Louis Gans (1930-2012)
Fantasielandschap
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 56 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |

Lid sinds 2024 / Capelle aan den IJssel, Nederland
8 aangeboden items / 30 verkochte items
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 22 x 17 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 50 x 18 x 12 cm (h x b x d) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 47 x 61 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 45 x 35 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Techniek | C-Print |
| Afmetingen | 49 x 43 cm (h x b) |