5. Art informel

Art informel

Opgericht in 1945 - opgeheven in 1960

Art informel

Corneille - Le Voyage kopen? Bied vanaf 200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le Voyage
Afmetingen 35 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Corneille - groene palm kopen? Bied vanaf 149!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch groene palm
Afmetingen 66 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Corneille - Terragrafie op canvas Vrouw Kat Vogel Cobra kopen? Bied vanaf 1800!
Techniek Terragravure
Afmetingen 73 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.800
Afmetingen 77 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Corneille - Tapijt Cobra 1951 - Wit - Oplage van 5 exemplaren met echtheidscertificaat kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tapijt Cobra 1951 - Wit - Oplage van 5 exemplaren met echtheidscertificaat
Techniek Textiel
Afmetingen 295 x 200 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 2.000
1 bieding
Techniek Hout
Afmetingen 35 x 47 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.800
Techniek Textiel
Afmetingen 285 x 200 x 2 cm (h x b x d)
€ 2.000
Corneille - Vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw met vogel
Afmetingen 55 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
€ 65
Corneille - Unique - Proefdruk kopen? Bied vanaf 75!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Unique - Proefdruk
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
€ 75
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
€ 75
Armando - Kleurengiclee ROTES BILD II Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee ROTES BILD II Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 50 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Corneille - Hommage à Eric Satie kopen? Bied vanaf 315!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Hommage à Eric Satie
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 315
Constant - Le Massacre kopen? Bied vanaf 335!
Constant (1920-2005) Nederlands Le Massacre
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 335
Corneille - Couple a la Colombe kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Couple a la Colombe
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Corneille - Prachtige ingelijste Corneille! kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Prachtige ingelijste Corneille!
Afmetingen 37 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Corneille - Corneille in de Looier 1988 kopen? Bied vanaf 145!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Corneille in de Looier 1988
Techniek Offset
Afmetingen 87 x 59 cm (h x b)
€ 145
Corneille - Prachtige ingelijste Corneille kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Prachtige ingelijste Corneille
Afmetingen 37 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Afmetingen 44 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Afmetingen 44 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Corneille - Prachtig Corneille in perfecte staat! kopen? Bied vanaf 145!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Prachtig Corneille in perfecte staat!
Afmetingen 44 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Corneille - Prachtige ingelijste Corneille in perfecte staat! kopen? Bied vanaf 145!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Prachtige ingelijste Corneille in perfecte staat!
Afmetingen 44 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 229!
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 229
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
€ 65
Corneille - Danse des insectes dans l'herbe kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Danse des insectes dans l'herbe
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Asger Jorn - C. Caspari:Fridhof der Maulwürfe (talpa euroaea) oder geländegänge in tagesläufn kopen? Bied vanaf 1990!
Asger Jorn (1914-1973) Deens C. Caspari:Fridhof der Maulwürfe (talpa euroaea) oder geländegänge in tagesläufn
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 33 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.990
Armando - Kleurengiclee WOLKEN II Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WOLKEN II Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 58 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Corneille - Freedom kopen? Bied vanaf 25!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Freedom
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 30
2 biedingen
Armando - Kreuz kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kruis
Techniek Giclée
Afmetingen 106.5 x 106.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 250
Corneille - Les trois étoiles- Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Les trois étoiles- Ingelijst (Groot)
Afmetingen 105 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Antoni Tapies - handgesigneerde collage met litho | 'El pa a la Barca' | 1963 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 650!
Antoni Tapies (1923-2012) Spaans handgesigneerde collage met litho | 'El pa a la Barca' | 1963 (INGELIJST)
Afmetingen 71 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Armando - Kleurengiclee COMPOSITIE IN OKER EN ROZE Handges. kopen? Bied vanaf 229!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee COMPOSITIE IN OKER EN ROZE Handges.
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 229
Bram Bogart - Zonder titel (zwart) kopen? Bied vanaf 825!
Bram Bogart (1921-2012) Nederlands Belgisch Zonder titel (zwart)
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 825
Corneille - Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 40
5 biedingen
Armando - 2 litho's in een gesigneerd boek - 2014 kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits 2 litho's in een gesigneerd boek - 2014
Techniek Softcover
Afmetingen 20 x 30 cm (h x b)
€ 275
Henri Michaux - Litho: pour Jorn - 1976 kopen? Bied vanaf 799!
Henri Michaux (1899-1984) Belgisch Frans Litho: pour Jorn - 1976
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 799
Antoni Tapies - handgesigneerde collage | 'El pa a la Barca' | 1963 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 650!
Antoni Tapies (1923-2012) Spaans handgesigneerde collage | 'El pa a la Barca' | 1963 (INGELIJST)
Techniek Collage
Afmetingen 71 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Jan Schoonhoven - Portfoliomap 'Formatie | 1987 (zonder zeefdrukken) kopen? Bied vanaf 20!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Portfoliomap 'Formatie | 1987 (zonder zeefdrukken)
Techniek Portfolio
Afmetingen 54 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Corneille - Ommagio A.G. Verdi Nabucco kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ommagio A.G. Verdi Nabucco
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Armando (1929-2018) Nederlands Duits handgesigneerde kleurenlitho | 'Der Leiter' | 1993
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 650
2 biedingen