5. Art informel

Art informel

Opgericht in 1945 - opgeheven in 1960

Art informel

Armando - Giclee: Damals - 2015 (laatste exemplaar!) kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Damals - 2015 (laatste exemplaar!)
Techniek Giclée
Afmetingen 55 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Constant - Ets: zangles - 1982 kopen? Bied vanaf 350!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: zangles - 1982
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Corneille - Sans Titre kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Sans Titre
Techniek Litho
Afmetingen 71 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Corneille - Le Divan Blue kopen? Bied vanaf 700!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le Divan Blue
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Direct kopen
Corneille - Koppel met vogel, 1997 kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Koppel met vogel, 1997
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen
Corneille - Ommagio à Roma - 1983 kopen? Bied vanaf 825!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ommagio à Roma - 1983
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 825
Direct kopen
Antoni Tapies - In druk gesigneerde affiche voor Roland Garros 2000 kopen? Bied vanaf 20!
Antoni Tapies (1923-2012) Spaans In druk gesigneerde affiche voor Roland Garros 2000
Techniek Offset
Afmetingen 75 x 57 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Corneille - Oiseau né du paysage I kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Oiseau né du paysage I
Afmetingen 80 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Corneille - Litho: 'Room in New York' (1979) kopen? Bied vanaf 695!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: 'Room in New York' (1979)
Techniek Litho
Afmetingen 82.5 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Direct kopen
Corneille - Fol été, litho (1958) - Laatste keer! kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Fol été, litho (1958) - Laatste keer!
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Corneille - Affiche , van Jaski Art Gallery kopen? Bied vanaf 30!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Affiche , van Jaski Art Gallery
Techniek Offset
Afmetingen 55.5 x 50 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Asger Jorn - Stedelijk Museum Amsterdam kopen? Bied vanaf 40!
Asger Jorn (1914-1973) Deens Stedelijk Museum Amsterdam
Techniek Offset
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Corneille - 1958 Fol Été - Extreem Zeldzaam, Oude Litho! Collector's item kopen? Bied vanaf 499!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1958 Fol Été - Extreem Zeldzaam, Oude Litho! Collector's item
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Jan Henderikse - Shredded dollar bills in tubes kopen? Bied vanaf 325!
Jan Henderikse (1937) Nederlands Shredded dollar bills in tubes
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Corneille - Litho: La conquete de l'oiseau - 1978 kopen? Bied vanaf 249!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: La conquete de l'oiseau - 1978
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Corneille - 3 kleurenlitho's op een blad: Entre vos levres pures - 1964 (unieke proefdruk!) kopen? Bied vanaf 425!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 3 kleurenlitho's op een blad: Entre vos levres pures - 1964 (unieke proefdruk!)
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Armando - Giclee: Blatter kopen? Bied vanaf 170!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Blatter
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 170
Direct kopen
Corneille - Wereldkerstcircus koninklijk theater Carré kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Wereldkerstcircus koninklijk theater Carré
Techniek Gravure
Afmetingen 119 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Armando - Armando - Giclee: Körperlich kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Armando - Giclee: Körperlich
Techniek Giclée
Afmetingen 62.5 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Corneille - Boekje: Les jambages au cou - 1966 (gesigneerd!) kopen? Bied vanaf 79!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Boekje: Les jambages au cou - 1966 (gesigneerd!)
Techniek Softcover
Afmetingen 18 x 25 cm (h x b)
€ 79
Direct kopen
Corneille - Boekje: promenade au pays des pommes - 1966(gesigneerd) kopen? Bied vanaf 79!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Boekje: promenade au pays des pommes - 1966(gesigneerd)
Techniek Softcover
Afmetingen 18 x 25 cm (h x b)
€ 79
Direct kopen
Karel Appel - ingelijste zeefdruk: A summer evenings slumber - 1977 (DE LAATSTE!) kopen? Bied vanaf 1500!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands ingelijste zeefdruk: A summer evenings slumber - 1977 (DE LAATSTE!)
Afmetingen 90.5 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 68 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 67.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Techniek Softcover
Afmetingen 27.5 x 21 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen