Jan Schoonhoven -  Titel T87-15, 1987

Jan Schoonhoven - Titel T87-15, 1987 kopen? Bied vanaf 2850!
Jan Schoonhoven - Titel T87-15, 1987 kopen? Bied vanaf 2850!Jan Schoonhoven - Titel T87-15, 1987 kopen? Bied vanaf 2850!Jan Schoonhoven - Titel T87-15, 1987 kopen? Bied vanaf 2850!Jan Schoonhoven - Titel T87-15, 1987 kopen? Bied vanaf 2850!Jan Schoonhoven - Titel T87-15, 1987 kopen? Bied vanaf 2850!
  • Jan Schoonhoven (1914-1994)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1987
Techniek Pen (Inkt)
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 33 cm (h x b)
Incl. lijst 77 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
gesigneerd en gedateerd rechtsonder, titel linksonder en gesigneerd gedateerd en de titel op de achterkant
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50