5. Haagse Kunstkring

Haagse Kunstkring

Opgericht in 1891

Haagse Kunstkring

De Haagse Kunstkring (Voorheen Haagsche Kunstkring) is een vereniging van kunstenaars en kunstliefhebbers. Van oudsher is zij een broedplaats en een podium voor vernieuwing en experiment, een productiehuis dat stimuleert, organiseert en ruimte biedt. De doelstelling bij oprichting was dan ook aansluiting te bevorderen tussen schilders en de beoefenaars van 'fraaie letteren, toonkunst en kunstnijverheid'. Het werk van kunstenaars die lid willen worden van de Haagsche Kunstkring wordt getoetst op kwaliteit en professionaliteit. Kunstvormen zijn vrij en gaan regelmatig over de grenzen van de ‘eigen’ discipline heen. Vele leden van de Nieuwe Haagse School zijn aangesloten bij de Haagsche Kunstkring.

Er worden 150 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Auke de Vries - litho: ontwerp Maasbeeld (1982) kopen? Bied vanaf 75!
Auke de Vries - litho: ontwerp Maasbeeld (1982)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Bitter - De parkieten kopen? Bied vanaf 180!
Theo Bitter - De parkieten

Tekening / Aquarel

Geplaatst dooratelierm

Jaartal1983
TechniekGouache
Afmetingen57 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Riky Schellart - Zonder titel kopen? Bied vanaf 29!
Riky Schellart - Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doornelleke1958

Jaartal1987
TechniekAquarel
Afmetingen62 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Arnold Smith - Olieverf op doek, Kindertekeningen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Arnold Smith - Olieverf op doek, Kindertekeningen - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1967
Afmetingen67 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Mooyman - Olieverf op doek, Hoek atelier 1 kopen? Bied vanaf 1!
Theo Mooyman - Olieverf op doek, Hoek atelier 1

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1981
Afmetingen62 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Bettenhausen - Ets: Kensington Gardens (Londen)- 1982 kopen? Bied vanaf 200!
Wim Bettenhausen - Ets: Kensington Gardens (Londen)- 1982

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1982
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen31.5 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Wensma - Olieverf op doek, Stilleven met twee flessen en een doos - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Gerard Wensma - Olieverf op doek, Stilleven met twee flessen en een doos - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1994
Afmetingen82 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees van Bohemen - Zeefdruk, vrouwfiguur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Kees van Bohemen - Zeefdruk, vrouwfiguur - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1978
Afmetingen79 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet Franz - Olieverf op doek, Ecluse - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Piet Franz - Olieverf op doek, Ecluse - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1984
Afmetingen101 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet Franz - Olieverf op doek, Verticale structuur - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Piet Franz - Olieverf op doek, Verticale structuur - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1984
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Judith Werdmuller von Elgg - Monotype, Keerzijde kopen? Bied vanaf 40!
Judith Werdmuller von Elgg - Monotype, Keerzijde

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1984
TechniekMonotype
Afmetingen65 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marijke de Wit - Kamer Joegoslavië, Ets in rood passe-partout kopen? Bied vanaf 25!
Marijke de Wit - Kamer Joegoslavië, Ets in rood passe-partout

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doord_Hondecoeter

TechniekEts
Afmetingen40.5 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fred van de Walle - Ingelijste zeefdruk, Carrefour kopen? Bied vanaf 35!
Fred van de Walle - Ingelijste zeefdruk, Carrefour

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doord_Hondecoeter

Jaartal1991
Afmetingen64 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Guy van Hardenbroek - Grijs groene fles kopen? Bied vanaf 65!
Guy van Hardenbroek - Grijs groene fles

Glas / Keramiek

Geplaatst doorJohn54

Jaartal1977
Afmetingen28 cm x 14 cm x 14 cm (h x b x d)
Gewicht1500 g
GesigneerdHandgesigneerd
Guy van Hardenbroek - Gele pot met deksel kopen? Bied vanaf 65!
Guy van Hardenbroek - Gele pot met deksel

Glas / Keramiek

Geplaatst doorJohn54

Jaartal1971
Afmetingen20 cm x 14 cm x 14 cm (h x b x d)
Gewicht1300 g
GesigneerdHandgesigneerd
Catharina Goeting - Wandkleed, Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 50!
Catharina Goeting - Wandkleed, Abstracte compositie

Beeld / Object

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekTextiel
Afmetingen96 cm x 72 cm x 1 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/alugrafie - 39/70 - "Ashkalon" kopen? Bied vanaf 55!
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/alugrafie - 39/70 - "Ashkalon"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/steendruk - 19/50 - "Dode zee bij Masada" kopen? Bied vanaf 55!
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/steendruk - 19/50 - "Dode zee bij Masada"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Gerard Marchee - abstracte aquarel kopen? Bied vanaf 32!
Gerard Marchee - abstracte aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorjozeph

TechniekAquarel
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Pieter de Josselin de Jong - Portret Jacob Maris kopen? Bied vanaf 100!
Pieter de Josselin de Jong - Portret Jacob Maris

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorciscus_9com

TechniekDroge Naald
Afmetingen20 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ad van Riel - Blossom kopen? Bied vanaf 200!
Ad van Riel - Blossom

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal2015
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Ad van Riel - Goldie kopen? Bied vanaf 200!
Ad van Riel - Goldie

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal2014
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ad van Riel - The Human Nature (25) kopen? Bied vanaf 40!
Ad van Riel - The Human Nature (25)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal1998
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Verhoog - De ruiters van de tijd kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog - De ruiters van de tijd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Andrea - Twee vrouwen en een geit - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Kees Andrea - Twee vrouwen en een geit - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bé Massie - en anderen - Lot van 9 grote werken op papier en paneel kopen? Bied vanaf 1!
Bé Massie - en anderen - Lot van 9 grote werken op papier en paneel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Afmetingen79 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harrie Verburg - Rivierenlandschap kopen? Bied vanaf 200!
Harrie Verburg - Rivierenlandschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorViking

TechniekAquarel
Afmetingen40 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees van Bohemen - VROUWENFIGUUR / KLEURZEEFDRUK / 90x70cm / SIG / PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 195!
Kees van Bohemen - VROUWENFIGUUR / KLEURZEEFDRUK / 90x70cm / SIG / PASSE-PARTOUT

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Afmetingen68 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Willem van Leusden - KATHEDRAAL VAN REIMS / ZW-W ETS / 58x76cm / SIG / 1913 kopen? Bied vanaf 20!
Willem van Leusden - KATHEDRAAL VAN REIMS / ZW-W ETS / 58x76cm / SIG / 1913

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1913
TechniekEts
Afmetingen58 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ilona Kósa - Zeefdruk op hardboard en plexiglas - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Ilona Kósa - Zeefdruk op hardboard en plexiglas - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1984
Afmetingen57.5 cm x 77.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Jan Schoonhoven - Formatie III kopen? Bied vanaf 295!
Jan Schoonhoven - Formatie III

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Andrea - Harlekijn en jongens met vlieger, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Harlekijn en jongens met vlieger, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Aart van den IJssel - Vogel kopen? Bied vanaf 250!
Aart van den IJssel - Vogel

Beeld / Object

Geplaatst doorliesko

TechniekBrons
Afmetingen13 cm x 10.5 cm x 38 cm (h x b x d)
Sees Vlag - Ingelijste potlood tekening: "Gezicht op den Haag" - 2013 kopen? Bied vanaf 199!
Sees Vlag - Ingelijste potlood tekening: "Gezicht op den Haag" - 2013

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2013
TechniekPotlood
Afmetingen54 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan van Heel - Gouache 1985 kopen? Bied vanaf 450!
Jan van Heel - Gouache 1985

Geplaatst doorardworks

Jaartal1985
TechniekGouache
Afmetingen87 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Catharina Goeting - Poemes de Jeanette Besancon Flot kopen? Bied vanaf 750!
Catharina Goeting - Poemes de Jeanette Besancon Flot

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstmakelaar

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sees Vlag - Zeefdruk: Spoorbrug bij Schipluiden - 1978 kopen? Bied vanaf 99!
Sees Vlag - Zeefdruk: Spoorbrug bij Schipluiden - 1978

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1978
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marijke Verhoef - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Marijke Verhoef - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
Afmetingen57 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marijke Verhoef - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1995
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marius Bauer - Ets: een vrouw op een ezel (mooi passe-partout om werk!) kopen? Bied vanaf 99!
Marius Bauer - Ets: een vrouw op een ezel (mooi passe-partout om werk!)

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts
Afmetingen13.5 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Poortenaar - Offerende vrouw bij Balinese tempelpoort, ets kopen? Bied vanaf 50!
Jan Poortenaar - Offerende vrouw bij Balinese tempelpoort, ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts
Afmetingen24 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Poortenaar - Boerderij in de sneeuw, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
Jan Poortenaar - Boerderij in de sneeuw, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen20 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marius Bauer - ets: turkse vrouwen (mooi passe-partout om werk, kan direct worden ingelijst!) kopen? Bied vanaf 99!
Marius Bauer - ets: turkse vrouwen (mooi passe-partout om werk, kan direct worden ingelijst!)

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts
Afmetingen7 cm x 7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Marius Bauer - ets: een koopman (mooi passe-partout om werk, kan direct worden ingelijst!) kopen? Bied vanaf 99!
Marius Bauer - ets: een koopman (mooi passe-partout om werk, kan direct worden ingelijst!)

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts
Afmetingen6 cm x 7.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Sees Vlag - Haastrecht Concordia kopen? Bied vanaf 45!
Sees Vlag - Haastrecht Concordia

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1983
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marijke de Wit - kavel van drie etsen kopen? Bied vanaf 75!
Marijke de Wit - kavel van drie etsen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1980
TechniekDroge Naald
Afmetingen51 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1995
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Poortenaar - Boerderij in de sneeuw - ets met aquatint - ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jan Poortenaar - Boerderij in de sneeuw - ets met aquatint - ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1933
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen36 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst