5. Art informel

Art informel

Opgericht in 1945 - opgeheven in 1960

Art informel

Corneille - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 259!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho, Zonder titel IV - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 83 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Karel Appel - Catalogus/vouwblad tentoonstelling Haags Gemeentemuseum 1990/1991 kopen? Bied vanaf 20!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Catalogus/vouwblad tentoonstelling Haags Gemeentemuseum 1990/1991
Techniek Softcover
Afmetingen 29 x 21 cm (h x b)
€ 20
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Corneille - Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 215!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zonder titel - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 215
Afmetingen 51 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Corneille - Vogel en Vrouw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 215!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vogel en Vrouw - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 215
Corneille - Vrouw en Vogel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 215!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw en Vogel - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 215
Afmetingen 51.5 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Corneille - 'Le Divan Bleu' kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 'Le Divan Bleu'
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Corneille - Lithograph: 'L'oiseau multicolore' (2003). kopen? Bied vanaf 280!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Lithograph: 'L'oiseau multicolore' (2003).
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 280
Corneille - Lithograph: 'Le temps de l'été' (2001) kopen? Bied vanaf 285!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Lithograph: 'Le temps de l'été' (2001)
Techniek Litho
Afmetingen 55.5 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 285
Constant - Zonder titel kopen? Bied vanaf 445!
Constant (1920-2005) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 445
Karel Appel - Happy Encounter kopen? Bied vanaf 875!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Happy Encounter
Techniek Litho
Afmetingen 87 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 875
Corneille - handgesigneerde kleurenlitho | 'Nu bleu sous un oiseau' | 1989 kopen? Bied vanaf 380!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch handgesigneerde kleurenlitho | 'Nu bleu sous un oiseau' | 1989
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 380
Corneille - MAASTRICHT kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch MAASTRICHT
Techniek Litho
Afmetingen 88 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Constant - Robot ets in kleuren kopen? Bied vanaf 250!
Constant (1920-2005) Nederlands Robot ets in kleuren
Techniek Ets
Afmetingen 57 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Jan Henderikse - Topps - Collage van vier baseball cards kopen? Bied vanaf 40!
Jan Henderikse (1937) Nederlands Topps - Collage van vier baseball cards
Techniek Collage
Afmetingen 27.5 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Armando - Der Baum - Lithografie - Gesigneerd - 50x65 cm - 1988 kopen? Bied vanaf 150!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Der Baum - Lithografie - Gesigneerd - 50x65 cm - 1988
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Emil Schumacher - Hubbelratz kopen? Bied vanaf 250!
Emil Schumacher (1912-1999) Duits Hubbelratz
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 250
Direct kopen
Corneille - Litho: 'La femme rose a la plage' - 1982 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: 'La femme rose a la plage' - 1982
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Corneille - Zeefdruk: Clown - 1994 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: Clown - 1994
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Corneille - Litho: regard sur l'oiseau - 1998 kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: regard sur l'oiseau - 1998
Techniek Litho
Afmetingen 47.5 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Corneille - Litho: femme et oiseau jaune - 2000 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: femme et oiseau jaune - 2000
Techniek Litho
Afmetingen 40.5 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Corneille - Litho: oiseaux et serpents- 1994 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: oiseaux et serpents- 1994
Techniek Litho
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Corneille - Litho: femme et oiseaux - 2000 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: femme et oiseaux - 2000
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Armando - Litho: Das rad - 1992 kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Litho: Das rad - 1992
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Armando - Litho: das blatt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Litho: das blatt
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Corneille - Litho: Oiseau - 1993 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Oiseau - 1993
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen