5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Denkor - Landschap kopen? Bied vanaf 50!
Denkor (1944) Nederlands Landschap
Techniek Aquarel
Afmetingen 50.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 46.5 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Paul Citroen - Litho: Ella - 1976 kopen? Bied vanaf 49!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Litho: Ella - 1976
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Paul Citroen - Litho: Anneloor - 1976 kopen? Bied vanaf 49!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Litho: Anneloor - 1976
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Hans Wap - Zeefdruk: Two birds of one feather - 1998 kopen? Bied vanaf 69!
Hans Wap (1943) Nederlands Zeefdruk: Two birds of one feather - 1998
Afmetingen 56.5 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - Litho kopen? Bied vanaf 55!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
€ 125
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - Litho - 1982 kopen? Bied vanaf 75!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho - 1982
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Anton Heyboer - Ets - 1985 kopen? Bied vanaf 175!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Ets - 1985
Techniek Ets
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Fon Klement - Houtsnede: Natura Morta kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Houtsnede: Natura Morta
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 29 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 62 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Dana Andreev - Kleurenets: Deep breath before Journey - 1982 kopen? Bied vanaf 79!
Dana Andreev (1951) Nederlands Kleurenets: Deep breath before Journey - 1982
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 56.5 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Direct kopen
Afmetingen 77 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Lucebert - Grote litho - 1993 kopen? Bied vanaf 199!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Grote litho - 1993
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Afmetingen 44.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Henk Huig - Ets: boot op zee kopen? Bied vanaf 25!
Henk Huig (1934) Nederlands Ets: boot op zee
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Jan Montyn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Jean Ruiter - 2 x Foto C-Print 1991 kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands 2 x Foto C-Print 1991
Techniek C-Print
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Afmetingen 71 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Jurjen de Haan - Schilderij Zomergroet kopen? Bied vanaf 100!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands Schilderij Zomergroet
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 29 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Afmetingen 42 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Piet Warffemius - Dans van het oerwoud kopen? Bied vanaf 100!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Dans van het oerwoud
Afmetingen 102 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Ger Lataster - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 77 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Mark Brusse - LES 4 VIS DE BRUSSE kopen? Bied vanaf 58!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans LES 4 VIS DE BRUSSE
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 58
Direct kopen
Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: A summer evenings slumber - 1977 (DE LAATSTE!) kopen? Bied vanaf 1500!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Ingelijste zeefdruk: A summer evenings slumber - 1977 (DE LAATSTE!)
Afmetingen 90.5 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Carla Raadsveld - Sisters II kopen? Bied vanaf 240!
Carla Raadsveld (1950) Nederlands Sisters II
Afmetingen 120.5 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 240
Direct kopen
Ger Lataster - Schilderijen 1939-1996 kopen? Bied vanaf 75!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Schilderijen 1939-1996
Techniek Hardcover
Afmetingen 33 x 26 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Ger Lataster - Zonder titel kopen? Bied vanaf 70!
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Elmar Gille - Il Rifugio kopen? Bied vanaf 75!
Elmar Gille (1947-2015) Nederlands Il Rifugio
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 74.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jan Montyn - Ets/aquatint: "Le bonheur"(geluk) - 2002 kopen? Bied vanaf 99!
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Corneille - Les Femmes de la Bible, 2000 kopen? Bied vanaf 1190!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De vrouwen van de Bijbel, 2000
Techniek Terragravure
Afmetingen 73 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.190
Direct kopen
Jan Cremer - I Paint I Write I Paint kopen? Bied vanaf 175!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands I Paint I Write I Paint
Techniek Hardcover
Afmetingen 25 x 27 cm (h x b)
€ 175
Direct kopen
Marian Plug - Fraaie boom in bijzonder landschap kopen? Bied vanaf 75!
Marian Plug (1937) Nederlands Fraaie boom in bijzonder landschap
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Jörg Remé - Litho - 1973 - hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Litho - 1973 - hand gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Luis Filcer - Actrice III kopen? Bied vanaf 300!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands Actrice III
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Corneille - Three Compositions kopen? Bied vanaf 345!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Three Compositions
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen
Corneille - Rote exotische Katze der Südinseln kopen? Bied vanaf 590!
Techniek IJzer
Afmetingen 56 x 73 x 0.2 cm (h x b x d)
€ 590
Direct kopen
Jan Cremer - Kleurenzeefdruk WINTER TULIPS uit 1998 kopen? Bied vanaf 225!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Kleurenzeefdruk WINTER TULIPS uit 1998
Afmetingen 80 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Hans Vredegoor - Avond met vreemde lucht 10/30 - in passepartout - 25706 kopen? Bied vanaf 40!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands Avond met vreemde lucht 10/30 - in passepartout - 25706
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 18 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 40
Direct kopen
Henk Huig - steendruk kleine oplage vroeg werk - ingelijst - 25561 kopen? Bied vanaf 75!
Henk Huig (1934) Nederlands steendruk kleine oplage vroeg werk - ingelijst - 25561
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Alphons Freijmuth - hardcover met omslag - gesigneerd, 1998 - kopen? Bied vanaf 50!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands hardcover met omslag - gesigneerd, 1998 -
Techniek Hardcover
Afmetingen 30.5 x 25.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Jan Cremer - l'Histoire des Coeurs kopen? Bied vanaf 295!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands l'Histoire des Coeurs
Afmetingen 75 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Anton Heyboer - Confrontatie tussen het symbool van de onschuld met het dier. kopen? Bied vanaf 155!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 78 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 155
Direct kopen
Corneille - L'oiseau de la langue, gekleurde kip kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L'oiseau de la langue, gekleurde kip
Afmetingen 85 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Corneille - Le Matin kopen? Bied vanaf 320!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le Matin
Afmetingen 65 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 320
Direct kopen
Karel Appel - Aux pays noir kopen? Bied vanaf 625!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Aux pays noir
Afmetingen 72 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 625
Direct kopen
Poen de Wijs - 2 boeken: Schilderijen/''de drie gratiën kopen? Bied vanaf 49!
Poen de Wijs (1948-2014) Nederlands 2 boeken: Schilderijen/''de drie gratiën
Techniek Softcover
Afmetingen 28.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen