK / 65x50cm / SIG / 1996
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Michel van Overbeeke - ALWAYS AWAY III / KLEURETS + GOUDDRUK / 65x50cm / SIG / 1996 kopen? Bied vanaf 35!
Michel van Overbeeke (1942-2024) Nederlands ALWAYS AWAY III / KLEURETS + GOUDDRUK / 65x50cm / SIG / 1996
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
John Lie a Fo - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams Zonder titel
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Michel van Overbeeke - ALWAYS AWAY I / KLEURETS + GOUDDRUK / 65x50cm / SIG / 1996 kopen? Bied vanaf 35!
Michel van Overbeeke (1942-2024) Nederlands ALWAYS AWAY I / KLEURETS + GOUDDRUK / 65x50cm / SIG / 1996
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 35
1 bieding
Michel van Overbeeke - ON MY WAY III / KLEURETS + GOUDDRUK / 65x50cm / SIG / 1996 kopen? Bied vanaf 35!
Michel van Overbeeke (1942-2024) Nederlands ON MY WAY III / KLEURETS + GOUDDRUK / 65x50cm / SIG / 1996
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Michel van Overbeeke - ALWAYS AWAY II / KLEURETS + GOUDDRUK / 65x50cm / SIG / 1996 kopen? Bied vanaf 35!
Michel van Overbeeke (1942-2024) Nederlands ALWAYS AWAY II / KLEURETS + GOUDDRUK / 65x50cm / SIG / 1996
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Peter Oosterbos - Home is where the heart is kopen? Bied vanaf 50!
Peter Oosterbos (1947) Nederlands Home is where the heart is
Techniek Ets
Afmetingen 91 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Corneille - Ommagio A.G. Verdi Nabucco kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ommagio A.G. Verdi Nabucco
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Maurits Cornelis Escher - Vorpal 1975 kopen? Bied vanaf 35!
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) Nederlands Vorpal 1975
Techniek Offset
Afmetingen 96 x 32 cm (h x b)
Huidig bod
€ 35
1 bieding
Jan Montyn - De uittocht (Genesis) kopen? Bied vanaf 120!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands De uittocht (Genesis)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Elmar Gille - L' uomo e la Donna kopen? Bied vanaf 85!
Elmar Gille (1947-2015) Nederlands L' uomo e la Donna
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 49 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Mark Brusse - In + Out kopen? Bied vanaf 50!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans In + Out
Afmetingen 50 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Sees Vlag - Geuldal kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Geuldal
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Hannes Postma - grote in 1965 gemaakte Aquarel "geboorte van Venus" gesigneerd kopen? Bied vanaf 54!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands grote in 1965 gemaakte Aquarel "geboorte van Venus" gesigneerd
Techniek Aquarel
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 54
Henk van Vessem - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Henk van Vessem (1939-2026) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 105 x 84.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Corneille - Eve, la pomme et le serpent kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Eve, la pomme et le serpent
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Jan Snoeck - Biologici kopen? Bied vanaf 65!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Biologici
Afmetingen 43 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Maurits Cornelis Escher - Metamorphose kopen? Bied vanaf 45!
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) Nederlands Metamorphose
Techniek Litho
Afmetingen 22 x 405 cm (h x b)
€ 45
Henk van Vessem - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Afmetingen 61 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Elmar Gille - Lauterbach kopen? Bied vanaf 25!
Elmar Gille (1947-2015) Nederlands Lauterbach
Afmetingen 70 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Techniek Litho
Afmetingen 82 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Techniek Zilver
Afmetingen 49 x 57 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 299
1 bieding