Victor Vasarely - Étude de mouvement - Zoo

Victor Vasarely - Étude de mouvement - Zoo kopen? Bied vanaf 495!
Victor Vasarely - Étude de mouvement - Zoo kopen? Bied vanaf 495!Victor Vasarely - Étude de mouvement - Zoo kopen? Bied vanaf 495!Victor Vasarely - Étude de mouvement - Zoo kopen? Bied vanaf 495!Victor Vasarely - Étude de mouvement - Zoo kopen? Bied vanaf 495!Victor Vasarely - Étude de mouvement - Zoo kopen? Bied vanaf 495!Victor Vasarely - Étude de mouvement - Zoo kopen? Bied vanaf 495!Victor Vasarely - Étude de mouvement - Zoo kopen? Bied vanaf 495!
  • Victor Vasarely (1906-1997)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1986
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Kleurenlithografie op BFK Rives papier gerealiseerd in 1986. Het behoort tot de suite "Origines".
Handgesigneerd in potlood rechtsonder. Oplage 104/200.
Published by : George Fall
Ref. Benavides 419
Zeer goede staat.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 60,00