5. Cercle Graphique

Cercle Graphique

Opgericht in 1970 - opgeheven in 1974

Cercle Graphique Européen

Er worden 263 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Corneille - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 80!
Corneille - Litho, Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen24 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Corneille - vol d´oiseau au dessus du beffroi d´amsterdam kopen? Bied vanaf 150!
Corneille - vol d´oiseau au dessus du beffroi d´amsterdam

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1993
Afmetingen85 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - au coeur de l´ete kopen? Bied vanaf 239!
Corneille - au coeur de l´ete

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1997
Afmetingen83 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Paysage/Visage kopen? Bied vanaf 595!
Karel Appel - Paysage/Visage

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1979
Afmetingen79 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - litho - 1975 - oplage 100 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - litho - 1975 - oplage 100

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen23 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Alechinsky - Astres et Desastres - 1970 kopen? Bied vanaf 75!
Pierre Alechinsky - Astres et Desastres - 1970

Affiches

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 46 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Pierre Alechinsky - SET van DRIE Kleurenoffset-litho,s PARIS--GREAT en GALACTIC uit 1978 kopen? Bied vanaf 85!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Jaartal1978
TechniekOffset
Afmetingen78 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Paysage Visage, prachtig gelijst kopen? Bied vanaf 499!
Karel Appel - Paysage Visage, prachtig gelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1979
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Schaal (keramiek) kopen? Bied vanaf 55!
Corneille - Schaal (keramiek)

Beeld / Object

Geplaatst doormplein

Jaartal1999
TechniekKeramiek
Afmetingen18 cm x 24 cm x 5 cm (h x b x d)
Bram van Velde - Abstracte compositie, originele litho kopen? Bied vanaf 75!
Bram van Velde - Abstracte compositie, originele litho

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 56 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeefdruk, L'OISEAU BLEU GRAND SOLEIL- Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Zeefdruk, L'OISEAU BLEU GRAND SOLEIL- Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGert6850

Jaartal1993
Afmetingen92 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Corneille - Handbeschilderde Olifant kopen? Bied vanaf 625!
Corneille - Handbeschilderde Olifant

Beeld / Object

Geplaatst doorAntheus2020

Jaartal2009
TechniekKunststof
Afmetingen24 cm x 28 cm x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Karel Appel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 575!
Karel Appel - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1969
TechniekLitho
Afmetingen79 cm x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Hartung - abstract (tab4) kopen? Bied vanaf 220!
Hans Hartung - abstract (tab4)

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorluc9309

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen29 cm x 47 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Corneille - Nuit d’été, litho - Laatste kans! kopen? Bied vanaf 495!
Corneille - Nuit d’été, litho - Laatste kans!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - litho-2002 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - litho-2002

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Alechinsky - onbekend (tab4) kopen? Bied vanaf 450!
Pierre Alechinsky - onbekend (tab4)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorluc9309

TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Journée Feerique. kopen? Bied vanaf 490!
Corneille - Journée Feerique.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPetrus123

Jaartal1998
Afmetingen93 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
Pierre Alechinsky - Foulard kopen? Bied vanaf 450!
Pierre Alechinsky - Foulard

3D Multiples & Objecten

Geplaatst doorArtandDesignonline

Jaartal1960
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
Laatste
kans
Bram van Velde - litho - 1975 kopen? Bied vanaf 75!
Bram van Velde - litho - 1975

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 55.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Bram van Velde - litho - 1975

Prenten & Uitgaves

Jaartal1975
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeefdruk, Charlie Parker kopen? Bied vanaf 100!
Corneille - Zeefdruk, Charlie Parker

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeefdruk, Aïda - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Corneille - Zeefdruk, Aïda - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1990
Afmetingen73.5 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Kleurrijke zeefdruk: Seven summer days - 1977 nooit ingelijst' kopen? Bied vanaf 1395!
Karel Appel - Kleurrijke zeefdruk: Seven summer days - 1977 nooit ingelijst'

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2014
Afmetingen85 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lucebert - Litho: Poetry - met een gedicht van Remco Campert - 1990 kopen? Bied vanaf 250!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1990
Afmetingen32 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeer grote ingelijste kleurenzeefdruk: Vol D'oiseaux - 1998 (Mooie lijst!) kopen? Bied vanaf 1295!
Corneille - Zeer grote ingelijste kleurenzeefdruk: Vol D'oiseaux - 1998 (Mooie lijst!)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1998
Afmetingen139 cm x 163.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Grote ingelijste kleurenzeefdruk: Memorable Day - 2002 (Mooie lijst!) kopen? Bied vanaf 750!
Corneille - Grote ingelijste kleurenzeefdruk: Memorable Day - 2002 (Mooie lijst!)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2002
Afmetingen135 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Ingelijste kleuren litho: 'Oiseau fleur du ciel' - 1972 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 449!
Corneille - Ingelijste kleuren litho: 'Oiseau fleur du ciel' - 1972 (nette lijst!)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen108.5 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - litho: dame met schedel - 1979 kopen? Bied vanaf 375!
Corneille - litho: dame met schedel - 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lucebert - Ets: Zonder titel kopen? Bied vanaf 199!
Lucebert - Ets: Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Ingelijste kleuren litho: le volcan en fête - 1984 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille - Ingelijste kleuren litho: le volcan en fête - 1984

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen61 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Regards vers l’Infini 1963 kopen? Bied vanaf 1100!
Karel Appel - Regards vers l’Infini 1963

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMigdale1

Jaartal1963
TechniekLitho
Afmetingen81 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Ingelijste kleuren litho: 'La grande fleur' - 1974 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 449!
Corneille - Ingelijste kleuren litho: 'La grande fleur' - 1974 (nette lijst!)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1974
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lucebert - ets/aquatint: derde gezicht kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert - ets/aquatint: derde gezicht

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Grote zeefdruk Vrouw,Zon,Vogel, hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 160!
Corneille - Grote zeefdruk Vrouw,Zon,Vogel, hand gesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKkw

Jaartal2003
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1977 (prachtige lijst!)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Jaartal1977
Afmetingen94.5 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho: Staande halfnaakte vrouw met een schedel - 1979 kopen? Bied vanaf 399!
Corneille - Litho: Staande halfnaakte vrouw met een schedel - 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1979
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho: Compositie met zes vogels en een vrouwengezicht - 2002 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - Litho: Compositie met zes vogels en een vrouwengezicht - 2002

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen56.5 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Un belle et heureuse année kopen? Bied vanaf 249!
Corneille - Un belle et heureuse année

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunst_online

Jaartal1995
TechniekLitho
Afmetingen36 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Cat and bird kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Cat and bird

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunst_online

Jaartal2000
TechniekLitho
Afmetingen43 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho, Nuit d’été kopen? Bied vanaf 600!
Corneille - Litho, Nuit d’été

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - zelfportret in atelier in Parijs kopen? Bied vanaf 120!
Corneille - zelfportret in atelier in Parijs

Fotografie

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1984
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen49 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Blue head again kopen? Bied vanaf 525!
Karel Appel - Blue head again

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Femme et animeaux met lijst! kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - Femme et animeaux met lijst!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - (naar)-Bord Dancing Girl uitgegeven door Reflex incl.certificaat/or.verpakking kopen? Bied vanaf 345!
Karel Appel - (naar)-Bord Dancing Girl uitgegeven door Reflex incl.certificaat/or.verpakking

Beeld / Object

Jaartal2006
TechniekKeramiek
Afmetingen33 cm x 33 cm x 1.5 cm (h x b x d)
Laatste
kans
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorHans1951

TechniekLitho
Afmetingen64 cm x 82 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - L' AMOUR AU JOUR LE JOUR / ZW-W ZEEFDRUK / 42x57cm / SIG / 1996

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1996
Afmetingen42 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeefdruk, Zonder titel (naar schilderij 1964) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!
Corneille - Zeefdruk, Zonder titel (naar schilderij 1964) - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1990
Afmetingen97 cm x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Pierre Alechinsky - Complete Set van 5 Kleurenoffset-litho,s uit de Flying Object Serie kopen? Bied vanaf 145!

Prenten & Uitgaves

Jaartal1978
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Kleurenzeefdruk FRIESLAND Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - Kleurenzeefdruk FRIESLAND Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Jaartal2004
Afmetingen42 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst