Kleurenlithografie op BFK Rives papier gerealiseerd in 1986. Het behoort tot de suite "Origines". Handgesigneerd in potlood rechtsonder. Oplage 104/200.
Published by : George Fall
Ref. Benavides 419
Zeer goede staat.
Zeer Goed
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 30,00
Wereldwijd
€ 60,00