Victor Vasarely - Etude de perspective

Victor Vasarely - Etude de perspective kopen? Bied vanaf 525!
Victor Vasarely - Etude de perspective kopen? Bied vanaf 525!Victor Vasarely - Etude de perspective kopen? Bied vanaf 525!Victor Vasarely - Etude de perspective kopen? Bied vanaf 525!Victor Vasarely - Etude de perspective kopen? Bied vanaf 525!Victor Vasarely - Etude de perspective kopen? Bied vanaf 525!Victor Vasarely - Etude de perspective kopen? Bied vanaf 525!
  • Victor Vasarely (1906-1997)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1986
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 54 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
✔️  Victor Vaserely litho uit 1986
✔️  Titel : Etude de perspective uit de serie 'Origines'
✔️  Met de hand gesigneerd en genummerd
✔️   Afmeting blad: 54 cm x 76 cm
✔️  Afm.afbeelding : 41 cm x 59 cm
 ✔️  Conditie: zeer goed

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 60,00