undefined
  1. Home
  2. >
  3. Kunstenaars
  4. >
  5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

filters

ARTA

ARTA is een internationale vereniging van vrienden van de grafische kunst. Het doel van de vereniging was om op zo goedkoop mogelijke wijze grafiek aan haar leden aan te bieden. De vereniging werd in 1937 opgericht in Zwitserland. Onder leiding van Norbert Buchsbaum startte ARTA in 1947 in Nederland. Aanvankelijk had ARTA-Holland geen eigen catalogus, maar door het groeiende aantal leden en de toenemende behoefde aan een eigen, Nederlandstalige, catalogus werd dit in 1967 toch gerealiseerd. De beschikbare prenten waren na het verschijnen van de catalogus op verschillende kijkadressen, en in galerie arta, te bezichtigen.

Karel Appel - Kikker kopen? Bied vanaf 600!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kikker
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 41 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Openingsbod
€ 600
Direct kopen
Dick Cassee - Aurel - gesigneerde droge naald ets kopen? Bied vanaf 195!
Dick Cassee (1930-2023) Nederlands Aurel - gesigneerde droge naald ets
Techniek Droge Naald
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 195
Direct kopen
Dick Cassee - Venascle - gesigneerde droge naald ets kopen? Bied vanaf 195!
Dick Cassee (1930-2023) Nederlands Venascle - gesigneerde droge naald ets
Techniek Droge Naald
Afmetingen 39 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 195
Direct kopen
Dick Cassee - Aurel, droge naald ets kopen? Bied vanaf 175!
Dick Cassee (1930-2023) Nederlands Aurel, droge naald ets
Techniek Droge Naald
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 175
Direct kopen
Theo Kuijpers - Zeefdruk: Arcades - 2003 kopen? Bied vanaf 69!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Zeefdruk: Arcades - 2003
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 48 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 69
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - Ingelijste ets/aquatint: 'De raaf en de vos(Fables de la Fontaine)' kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ingelijste ets/aquatint: 'De raaf en de vos(Fables de la Fontaine)'
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 70.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 399
Direct kopen
Corneille - Grote schaal/bord gelimiteerde oplage kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Grote schaal/bord gelimiteerde oplage
Techniek Keramiek
Afmetingen 3 x 33 x 33 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Openingsbod
€ 125
Direct kopen
Theo Kuijpers - Litho - 1992 kopen? Bied vanaf 49!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Litho - 1992
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 49
Direct kopen
Corneille - 3 kleuren litho's en een gesigneerd boek: l'amour au jour le jour II - 1997 kopen? Bied vanaf 799!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 3 kleuren litho's en een gesigneerd boek: l'amour au jour le jour II - 1997
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 799
Direct kopen
Corneille - sans titre VII( uit de Salomé- serie over Oscar Wilde) kopen? Bied vanaf 185!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch sans titre VII( uit de Salomé- serie over Oscar Wilde)
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 185
Direct kopen
Kees van Bohemen - Ingelijste zeefdruk: dame achter het gordijn - 1979 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Ingelijste zeefdruk: dame achter het gordijn - 1979 (nette lijst!)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 94.5 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 250
Direct kopen
Jan Montyn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 110!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 110
Direct kopen
Jan Wiegers - Ets: Zugersee - 1925 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Ets: Zugersee - 1925
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 39 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 75
Direct kopen
Kees van Bohemen - Ingelijste zeefdruk: 'Macbeth' - 1974 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Ingelijste zeefdruk: 'Macbeth' - 1974 (nette lijst!)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 90.5 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 250
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - Aquarel: Stilleven met roos kopen? Bied vanaf 595!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Aquarel: Stilleven met roos
Techniek Aquarel
Afmetingen 58 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 595
Direct kopen
Mark Brusse - A propos de la rose de Quito kopen? Bied vanaf 85!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans A propos de la rose de Quito
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 90 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 85
Direct kopen
Piet Zegveld - grote geometrisch abstracte litho -eigen druk - kleine oplage (25) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 34!
Piet Zegveld (1946) Nederlands grote geometrisch abstracte litho -eigen druk - kleine oplage (25) - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 34
Direct kopen
Jan Wiegers - Ets: 2 schakende heren kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Ets: 2 schakende heren
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 27.5 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Openingsbod
€ 75
Direct kopen
Ger Lataster - Grote kleuren lithografie in lila groen en bruin - nr 1 van 100 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 32!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Grote kleuren lithografie in lila groen en bruin - nr 1 van 100 - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 32
Direct kopen
Jef Diederen - Omgehakte bomen kopen? Bied vanaf 100!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Omgehakte bomen
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 100
Direct kopen
Aat Verhoog - Gezellig op 't bankje kopen? Bied vanaf 100!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Gezellig op 't bankje
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 102 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 100
Direct kopen
Corneille - Litho - 1988 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho - 1988
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 299
Direct kopen
Kees van Bohemen - Ingelijste litho: Vrouw - 1981 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Ingelijste litho: Vrouw - 1981
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 79.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 250
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - Ets: 'Een winter in Rusland', Brug bij het Kremlin - 1970 kopen? Bied vanaf 250!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets: 'Een winter in Rusland', Brug bij het Kremlin - 1970
Techniek Ets
Afmetingen 10.5 x 12.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Openingsbod
€ 250
Direct kopen
Corneille - Litho: La chanson du mal-aimé - 1989 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: La chanson du mal-aimé - 1989
Techniek Litho
Afmetingen 53.5 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 299
Direct kopen
Henk van Vessem - Acryl op doek, Cirkel van verlangen (Groot!) kopen? Bied vanaf 300!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Acryl op doek, Cirkel van verlangen (Groot!)
Techniek Acryl
Afmetingen 140 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
Openingsbod
€ 300
Direct kopen
Ans Wortel - Onuitsprekelijk lief, gouache (groot) kopen? Bied vanaf 375!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Onuitsprekelijk lief, gouache (groot)
Techniek Gouache
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 375
Direct kopen
Hans Heijman - Zelf vergeten hoekje kopen? Bied vanaf 100!
Hans Heijman (1951) Nederlands Zelf vergeten hoekje
Techniek Ets
Afmetingen 67 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 100
Direct kopen
Cees Kortlang - Grote, in diverse grijstinten handgekl. reliëf Ets/aquatint - zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 38!
Cees Kortlang (1926-2008) Nederlands Grote, in diverse grijstinten handgekl. reliëf Ets/aquatint - zeer kleine oplage
Techniek Ets
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 38
Direct kopen
Bart Filet - in 2003 gemaakte gemengde techniek (aquarel, inkt, zilververf) abstract - gesign kopen? Bied vanaf 30!
Bart Filet (1947) Nederlands in 2003 gemaakte gemengde techniek (aquarel, inkt, zilververf) abstract - gesign
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 13 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Openingsbod
€ 30
Direct kopen
Corneille - ‘Été souverain’ - kleurenzeefdruk - 1987 - oplage XX- mooi ingelijst - groot. kopen? Bied vanaf 695!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ‘Été souverain’ - kleurenzeefdruk - 1987 - oplage XX- mooi ingelijst - groot.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 123 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 695
Direct kopen
Corneille - ontwerp voor Swatch horloge + Swatch horloge kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ontwerp voor Swatch horloge + Swatch horloge
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 52 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 375
Direct kopen
Bram van Velde - Zwart-wit litho uit 1966 kopen? Bied vanaf 350!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Zwart-wit litho uit 1966
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 350
Direct kopen
Bram van Velde - Zwart-wit litho uit 1966 kopen? Bied vanaf 350!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Zwart-wit litho uit 1966
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 350
Direct kopen
Pierre Alechinsky - kleurenets L’origine du monde 1 - 1993 kopen? Bied vanaf 595!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch kleurenets L’origine du monde 1 - 1993
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 595
Direct kopen
Pierre Alechinsky - Galactic Flying Objects kopen? Bied vanaf 1225!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Galactic Flying Objects
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 1.225
Direct kopen
Willem Minderman - Lot van twee tekeningen: Veere (haven) en Thorn kopen? Bied vanaf 75!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Lot van twee tekeningen: Veere (haven) en Thorn
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 20 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 75
Direct kopen
Ger Lataster - het oordeel van Paris kopen? Bied vanaf 135!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands het oordeel van Paris
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 135
Direct kopen
Corneille - L'oiseau habite les songes zilveren hanger broche, handgesigneerd, 1991 kopen? Bied vanaf 800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L'oiseau habite les songes zilveren hanger broche, handgesigneerd, 1991
Techniek Overig
Afmetingen 7 x 6 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht 42 g
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 800
Direct kopen
Kees van Bohemen - zonder titel kopen? Bied vanaf 175!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 73 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 175
Direct kopen
Corneille - Set van 8 borden (Laatste!)- De Blauwe Engel naar Rubens - 2002 kopen? Bied vanaf 90!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Set van 8 borden (Laatste!)- De Blauwe Engel naar Rubens - 2002
Techniek Keramiek
Afmetingen 26.5 x 26.5 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
Openingsbod
€ 90
Direct kopen
Corneille - Ets / Aquatint Vrouw en vogel, 1991 kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ets / Aquatint Vrouw en vogel, 1991
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 450
Direct kopen
Anton Vrede - jumoin'with symphony Kid kopen? Bied vanaf 60!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose jumoin'with symphony Kid
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 79 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 60
Direct kopen
Ger Lataster - Hermine in de tuin kopen? Bied vanaf 120!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Hermine in de tuin
Techniek Litho
Afmetingen 120 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Openingsbod
€ 120
Direct kopen
Jean Ruiter - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands zonder titel
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 100
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - Musica kopen? Bied vanaf 250!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Musica
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 73 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 250
Direct kopen
Alphons Freijmuth - TO ARCHIE kopen? Bied vanaf 20!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands TO ARCHIE
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Openingsbod
€ 20
Direct kopen
Kees Okx - ARENDSNESTEN kopen? Bied vanaf 20!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands ARENDSNESTEN
Techniek Ets
Afmetingen 36 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Openingsbod
€ 20
Direct kopen
Kees van Bohemen - Grote polychrome zeefdruk Figuren uit de opera Otello - 1974 - oplage 200 kopen? Bied vanaf 51!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Grote polychrome zeefdruk Figuren uit de opera Otello - 1974 - oplage 200
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 51
Direct kopen
Anton Heyboer - Anton Heyboer, King of arts kopen? Bied vanaf 50!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Anton Heyboer, King of arts
Techniek Hardcover
Afmetingen 24.5 x 23 cm (h x b)
Openingsbod
€ 50
Direct kopen