Corneille (1922-2010)
  5. Designer
  6. >
  7. Corneille
Corneille (1922-2010)

Corneille (1922-2010)

Kunstschilder, Beeldhouwer, Graficus

CORNEILLE (Luik 1922 - Auvers-sur-Oise 2010)

Aangeboden items
278
Verkochte items
6073
Nationaliteit
Nederlands Nederlands   Belgisch Belgisch
Links
Favoriet
Corneille - Le Voyage kopen? Bied vanaf 200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le Voyage
Afmetingen 35 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Corneille - groene palm kopen? Bied vanaf 149!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch groene palm
Afmetingen 66 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Corneille - Terragrafie op canvas Vrouw Kat Vogel Cobra kopen? Bied vanaf 1800!
Techniek Terragravure
Afmetingen 73 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.800
Afmetingen 77 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Corneille - Tapijt Cobra 1951 - Wit - Oplage van 5 exemplaren met echtheidscertificaat kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tapijt Cobra 1951 - Wit - Oplage van 5 exemplaren met echtheidscertificaat
Techniek Textiel
Afmetingen 295 x 200 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 2.000
1 bieding
Techniek Hout
Afmetingen 35 x 47 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.800
Techniek Textiel
Afmetingen 285 x 200 x 2 cm (h x b x d)
€ 2.000
Corneille - Vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw met vogel
Afmetingen 55 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
€ 65
Corneille - Unique - Proefdruk kopen? Bied vanaf 75!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Unique - Proefdruk
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
€ 75
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
€ 75
Corneille - Hommage à Eric Satie kopen? Bied vanaf 315!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Hommage à Eric Satie
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 315
Corneille - Couple a la Colombe kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Couple a la Colombe
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Corneille - Prachtige ingelijste Corneille! kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Prachtige ingelijste Corneille!
Afmetingen 37 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Corneille - Corneille in de Looier 1988 kopen? Bied vanaf 145!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Corneille in de Looier 1988
Techniek Offset
Afmetingen 87 x 59 cm (h x b)
€ 145
Corneille - Prachtige ingelijste Corneille kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Prachtige ingelijste Corneille
Afmetingen 37 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Afmetingen 44 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Afmetingen 44 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Corneille - Prachtig Corneille in perfecte staat! kopen? Bied vanaf 145!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Prachtig Corneille in perfecte staat!
Afmetingen 44 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Corneille - Prachtige ingelijste Corneille in perfecte staat! kopen? Bied vanaf 145!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Prachtige ingelijste Corneille in perfecte staat!
Afmetingen 44 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
€ 65
Corneille - Danse des insectes dans l'herbe kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Danse des insectes dans l'herbe
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Corneille - Freedom kopen? Bied vanaf 25!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Freedom
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 30
2 biedingen
Corneille - Les trois étoiles- Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Les trois étoiles- Ingelijst (Groot)
Afmetingen 105 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Corneille - Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 40
5 biedingen
Corneille - Ommagio A.G. Verdi Nabucco kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ommagio A.G. Verdi Nabucco
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Corneille - Eve, la pomme et le serpent kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Eve, la pomme et le serpent
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Techniek Litho
Afmetingen 82 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Techniek Zilver
Afmetingen 49 x 57 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 299
1 bieding
Afmetingen 83 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Afmetingen 83 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch handgesigneerde kleurenlitho | l'Arbre rouge' | 1985
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 350
1 bieding
Corneille - Inkt tekening op papier: Zelfportret - 2004(nette lijst) kopen? Bied vanaf 999!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Inkt tekening op papier: Zelfportret - 2004(nette lijst)
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 36 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 999

Kunst kopen van Corneille

Volg het aanbod kunst van Corneille te koop

Waarom via Kunstveiling kunst van Corneille kopen?

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Corneille?