5. GRAV

GRAV

Opgericht in 1960 - opgeheven in 1968

GRAV (Groupe de Recherche d'Art Visuel)

Een kunstenaarsgroep in Parijs met Kinetische / Op-Art Kunstenaars. De groep heeft bestaan van 1960 tot 1968.

Victor Vasarely - Vasarely kopen? Bied vanaf 20!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Vasarely
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 21 cm (h x b)
€ 20
Victor Vasarely - Ingelijste zeefdruk: Japet kopen? Bied vanaf 495!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Ingelijste zeefdruk: Japet
Afmetingen 62.5 x 57.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Victor Vasarely - Étude de mouvement - Zoo kopen? Bied vanaf 495!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Étude de mouvement - Zoo
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Victor Vasarely - Gotha, zeefdruk kopen? Bied vanaf 495!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Gotha, zeefdruk
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Victor Vasarely - Originalplatte - Vonal (1971) - Editions du Griffon Neuchâtel Schweiz kopen? Bied vanaf 50!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Origineel bord - Vonal (1971) - Editions du Griffon Neuchâtel Zwitserland
Techniek Offset
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen