5. Art informel

Art informel

Opgericht in 1945 - opgeheven in 1960

Art informel

Er worden 242 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Corneille - Litho en stropdas kopen? Bied vanaf 69!
Corneille - Litho en stropdas

Varia

Geplaatst doormplein

Jaartal1985
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
Corneille - Kleurenets, Reclining nude - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Kleurenets, Reclining nude - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen77 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - de blauwe vogels kopen? Bied vanaf 195!
Corneille - de blauwe vogels

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorendyk177

Jaartal1999
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Donderdag kopen? Bied vanaf 200!
Karel Appel - Donderdag

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorendyk177

Jaartal1977
Afmetingen85 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Conspiration joyeuse des insectes dans l, arbre kopen? Bied vanaf 450!
Corneille - Conspiration joyeuse des insectes dans l, arbre

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbedi

Jaartal1962
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Armando - Giclee DER FLUSS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee DER FLUSS Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Vrouw met kreeft (1992) | zeefdruk (38/250) kopen? Bied vanaf 200!
Corneille - Vrouw met kreeft (1992) | zeefdruk (38/250)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doortakamine

Jaartal1992
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Le Tigre Amoureux kopen? Bied vanaf 200!
Corneille - Le Tigre Amoureux

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen47 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Femme et oiseau (CoBrA) Artist proof (EP) 6/25 kopen? Bied vanaf 245!
Corneille - Femme et oiseau (CoBrA) Artist proof (EP) 6/25

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordepi

Jaartal1998
Afmetingen34 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Guillaume Corneille (1922 - 2010) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Guillaume Corneille (1922 - 2010)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordepi

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - compositie in blauw kopen? Bied vanaf 1!
Armando - compositie in blauw

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1958

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT

Prenten & Uitgaves

TechniekVaria
Afmetingen64 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998

Affiches

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1998
Afmetingen78 cm x 50 cm (h x b)
Karel Appel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 600!
Karel Appel - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSanderhuisjes

Jaartal1969
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Corneille - Zeefdruk VARIATIONS sur le THEME PINOCCHIO Handgesigneerd--ZEER GROOT!! kopen? Bied vanaf 575!
Corneille - Zeefdruk VARIATIONS sur le THEME PINOCCHIO Handgesigneerd--ZEER GROOT!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1993
Afmetingen89 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Stropdas - 1996 (nieuw!) kopen? Bied vanaf 59!
Corneille - Stropdas - 1996 (nieuw!)

3D Multiples & Objecten

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1996
TechniekOverig
Afmetingen1.40 cm x 8 cm (h x b)
Laatste
kans
Armando - litho -2003 - oplage 60 ex. kopen? Bied vanaf 125!
Armando - litho -2003 - oplage 60 ex.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2003
TechniekLitho
Afmetingen33 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Can we dance a landscape? (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 499!
Karel Appel - Can we dance a landscape? (mooi gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen52 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Cobra figuren kopen? Bied vanaf 525!
Corneille - Cobra figuren

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiloenmilos

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Constant - Cobra bibliotheek - speciale uitgave kopen? Bied vanaf 100!
Constant - Cobra bibliotheek - speciale uitgave

Kunstboeken

Geplaatst doorMiloenmilos

Jaartal1948
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen17 cm x 12 cm (h x b)
Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Geel Hoofd (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 245!
Karel Appel - Geel Hoofd (mooi gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Schaal (keramiek) kopen? Bied vanaf 55!
Corneille - Schaal (keramiek)

3D Multiples & Objecten

Geplaatst doormplein

Jaartal1999
Afmetingen18 cm x 24 cm (h x b)
Asger Jorn - Ets droge naald op handgeschept papier kopen? Bied vanaf 425!
Asger Jorn - Ets droge naald op handgeschept papier

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDabra_art

Jaartal1959
TechniekEts
Afmetingen59.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lucio Fontana - Lucio Fontana: Graphics, multiples and more kopen? Bied vanaf 1!
Lucio Fontana - Lucio Fontana: Graphics, multiples and more

Kunstboeken

Geplaatst doorRenee

Jaartal2006
TechniekOverig
Afmetingen25 cm x 18 cm (h x b)
Corneille - Kleurenzeefdruk LES PALMIERS Handgesigneerd---IN NIEUWE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 425!

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1981
Afmetingen74 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zonder titel kopen? Bied vanaf 325!
Corneille - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNiv001

Jaartal1962
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Palmboom met dieren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Corneille - Zeefdruk, Palmboom met dieren - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
Afmetingen83 cm x 90.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, L'Oiseau á la langue jaune - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1991
Afmetingen89 cm x 94.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Vrouwelijk naakt met vogel - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 450!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
Afmetingen114 cm x 136 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Stropdas en pochet - 1987 (nieuw) kopen? Bied vanaf 69!
Corneille - Stropdas en pochet - 1987 (nieuw)

Varia

Jaartal1987
Afmetingen140 cm x 8 cm (h x b)
Armando - giclee: het landschap - 2014 kopen? Bied vanaf 159!
Armando - giclee: het landschap - 2014

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Jaartal2014
TechniekGiclée
Afmetingen54 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - zeefdruk: Regard sur L' oiseau kopen? Bied vanaf 175!
Corneille - zeefdruk: Regard sur L' oiseau

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1998
Afmetingen47 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1977 (prachtige lijst!)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1977
Afmetingen94.5 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho: Heure Tardive kopen? Bied vanaf 499!
Corneille - Litho: Heure Tardive

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen56.5 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho: Asmara - 1957 kopen? Bied vanaf 550!
Corneille - Litho: Asmara - 1957

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1957
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Corneille - Zeefdruk: Des animaux et la femme - 2002 (mooie lijst!)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2002
Afmetingen142.5 cm x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - " Mémoire de Bali- 4" . Zeefdruk uit 1993. kopen? Bied vanaf 185!
Corneille - " Mémoire de Bali- 4" . Zeefdruk uit 1993.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAxel

Jaartal1993
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Kleuren litho: "Menselijk figuur"

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Corneille - Zeefdruk, Seduction - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Corneille - Zeefdruk, Seduction - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1993
Afmetingen131 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Henderikse - Blinddruk met Kennedy en Susan B. Anthony Dollar munten kopen? Bied vanaf 600!
Jan Henderikse - Blinddruk met Kennedy en Susan B. Anthony Dollar munten

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2015
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen79.5 cm x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeefdruk, La belle Écuyère - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Corneille - Zeefdruk, La belle Écuyère - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
Afmetingen112 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Henderikse - Blinddruk met Susan B. Anthony Dollar munten kopen? Bied vanaf 600!
Jan Henderikse - Blinddruk met Susan B. Anthony Dollar munten

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2015
TechniekPreeg/Blinddruk
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Henderikse - Blinddruk met Kennedy Dollar munten kopen? Bied vanaf 600!
Jan Henderikse - Blinddruk met Kennedy Dollar munten

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2015
TechniekPreeg/Blinddruk
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeefdruk, Unique (handgesigneerd!) kopen? Bied vanaf 1!
Corneille - Zeefdruk, Unique (handgesigneerd!)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - L' AMOUR AU JOUR LE JOUR / ZW-W ZEEFDRUK / 42x57cm / SIG / 1996

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1996
Afmetingen42 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Giclee DER FELDWEG Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee DER FELDWEG Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen42 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Giclee DER BOGEN Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Giclee DER BOGEN Handgesigneerd---SLECHTS 30 EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen49 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Armando - Kleurengiclee MOUNTAIN Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee MOUNTAIN Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst