5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Techniek Aquarel
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Hannes Postma - grote in 1985 gemaakte pastel krijt tekening "Silhouet" gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands grote in 1985 gemaakte pastel krijt tekening "Silhouet" gesigneerd
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 39.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 399
Direct kopen
Ger Lataster - handgesigneerde kleurenets | 'Zonder titel' | 1976 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 80!
Techniek Ets
Afmetingen 62 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Afmetingen 110 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 895
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Jef Diederen - lot van drie werken kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands lot van drie werken
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 55
Direct kopen
Jef Diederen - Blaffende hond kopen? Bied vanaf 75!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Blaffende hond
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 91 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jan Cremer - Balpen, stropdas en blikken kopen? Bied vanaf 59!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Balpen, stropdas en blikken
Techniek Overig
Afmetingen 40 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 70.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Jan Cremer - Grote zeefdruk: Strada Rosso II - 2001 kopen? Bied vanaf 215!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Grote zeefdruk: Strada Rosso II - 2001
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 215
Direct kopen
Hans Andringa - De merel - gesigneerde ets aquarel kopen? Bied vanaf 69!
Hans Andringa (1948) Nederlands De merel - gesigneerde ets aquarel
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Sam Middleton - Zeefdruk: Bolivia - 1999 kopen? Bied vanaf 100!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Bolivia - 1999
Afmetingen 90 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Hans Andringa - even - gesigneerde ets aquarel kopen? Bied vanaf 69!
Hans Andringa (1948) Nederlands even - gesigneerde ets aquarel
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Peter Bes - Zeefdruk: de ontmoeting - 1993 kopen? Bied vanaf 39!
Peter Bes (1945) Nederlands Zeefdruk: de ontmoeting - 1993
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Ronald Tolman - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 69!
Ronald Tolman (1948) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 59.5 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 15 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Potlood
Afmetingen 29 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.395
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Guillaume Le Roy - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 40!
Guillaume Le Roy (1938-2008) Nederlands Zonder Titel
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 100 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Jan Montyn (1924-2015) gemengde techniek - zonder titel - 2000 (LUXE INGELIJST)
Techniek Aquarel
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Dominique-Pierrette Martin - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Dominique-Pierrette Martin (1951) Frans Zonder titel
Afmetingen 57 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 32
Direct kopen
Peter Bes - _zonder titel kopen? Bied vanaf 59!
Peter Bes (1945) Nederlands _zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Gerard van Kerkhof - ets in blauw en rood - oplage 100 - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Gerard van Kerkhof (1939) Nederlands ets in blauw en rood - oplage 100 - ingelijst
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Sam Middleton - Zonder titel kopen? Bied vanaf 95!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zonder titel
Afmetingen 42 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Jan Cremer - L’Histoire des Cœurs III kopen? Bied vanaf 275!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands L’Histoire des Cœurs III
Afmetingen 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Ferenc Gogos - handgesigneerde kleurenlitho | 'Zonder titel' | 1989 kopen? Bied vanaf 100!
Ferenc Gogos (1936-2011) Nederlands handgesigneerde kleurenlitho | 'Zonder titel' | 1989
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Jurjen de Haan - naam schilderij: "huisdier" kopen? Bied vanaf 250!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands naam schilderij: "huisdier"
Afmetingen 55 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Alphons Freijmuth - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Kris Kras' | 1994 kopen? Bied vanaf 80!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Kris Kras' | 1994
Afmetingen 80 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Bert Vredegoor - handgesigneerde kleurenlitho | 'Zie de maan' | 1991 kopen? Bied vanaf 35!
Bert Vredegoor (1956) Nederlands handgesigneerde kleurenlitho | 'Zie de maan' | 1991
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Ferenc Gogos - handgesigneerde kleurenlitho | 'Vogelman' | 1995 kopen? Bied vanaf 150!
Ferenc Gogos (1936-2011) Nederlands handgesigneerde kleurenlitho | 'Vogelman' | 1995
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Techniek Keramiek
Afmetingen 10.5 x 10.5 x 0.7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 54
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.799
Direct kopen
Piet Warffemius - Bronzen sculptuur: boom - 1999 kopen? Bied vanaf 599!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Bronzen sculptuur: boom - 1999
Techniek Brons
Afmetingen 35 x 20 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 995
Direct kopen
Corneille - Dame met vogel kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Dame met vogel
Afmetingen 60 x 78.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Techniek Proefdruk
Afmetingen 63 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 300
Direct kopen
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Afmetingen 33 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 895
Direct kopen
Henk van Vessem - Acryl op doek, Gewaad van een ongekende dag (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Acryl op doek, Gewaad van een ongekende dag (Groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 130 x 130 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 250
Direct kopen
Hannes Postma - Kopje kopen? Bied vanaf 100!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Kopje
Afmetingen 96 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Herman Berserik - Einde van de zomer kopen? Bied vanaf 1600!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Einde van de zomer
Techniek Acryl
Afmetingen 28.5 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.600
Direct kopen
Sam Middleton - Magic Circle kopen? Bied vanaf 20!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Magic Circle
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen