Living4Art
  3. Ervaren verkoper
  5. Living4Art

Living4Art

Lid sinds 2024 / Capelle aan den IJssel, Nederland

8 aangeboden items / 30 verkochte items

Louis Gans - Fantasielandschap kopen? Bied vanaf 75!
Louis Gans (1930-2012) Nederlands Fantasielandschap
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Joan Seyferth - Ondori (hanenvrouw) kopen? Bied vanaf 275!
Joan Seyferth (1948) Nederlands Ondori (hanenvrouw)
Techniek Keramiek
Afmetingen 50 x 18 x 12 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Mario Testino - Kate Moss kopen? Bied vanaf 495!
Mario Testino (1954) Engels Peruaans Kate Moss
Techniek Serie/Box
Afmetingen 49 x 37 cm (h x b)
€ 495
Victor Vasarely - Étude de mouvement - Zoo kopen? Bied vanaf 495!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Étude de mouvement - Zoo
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Paul Blanca - Kristal kopen? Bied vanaf 395!
Paul Blanca (1958-2021) Nederlands Kristal
Techniek C-Print
Afmetingen 49 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen