5. Cercle Graphique

Cercle Graphique

Opgericht in 1970 - opgeheven in 1974

Cercle Graphique Européen

Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Hans Hartung - Pastel P. 1947-20 - Offset lithography signed - 1961 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Pastel P. 1947-20 - Offset lithography signed - 1961
Techniek Litho
Afmetingen 26.4 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 100
Hans Hartung - Pastel P. 1950-3 - Offset lithography signed - 1961 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Pastel P. 1950-3 - Offset lithography signed - 1961
Techniek Litho
Afmetingen 23.3 x 35.5 cm (h x b)
€ 100
Hans Hartung - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 450!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Abstracte compositie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 68 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Hans Hartung - Pastel P.-1958-91 - Offsetlithografie gesigneerd - 1961 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Pastel P.-1958-91 - Offsetlithografie gesigneerd - 1961
Techniek Litho
Afmetingen 27.2 x 34.8 cm (h x b)
€ 100
Hans Hartung - Pastel P. 1960-76 - Offsetlithografie gesigneerd - 1961 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Pastel P. 1960-76 - Offsetlithografie gesigneerd - 1961
Techniek Litho
Afmetingen 35.5 x 27 cm (h x b)
€ 100
Graham Sutherland - Hommage à San Lazzaro - 1975 - Originele lithografie kopen? Bied vanaf 80!
Graham Sutherland (1903-1980) Engels Hommage à San Lazzaro - 1975 - Originele lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 35.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 80
Jean René Bazaine - Compositie abstract - 1959 - Lithografie met sjabloon gesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 80!
Jean René Bazaine (1904-2001) Frans Compositie abstract - 1959 - Lithografie met sjabloon gesigneerd en gedateerd
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 24.5 x 31.5 cm (h x b)
€ 80
Corneille - Songs d'été - laatste exemplaar ! kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Songs d'été - laatste exemplaar !
Afmetingen 64 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Corneille - Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 245!
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Karel Appel - Pepie en Jaco, genummerd! kopen? Bied vanaf 150!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Pepie en Jaco, genummerd!
Techniek Hardcover
Afmetingen 34 x 27 cm (h x b)
€ 150
Henry Moore - Henry Moore kopen? Bied vanaf 20!
Henry Moore (1898-1986) Engels Henry Moore
Techniek Softcover
Afmetingen 29 x 20 cm (h x b)
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Antonio Saura - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 1997 kopen? Bied vanaf 29!
Antonio Saura (1930-1998) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 1997
Techniek Offset
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 29
Corneille - Unique - Proefdruk kopen? Bied vanaf 100!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Unique - Proefdruk
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
€ 100
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
€ 100
Corneille - Unique - zeefdruk - 1997 kopen? Bied vanaf 59!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Unique - zeefdruk - 1997
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
€ 59
Corneille - Ingelijste zeefdruk: Sterrenbeelden - 1989 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste zeefdruk: Sterrenbeelden - 1989
Afmetingen 109 x 79.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Corneille - Litho - 1975 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho - 1975
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Afmetingen 60 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Techniek Litho
Afmetingen 102 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Corneille - 2 boeken, waarvan 1 gesigneerd kopen? Bied vanaf 99!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2 boeken, waarvan 1 gesigneerd
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
€ 99
Techniek Litho
Afmetingen 53.5 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Corneille - Litho - 1988 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho - 1988
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Corneille - Zeefdruk: "Hymne a l'ete" - 1987 kopen? Bied vanaf 239!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: "Hymne a l'ete" - 1987
Afmetingen 35 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 239
Corneille - Zeefdruk: Clown - 1994 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: Clown - 1994
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Afmetingen 35 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 239
1 bieding
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Corneille - Litho: Mémoire de Bali - 1993 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Mémoire de Bali - 1993
Techniek Litho
Afmetingen 56.5 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Lucebert - Grote litho - 1993 kopen? Bied vanaf 199!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Grote litho - 1993
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Afmetingen 45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 239
1 bieding
Techniek Keramiek
Afmetingen 1 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Huidig bod
€ 39
1 bieding
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 48 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 799