5. GRAV

GRAV

Opgericht in 1960 - opgeheven in 1968

GRAV (Groupe de Recherche d'Art Visuel)

Een kunstenaarsgroep in Parijs met Kinetische / Op-Art Kunstenaars. De groep heeft bestaan van 1960 tot 1968.

Victor Vasarely - Ingelijste affiche: Quasar 2 - 1974 kopen? Bied vanaf 75!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Ingelijste affiche: Quasar 2 - 1974
Techniek Offset
Afmetingen 60.5 x 60.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Francois Morellet - Ohne Titel. 70er Jahre Seltene Radierung, Prägung/Blinddruck 93/100 kopen? Bied vanaf 525!
Francois Morellet (1926-2016) Frans Zonder titel. Zeldzame ets uit de jaren 70, reliëf/blinde afdruk 93/100
Techniek Preeg/Blinddruk
Afmetingen 49.6 x 43.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 525
Francois Morellet - 40.000 Autos (Schwarz) kopen? Bied vanaf 875!
Francois Morellet (1926-2016) Frans 40.000 auto's (zwart)
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 875
Victor Vasarely - Zonder titel kopen? Bied vanaf 349!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Zonder titel
Afmetingen 77 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 349