5. GRAV

GRAV

Opgericht in 1960 - opgeheven in 1968

GRAV (Groupe de Recherche d'Art Visuel)

Een kunstenaarsgroep in Parijs met Kinetische / Op-Art Kunstenaars. De groep heeft bestaan van 1960 tot 1968.

Victor Vasarely - 3 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars 3 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
€ 50
Francois Morellet - Ohne Titel. 70er Jahre Seltene Radierung, Prägung/Blinddruck 93/100 kopen? Bied vanaf 525!
Francois Morellet (1926-2016) Frans Zonder titel. Zeldzame ets uit de jaren 70, reliëf/blinde afdruk 93/100
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen49.6 x 43.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 525
Francois Morellet - 40.000 Autos (Schwarz) kopen? Bied vanaf 875!
Francois Morellet (1926-2016) Frans 40.000 auto's (zwart)
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 875
Francois Morellet - Francois Morellet - 40.000 Quadrate (Weiß) kopen? Bied vanaf 875!
Francois Morellet (1926-2016) Frans Francois Morellet - 40.000 vierkantjes (wit)
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 875
Victor Vasarely - gesigneerde zeefdruk - prent 190 kopen? Bied vanaf 395!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars gesigneerde zeefdruk - prent 190
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395