5. GRAV

GRAV

Opgericht in 1960 - opgeheven in 1968

GRAV (Groupe de Recherche d'Art Visuel)

Een kunstenaarsgroep in Parijs met Kinetische / Op-Art Kunstenaars. De groep heeft bestaan van 1960 tot 1968.

Er worden 6 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Victor Vasarely - Noir et Blanc kopen? Bied vanaf 465!
Victor Vasarely - Noir et BlancGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorawubben

Jaartal1976
Afmetingen61.20 cm x 76.20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Jean Pierre Yvaral - Rayonette Bleu, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!
Jean Pierre Yvaral - Rayonette Bleu, zeefdruk (mooi ingelijst)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Afmetingen64 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jean Pierre Yvaral - Rayonette Violet, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!
Jean Pierre Yvaral - Rayonette Violet, zeefdruk (mooi ingelijst)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jean Pierre Yvaral - Rayonette Orange, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 150!
Jean Pierre Yvaral - Rayonette Orange, zeefdruk (mooi ingelijst)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Victor Vasarely - 2 offset lithos - IXION-II en CITRA - 1973 kopen? Bied vanaf 50!
Victor Vasarely - 2 offset lithos - IXION-II en CITRA - 1973Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorin2art

Jaartal1973
TechniekOffset
Afmetingen36 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Victor Vasarely - 2 offset lithos - JAPET en YMPHY - 1973 kopen? Bied vanaf 50!
Victor Vasarely - 2 offset lithos - JAPET en YMPHY - 1973Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorin2art

Jaartal1973
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst